ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



xLIGA na horyzoncie

pon, 03 styczeń 2005 20:44:43 | Autor: gr. | Quake 3 Arena

Heja, dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli rozgrywek ligowych. Już za niecałe dwa tygodnie po kilkumiesięcznej przerwie, powraca rozbudowane, nowocześniejsze, bardziej funkcjonalne i przyjazne dla gracza centrum ligowe xLIGA - taką oto informację uzyskałem od Raula (tak Raul jest z Polski!). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wówczas respawn strony planowany jest przez adminów dokładnie w sobotę 15.01.2k5. Zdaniem [M]ańka ([M]aniek jest również Polakiem) liga stanie się bardziej profesjonalna, będzie stopniowo rozrastać się, każda gra będzie miała szansę na zaistnienie w ramach rozgrywek xLIGI, jeśli tylko uda się jej miłośnikom zgromadzić się w odpowiednio dużej liczbie. Poza tą wieścią, chciałbym nadmienić, iż wraz z upływem czasu, w planach organizacyjnych jest coś więcej oprócz tworzenia kolejnych lig - mianowicie chodzi o ideę stworzenia serwisu informacyjnego, ponadto ma również powstać nawet esportowe radio internetowe. Wiadomości te napawają optymizmem, a ile jest z tego prawdy - czas pokaże. Z tego miejsca składam duże GL orgom xLIGI - oby wszystko szło wam bez problemu.

[M]aniek | 2005-01-03 20:53:51 +0100

xliga ; D

warto rowniez bylo napisac, dzieki komu xliga w ogole moze zaistniec czyli:

s0pEE
cryshner
gemi
occulkot

i jeszcze pare innych osob ;)

RauL | 2005-01-03 20:56:06 +0100

owned ;x

markolm | 2005-01-03 21:52:30 +0100

no no, zapomniales o calym sercu serwisu. News taki sobie wymuszony =]

RauL | 2005-01-03 21:59:46 +0100

czystoinformacyjny, aby rzesze graczy sie nieco uspokoily, ze z nami wsio ok, i niebawem wracamy :>

fredi | 2005-01-03 22:27:47 +0100

niebawem.....oby to nie bylo takie kolejne krakanie, ale chlopcy trzymam Was za slowo.
Cos zainsteresowani sa tylko osoby ktore cos tam jakos sa zwiazane z xliga, a gdzie gracze???;(

gr. | 2005-01-03 22:32:07 +0100

przeciez to oczywiscie kto jest glownym szefostwem xligi to po co mam o tym pisac? moze bede pisal o jeszcze bardziej oczywistych rzeczach np ze mamy kalendarzowa zime?
Raul chcial to napisalem miej pretensje do niego no coz znowu przegrales markolmie 2:0 a nawet 3

Mav_8217 | 2005-01-03 22:50:23 +0100

Centrum Ligowe xLIGA za dwa tygodnie a kiedy pierwsze turnieje q3?

RauL | 2005-01-03 23:09:31 +0100

podejrzewam, ze juz za 2 tygodnie sie dowiecie :>

Panplayer1 | 2005-01-03 23:31:12 +0100

maniek polakiem kto by sie spodziewal :U

Gravatar

edix | 2005-01-04 01:44:17 +0100

nie wiem co napisac :>

RauL | 2005-01-04 01:57:26 +0100

kompletuj liste ; D

gemi | 2005-01-04 04:57:34 +0100

Chcial bym troche sprostowac ten news... wystartujemy za 2 tygodnie jesli szczescie dopisze, ale nie jest to 100% data niestety... juz tyle klod nam pod nogi spadalo podczas tych kilku miesiecy ze poprostu nie mozna byc pewnym niczego.

Start lig mysle ze nie wczesniej niz na poczatku lutego (realnie patrzac).

xLiga ma byc pewna alternatywa dla esl.polska, w ktorym to niestety gracze bez oryginalnych gier sobie nie pograja.

Trzymajcie kciuki - przyda sie :>

RauL | 2005-01-04 11:38:51 +0100

Gemi przeciez tak pisze, nic nowego nie dopisales ;P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63