xLiga CPMa 4v4 TDM ruszyła!
pią, 12 marzec 2004 14:29:02 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Wczoraj ruszyła, długo oczekiwana przez ProModowców, xLiga CPMa 4v4 TDM. Zostały rozegrane trzy, inauguracyjne mecze, pomiędzy polskimi klanami. Z relacji graczy uczestniczących we wczorajszych spotkaniach wynika, że wszystko było należycie zorganizowane, żadnych kłopotów z serwerami do gry, a oglądający mieli okazję śledzić mecze na GTV lub też spoglądać na wyniki od Scorebota, oczywiście na kanale #xliga. Poniżej wyniki wczorajszych spotkań:
The Eternals 2:0
fearless
* 166:50 @ cpm21
* 405:0 (!!!) @ q3dm14tmp
Armia 0:2
human havester
* 85:135 @ cpm21
* 81:180 @ cpm4
Dioxide 2:0
Psychoses
* 244:40 @ cpm4
* 185:38 @ cpm21
Miejmy nadzieję, że poziom organizacyjny do końca pozostanie tak wysoki jak wczoraj.
GL dla wszystkich grających klanów!
.:: xLiga





bl4ck | 2004-03-12 14:31:29 +0100
bardzo wyrownany mecz tec zwlaszcza na mapie dm14
#675523
SAI4H | 2004-03-12 14:36:12 +0100
no ba ;D
#675524
tofu | 2004-03-12 14:39:19 +0100
i wez tutaj promój tdm w szybkie prądy :-D
#675526
slawek | 2004-03-12 15:02:56 +0100
Szacunek dla fearless - udowodnili, ze rzeczywiscie tacy są.
#675529
mess | 2004-03-12 15:21:52 +0100
szacunek dla fearless bez kitu, grali do konca i nie narzekali, pozdro
#675532
seVen | 2004-03-12 15:35:06 +0100
powaga? w takim razie rzeczywiscie respekt! 405... ja nie wiem jak mam to skomentowac nawet :o
#675539
gadu | 2004-03-12 15:37:47 +0100
z igly widly ..
#675541
wuder | 2004-03-12 15:38:17 +0100
kurfa swirusy zbili chłopaków 405 do jajka =D
#675542
pepz | 2004-03-12 15:55:02 +0100
ale czego nie ma scerenow ;|
#675545
one | 2004-03-12 16:16:49 +0100
ale przez przypadek nawet fraga nie zdobyli?:DD
#675550
baxowy | 2004-03-12 16:18:41 +0100
Przez takie wysmiewanie sie potem beda lolowac jak wiekszosc klanow gdy przegrywa. Zachowali sie swietnie, nie kazdy musi byc masta killerem. Wy za to jestescie lolasy.
Pozdro fearless
#675551
enjoy | 2004-03-12 16:22:13 +0100
nie znam sie na klanach promodowych ale zdaje mi sie ze jeden z tych wyzej sie nazywa human haRvester ;)
one - mysle ze przez przypadek mogli zdobyc jakiegos fraga ale na tej mapie jest sporo dziur w ktore mozna wleciec wiec score troche spada :p
#675552
tempest | 2004-03-12 16:39:31 +0100
405 vs 0 to chyba jakis rekord jest :)))
#675555
*misiek* | 2004-03-12 16:50:51 +0100
fearless respect :)
#675557
RauL | 2004-03-12 17:04:28 +0100
a co sie qfa dziwicie, tec to wyjadacze sami, ff nowy klan, i tak zdobyli kilkanascie fragow, tyle ze pozniej je stracili. GL fl
#675560
eng | 2004-03-12 17:07:30 +0100
screeny dajta mi tu !!
#675561
unnzor | 2004-03-12 17:45:53 +0100
korva, co to ma byc ? to ma byc match report ?:DD nie no lol! :D widze ze chyba potrzebuja nowego sedziego :>
moze skriny chociaz dorzuccie ?
#675566
nep | 2004-03-12 18:34:18 +0100
temp jaki rekord , my mielismy 602/10 :o
#675575
LaMp | 2004-03-12 18:40:11 +0100
pozdro dla fearless .
#675576
bl4ck | 2004-03-12 18:45:02 +0100
taki urok cpma
#675577
gr. | 2004-03-12 18:50:18 +0100
405:0 (!!!) @ q3dm14tmp demo poprosze :DDDDDDDDD albo chodziaz screena :)
#675578
mess | 2004-03-12 19:02:39 +0100
nep chyba po zsumowaniu dwoch map...
#675579
nep | 2004-03-12 19:19:35 +0100
mess z toba 1/1 wiekszy wynik robie :o
#675580
seVen | 2004-03-12 19:20:22 +0100
Albo czterech...
#675581
bl4ck | 2004-03-12 19:23:20 +0100
demo:
www.challenge-tv.com/index.php?mode=demodetail&demo=23928
skrin:
www.republika.pl/michal3k/ownage/tecvsfear.jpg
#675582
fearless*h1 | 2004-03-12 20:05:02 +0100
ee ale na cpm21 byl w miare wyrownany meczyk :P
#675592
mess | 2004-03-12 20:51:29 +0100
nep i sie budzisz po chwili? =[[[[[[[[[[[[
gg idiot :
#675596
terror | 2004-03-12 21:17:37 +0100
Budzi sie i ma mokra posciel:A
#675598
rerekumkum-sick | 2004-03-12 22:22:05 +0100
"wszystko było należycie zorganizowane, żadnych kłopotów z serwerami do gry, a oglądający mieli okazję śledzić mecze na GTV" off course, szczegolnie jeden mecz, w ktorym caly czas podziwialismy piękny sufit na cpm21
#675600
k0z | 2004-03-12 23:01:04 +0100
Kto wygra bylo oczywiste jednak rozmiar naszej porazki jest dla mnie szokiem.. Mam nadzieje ze do czasu rewanzu z tec uda nam sie podszkolic na tyle, zeby nie bylo kolejnego sensacyjnego wyniku. P.S. Brafo zoom.. coco jumbo... tak trzymaj (sic!).
#675602
katz | 2004-03-13 00:20:56 +0100
nep 600.... daj screen :>
#675608
edix | 2004-03-13 00:28:10 +0100
rzeznia ..... ;DDDDDDD
#675610
nita | 2004-03-13 00:30:18 +0100
20min x 60sec to 1200 sec podzielic na 600 fragow = frag co 2 sec ... nep wylacz komputer bo mozg ci sie grzeje :D
#675611
viltZz | 2004-03-13 01:05:50 +0100
nita jeszcze dolicz tamtych 10 z przeciwka :D to juz w ogole zacznie mu sie moozg gotowac :-d
#675614
nep | 2004-03-13 02:09:35 +0100
nita moze i mi sie grzeje :] katz skkox chyba ma albo frag lub hatek ktorys z nich ma i demko i screena :]
#675615
zoom | 2004-03-13 10:16:31 +0100
nep prosze... obaj z frg jestescie tak samo dziwni i zadaje sie wam ze jestescie najlepsi :-(
600 fragow ta napewno
#675620
rzu | 2004-03-13 12:01:40 +0100
405 : 0 - na miejscu TEc bym sie normalnie spalila ze wstydu!! Jak w ogole tak mozna?? To nie ma nic wspolnego z rywalizacja - tozto zwykle kopanie lezacego, bicie slabszego, znecanie sie nad mniejszym!! itd.. :o TFU!!
#675631
eng | 2004-03-13 12:13:09 +0100
aa pier.dolisz
#675634
blaaablaa | 2004-03-13 13:45:05 +0100
pojebalo wam sie w glowach ;oo
gg wszystkim za meczee
#675639
seVen | 2004-03-13 14:07:27 +0100
Pamietacie?? zoom to taki cham byl... A teraz sie rowny chlopok zrobil... i prawde gada ;)
#675640
gadu | 2004-03-13 14:15:36 +0100
nep chyba na botach [i can win] na q3dm1
hahahaaaaaaa dobre 602 :x
#675641
putek | 2004-03-13 14:43:57 +0100
na vq3 najwieksza roznice widzialem 253:-3 i 250:4 dwie mapy z jednym clanem razem 503:1 :))) a to chyba najwieksza roznica na cpma jaka narazie widzialem :) GG !!! :))))) hehehe
#675645
baxowy | 2004-03-13 14:59:49 +0100
Rotfl, tec jak nep lub amf dadza wam tego screena to powiecie "przepraszamy, mylilismy sie"?
Ja im wierze, juz wczesniej mi sie tym chwalili niz tutaj byla dyskusja ;o
Putek to legion zrobil, sedziowalem wam wtedy chyba nawet. Z [F] graliscie :) dm7 i pro6 chyba. Ale 270 nabilem kiedys na pickupie :)
#675647
blaaablaa | 2004-03-13 15:18:58 +0100
ja sie niczym nie chwale bo mam to w dupie ;o
#675648
skKox | 2004-03-13 16:03:31 +0100
tec to wy jestescie smieszni..
gadu: nie na botach lecz na tobie.. prawie to samo..
i to jest fakt wynik dokladny byl 602-10
i byl to mecz 4v7 a to chyba mozliwe wiec jak niewiecie to sie nieodzywajcie wy protec skille i reszta
#675650
blaaablaa | 2004-03-13 16:21:18 +0100
a poco sie wyzywacie ?;o
#675651
putek | 2004-03-13 16:25:39 +0100
baks ano to ten mecz :))) mam jeszcze screeny ale to byl own :)
#675652
eng | 2004-03-13 16:56:33 +0100
malo widziales putek :}
to bylo na vq3 : clan.wrocnet.civ.com.pl/uploads/galery/94.jpg
#675653
gadu | 2004-03-13 17:11:22 +0100
skox to bolalo
pfffffff ehehheeeeeheehheeehe
mad r00xx o/
ps. amf kto sie wyzywa ten sie wyzywa :( , ja tu na nikogo glosy nie podnioslem
#675656
PLANET | 2004-03-13 17:12:35 +0100
dajta screeny i nie pier.dolta
#675657
gruson | 2004-03-13 17:28:00 +0100
lol 4v7...
wydawalo mi sie ze mowa tutaj o meczach miedzy klanami a nie z jakims pickupem... trzeba bylo dac timelimit 40 dobic do 1000 i dopiero sie chwalic :
#675658
blaaablaa | 2004-03-13 17:41:46 +0100
w pickup'ach wiecej zawsze sie na @#$% na ludziach niz 405 gdy sie gra w dzien na xa lub dialog .;o
#675659
lidek | 2004-03-13 18:24:40 +0100
not impressive...
kiedys klan lc robil lepsze wyniki 4:4
wtedy to byli kilerzy jakich teraz niema na pm:D
pare razy widzialem jak mieli all ponad 100 :P
#675663
nita | 2004-03-13 20:05:57 +0100
mowa byla o 4/4 a nie 4/1500100900
#675666
lidek | 2004-03-13 20:54:13 +0100
4:7 to ja mialem na vq3 125 na necie
a na lanie raz gralem na lanparty pm tdm 4:4 i to nie z noobami tylko przeciw ludziom ktorzy w to grali od roku i lajtowo 118 mimo ze w to nie umiem :P
tak wiec roznie bywa i niema sie czym jarac bo takie gry sa zalosnie nudne :D
#675667
mess | 2004-03-13 23:50:54 +0100
z zikiem 2v2 z jakims klanem gralismy i wynik bylo 220:14 :p
4v7 skkox tym sie nawet nie ma co chwalic :[
kiedys jeszcze za czasow cnl1, trzech z tec + wilko na pdm6 4v4 w 20min vs pickup zrobili 560:-1 gg kthx
ps. lead nie we wszystkim masz racje ;[
w sumie to wyglada jakbys nie wiedzial o czym mowisz :|
#675680
k0z | 2004-03-14 00:26:09 +0100
Ja wam mowie... w rewanżu bedzie 605:3 :d
#675682
zoom | 2004-03-14 10:57:48 +0100
lead wtedy to jebalismy t5 100 fragowa roznica ale to bylo dawno temu jak w lc gral chudy fuks matix ja
#675701
mental | 2004-03-14 15:32:24 +0100
rotfl.
#675725
mental | 2004-03-14 15:33:49 +0100
wlasnie, obrywali OSTRE WCIRY :), ale nie jęczeli...
chociaż na demku z chtv fajnie sie chowali :D
#675727
seVen | 2004-03-14 15:49:49 +0100
560:-1, 4v4, no to jest coś... w1lko mi wczoraj mowil o tym meczu, ale myslalem ze przesadzil, bo naprany byl w 3dupy ;)
#675728
lidek | 2004-03-14 16:07:22 +0100
Sam niewiesz co piszesz bo lc robilo lepsze wyniki
#675730
d4widoV | 2004-03-14 16:11:24 +0100
albo jak mecz t5 vs iGs byl na dm14, do konca 2 min i i gs 10 fragowa przewaga i dwoch na mapie schowalo dupy po katach a 2 zapierdalalo po mapie i igs wygral 2 fragowa przewaga , to bylo zajebiste =D
#675732
mess | 2004-03-14 16:36:14 +0100
lead wiem co pisze bo jestem na scenie promode od samego poczatku(i jak mowie od samego to mam na mysli od samego), wiec troche wiem na ten temat i nie wmawiaj mi ze nie wiem co mowie
#675740
lidek | 2004-03-14 19:38:17 +0100
znaczy sie jestes 24/7 od 4 lat przed kompem na q3 i widziales wszystkie mecze :D
#675747
mess | 2004-03-15 05:40:22 +0100
:EEEEEEEEE
o @#$% nie mam pytan, najwazniejsze to to ze nie widzialem ciebie
#675780
lidek | 2004-03-15 10:13:22 +0100
ale za to ja widzialem ciebie i to mi wystarczy :P
ze juz nie wspomnie vq3 :ASD
ps. wymiana uprzejmosci ktora sam zaczales :)
#675787
mess | 2004-03-15 11:55:06 +0100
mozesz nie wspominac vq3 bo gralem w to tyle co nic. a prawda jest taka ze poprostu gowno wiesz na temat pm ;[
ja w przeciwienstwie do ciebie staram sie nie wypowiadac na tematy o ktorych nie wiem zbyt duzo.
#675793
w1lko | 2004-03-15 13:09:04 +0100
mess:
kiedys jeszcze za czasow cnl1, trzech z tec + wilko na pdm6 4v4 w 20min vs pickup zrobili 560:-1 gg kthx
mialem o tym pisac ;-) gdzies mam skrina :D
#675799
mess | 2004-03-15 13:31:18 +0100
wlasnie przydalby sie ten screen
#675801
Zaloguj się by dodać komentarz.