xLiga CPMA TDM 4v4 - 1 kolejka rozegrana!
pon, 15 marzec 2004 23:22:53 | Autor: RauL | Quake 3 Arena
Dziś został rozegrany mecz zamykający pierwszą kolejkę xLigi CPMA TDM. Według ogólnej opini liga cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem wśród graczy, a to wszystko za sprawą doskonałej organizacji i konsekwencji ze strony zarówno organizatorów jak i samych graczy. Do końca pozostało jeszcze aż 29 kolejek! Dzisiaj zostaną ogłoszone terminy drugiej kolejki. Wszystkie wyniki dostępne są tutaj. A oto wynik dzisiejszego spotkania:
destination clan 0:2
pa1n
* 101:112 @ cpm4
*
* 95:119 @ cpm21
*
Miejmy nadzieję, że zawody te bedą stały na tak wysokim poziomie aż do końca!





edix | 2004-03-15 23:46:55 +0100
warto pisac niusa z jednego meczu ? ;o
#675861
RauL | 2004-03-16 00:03:56 +0100
to byu nws raczej o tym, ze pierwsza kolejka przebiegla jak po masle z lekka nutka dekdencji ;P a wynik ostatniego meczu byu tylko dodatkiem ;)
#675863
gemi | 2004-03-16 01:48:35 +0100
jesli cos jest spod znaku "xLiga" musi byc na najwyzszym poziomie ;>
no ale nie bede sie powtarzal, moge tylko zapewnic ze tak bedzie :D
#675867
gr. | 2004-03-16 06:54:43 +0100
zasmiecanie strony
#675868
[M]aniek | 2004-03-16 06:55:12 +0100
tez sie nie chce czepiac ale mozna bylo podac wyniki wszystkich meczy
#675869
RauL | 2004-03-16 07:32:43 +0100
sa na xlidze, a pozatym po co sie powtarzac skoto juz byuy newsy z wynikami ;p
#675871
gr. | 2004-03-16 13:10:53 +0100
no wiec wlasnie .. po co sie powtarzac?
#675889
wuder | 2004-03-16 13:32:26 +0100
boże co wy sie tak czepiacie o jednego newsa ?? =o
#675890
5un | 2004-03-16 16:05:07 +0100
ech - ja sie nie dziwie ze sie czepiaja. Jasne ze fajnie ze sa podowane wynika na"goraco", ale czy to ma sens wrzucac na glowna strone newsa po kazdym meczu?
Moze takie "dzienne" raporty dawac tylko na serwis promode, a na glownej tylko podsumowanie co kolejke?
No i fajnie by bylo zeby z okazji podsumowania napisac cos wiecej o samych meczach.
#675914
RauL | 2004-03-16 17:28:40 +0100
tez tak sadze, ale inne mecze zostauy juz opisane wczesniej. wiec od teraz tylko news podsumowiujacy kolejke ;]
#675925
gr. | 2004-03-16 18:42:39 +0100
amen.
#675935
Zaloguj się by dodać komentarz.