ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



xLiga CPMA TDM 4v4 #2 - first round

nie, 10 lipiec 2005 13:56:57 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Pierwsza kolejka xLigi CPMA TDM 4v4 została rozlosowana. Mecze podobnie jak w zeszłym roku rozgrywane są na 2 mapach (każda drużyna wybiera po jenej z puli map ligowych). Terminy meczów mogą oczywiście zostać zmienione za porozumieniem obu teamów oraz refa, lecz spotkania muszą zostać rozegrane w tygodniu kolejki, czyli do następnej niedzieli od rozlosowania par. A teraz spójrzmy już na pierwsze rozstawienie:

:: p5 vs r*

data: 11.07.05r. 20.00 CET

server: s2.battle.pl:3333

ref: MsT

:: lc vs eQ

data: 12.07.05r. 20.00 CET

server: s2.battle.pl:3333

ref: l1q

:: sVn vs fLM

data: 13.07.05r. 20.00 CET

server: s2.battle.pl:3333

ref: ice

:: seXi vs cB

data: 14.07.05r. 20.00 CET

server: s2.battle.pl:3333

ref: Mazi

:: Voo vs na

data: 15.07.05r. 20.00 CET

server: s2.battle.pl:3333

ref: er0n

:: kk...k? vs eu

data: 17.07.05r. 20.00 CET

server: s2.battle.pl:3333

ref: r00ster

:: fhn vs szm

data: 17.07.05r. 22.00 CET

server: s2.battle.pl:3334

ref: sh4un

Przypominam sędziom o konieczności uploadu dem na http://challenge-tv.com przy czym nalezy je odpowiednio oznaczyc, oraz przesyłaniu screenów bezpośrednio po meczu na adres [email protected]. Życzę wszystkim teamom szczęścia, radości z gry i oczywiście niskich pingów (o to ostatnie raczej proszę się nie martwić, gdyż serwery są naprawdę wyśmienite). Wybrane spotkania będą transmitowane na naszy ligowym GTV ! Przy okazji chciał bym przypomnieć jeszcze raz o konieczności weryfikacji swoich guidów i o podawanie zaległych. Zarówno sędziowie jak i cl`owie teamów muszą być na kanale #xliga @ qnet przynajmniej 15 min. przed spotkaniem !

gr. | 2005-07-10 15:43:26 +0200

nie lec z kazdym newsem na glowny serwis bo chyba nie po to podserwis pm istnieje co? :/

RauL | 2005-07-10 16:59:01 +0200

serwis glowny zbiera wszystkie najwazniejsze informacje, podserwis wszytkie tematyczne. EOT !

gr. | 2005-07-10 18:37:39 +0200

glowna informacja jest terminarz kolejek buahahh nie rosmieszaj mnie blagam

k3m | 2005-07-10 18:44:57 +0200

Fakt, wystarczy pisac przed i po, ew. gdy kolejka sie skonczy ;x

RauL | 2005-07-10 19:01:47 +0200

nie ucz mnie o czym mam pisac a o czym nie, chyba im wiecej informacji ze sceny tym lepiej.

gr. | 2005-07-10 21:00:26 +0200

a ja odpisalem juz na gadu bo nie bede robil tu teatrzyku

coolfon | 2005-07-10 22:33:46 +0200

heh gr czuwa :D
w sumie to slusznie. news niepotrzebny, dwa wczesniej bylo juz o xLidze.

rzu | 2005-07-11 19:30:27 +0200

this nius have durny title a jeszcze more durniejsze być jego źródło.. ja proponować write od razu whole news po amerykansku tak be more cool & trendy or sexy and deliszis excelent i author taki news być jiveass coolandgroovie jazzy swell! done madafaka! albo może pisać w urdu czy hindi czy jakimś innym mandaryńskim - podobno w ten jenzyk muwi najwiencej ludzi, a wienc zrozumie go najwiecej osob.. w ogule to ja uwarzać rze pisanie niusów po polsku tutaj to być gópota bo te 40milionuf czytelnikuf (poliakuf) to stanowczo być za mało! w końcu 40 milionów to nie to co pułtora miliarda!!! to być dobry pomysł!!! Ja zaraz napisać do naczelny ten serwis rzeby zmienić jenzyk pisania niusuf.. od teraz my mieć ponad miliard odwiedzin dziennie! JUPIII!!! :—f

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63