ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



xLiga - c.d.

czw, 28 lipiec 2005 22:03:03 | Autor: forest | Quake 3 Arena


Wreszcie mamy to, co tygrysy lubią najbardziej - xLiga 1v1 wkroczyła we właściwą sobię fazę, a więc rozgrywki duelowe. Tylko 32 szczęśliwców przebrnęło przez żmudne i dość monotonne dla widzów rozgrywki FFA, które nie tylko w mojej skromej opinii były raczej chybionym pomysłem. Tak czy siak, w dwa pierwsze dni przyszłego tygodnia, będziemy świadkami 15 meczów (tak, tylko 15... ale o tym za chwilkę). Dzisiaj na oficjalnej stronce xLigi ukazał się dokładny terminarz rozgrywek, oto on:

1.08.2005 (poniedziałek)
15:00 rozpoczęcie
15:10 shal vs mart1n
15:10 yakuza vs kos
16:10 son1c vs pheu
16:10 sabers vs xen
17:10 lotnik vs b4rt
18:10 marm4n vs psychic
19:10 Majkel vs ramm
20:10 avenger vs matr0x
21:10 av3k vs rav
2.08.2005 (wtorek)
16:00 rozpoczęcie
16:10 revic vs szaman
17:10 inz4h vs aniolek
18:10 kar vs misiex
19:10 fanat1c vs zik
20:10 maCIaPAcia vs prox
21:10 sent3nce vs celnik

Jak z pewnością zauważyliście, brakuje tutaj jednego spotkania - rutt oraz kertal rozegrali już swoje spotkanie, które zakończyło się wynikiem 2:1 dla tego pierwszego. Na pozostałe mecze będzie już dostępne GTV (da-sv.one.pl:20000), a także shoutcast w wykonaniu ekipy radia eXtreme.

Po raz kolejny już klasę pokazała firma PifPaf.pl, która ufundowała nagrody dla czwórki najlepszych graczy w tegorocznej edycji xLigi. Gracze, którzy wywalczą sobie miejsce na podium otrzymają serwery (od 5 do 3 slotów, w zależności od lokaty), dodatkowo cała pierwsza czwórka otrzyma uniaktową smycz PIFPAF.pl - fotka. Z niecierpliwością czekamy na najciekawsze spotkania!

MaS | 2005-07-28 22:46:45 +0200

av3k vs rav i fanat1c vs zik - ciekawe kto wygra :E

forest | 2005-07-28 22:52:01 +0200

av3k i zik

MaS - thx za podpowiedz jak zrobic te tabelki, probowalem dawac wartosci w cudzyslowy to wywalalo wszystko i byl jeden wielku burdel :ASD poza tym w IE inaczej wygladalo niz w FireFoxie :]

k3m | 2005-07-28 22:58:49 +0200

ave vs mat tez chyba ciekawie sie zapowiada :)

cmx | 2005-07-28 23:15:34 +0200

no no, poczatek, ale juz widac kilka swietnych meczy :) mam nadzieje ze stary bedzie na rybach czy cos, to zobacze se z 1, 2 mecze, pewno ave vs mat, obowiazkowo :) niezla rzeznia sie szykuje :)

gr. | 2005-07-28 23:56:59 +0200

gut lak g(e)ajs

sYnth|Bubu | 2005-07-29 00:52:36 +0200

rav jedziesz! Pokonaj gwiazde : D

Ale fajnie ze forest jest z nami :P

rav | 2005-07-29 08:16:29 +0200

na meczu raczej bede ale nie wiem w jakim stanie... w dniu urodzin... :]]

Macius zrobisz mi prezent urodzinowy i dasz mi 5fragow na mape ? ; ;*** :]

Gravatar

rutt | 2005-07-29 08:21:38 +0200

macius z klanu asdhas

szłem | 2005-07-29 09:28:25 +0200

fan zik bedzie proste - zik
rav avek bedzie moze troszeczke ciekawe - avek

rav | 2005-07-29 09:42:39 +0200

to sie psychic zdziwisz jak pojdzie gladko :]]]

Gravatar

avek | 2005-07-29 09:50:16 +0200

oj tam rav gadasz glupoty :S

gr. | 2005-07-29 10:02:34 +0200

"macius z klanu asdhas"

ahahahah >_>

Gravatar

avek | 2005-07-29 10:04:57 +0200

bobofiut mowilem Ci nie pruj sie bo pociagne z baniacza i sie skonczy babci sranie :D

dinhkertal | 2005-07-29 10:16:28 +0200

sorki,co jak co ale fanatica to nawet ja jade na ztn a to moja najchujowsza mapa :D nie ma chuja żeby wygrał :D rav vs avek? avek to proste a rav nie da rady z pewnych względów których nie bedę zdradzał ;) gg ruttek, ten koleś to przefart :D

rav | 2005-07-29 10:21:43 +0200

z jakich bo nie wiem kertal :D:D:D:D:D:D

Gravatar

rutt | 2005-07-29 10:46:12 +0200

kertal fart na dm13 ;D
avek rozpakuj najpierw prezenty z komunii ok? ;o

Gravatar

avek | 2005-07-29 10:50:02 +0200

bobo nie pultaj sie mowilem Ci :DDDD

Gravatar

rutt | 2005-07-29 10:51:19 +0200

ok dobra ok nie bij

Gravatar

avek | 2005-07-29 10:52:14 +0200

spoko , nie rusze Cie na turnieju :DDDDDDDDD

Gravatar

rutt | 2005-07-29 10:53:02 +0200

ok kamien spadl mi z serca bo sie balem na turniej przyjsc

Gravatar

rutt | 2005-07-29 10:53:36 +0200

ale i tak sie boje

Gravatar

avek | 2005-07-29 10:55:22 +0200

Ej nie boj sie nie pobije Cie słowo ... jak Cie rusze to będe pała ! ok ? wiec sie nie boj tylko wpadaj smialo juz Ci nic nie zrobie wiem ze wszytsko przemyslales i jest git :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-07-29 11:07:27 +0200

Kerciu widze ze w starych czasach jeszcze zyjesz...
To było za komuny ! ;))

Gravatar

rutt | 2005-07-29 11:09:15 +0200

i tak jestes pała hsfsah ok ok

move | 2005-07-29 16:41:02 +0200

matr0x avenger? hihi
cyberfight.org/site/demos/14332/
:D
zik nie powinien mieć problemów z pokonaniem fanatica, ostatnio podglądywałem ich mecze 1/1 na EYE, gdzie zik zdobywał średnio 30 fragów na mapę przy ok. 10 fan’a.
av3k vs rav?
rav jest dobry, ale av3k lepszy, proste :D

Wg. mnie najciekawiej i najrówniej zapowiadają się:
yakuza vs kos
marman vs psychic
sentence vs celnik

Wyniki reszty meczów można przewidzieć:

szal zgniecie martina
sonic nie powinien miec problemów z pheu
xen zje aimem sabersa
lotnik po grudach, ale wygra z bartem
nie kojarze dobrze gry Majkela, więc tu nikogo nie typuję na zwycięzcę
revic vs szaman - powinna być wyższość tego pierwszego, aczkolwiek szaman to wszechstronny gracz i nigdy nic do końca niewiadomo :)
inz4h, 4 sure
kar, 4 sure
gad wygra z proxem

Dzięki za uwagę, idę na plażę.

Pheu | 2005-07-30 00:57:10 +0200

sonic nie powienien miec ze mna problemow? a wlasnie ze powinien :D:D tak powaznie, to moze 4fun dal bym mu rade, ale xliga to presja, pewno bede railowal po scianach :sad but true.

Gravatar

LeSzNy | 2005-07-30 18:49:22 +0200

za darmo bym tej smyczy nie chcial :F

Gravatar

ceLn1k | 2005-07-31 11:14:42 +0200

"macius z klanu"
LOL
"za darmo bym tej smyczy nie chcial"
LOL2
znowu jestem na koncu
LOL3
:)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63