xLiga - po eliminacjach
pią, 22 lipiec 2005 01:38:12 | Autor: forest | Quake 3 Arena
Jak wiadomo, ostatni poniedziałek był dniem prawdy dla wielu graczy zapisanych do drugiej edycji xLigi 1v1. W tym dniu bowiem odbyły się eliminacje FFA do wspomnianych rozgrywek - areną zmagań była dobrze znana mapa q3dm7, która jednak w wersji Free For All sprawiła niektórym graczom trochę problemów i byliśmy świadkami kilku niespodzianek. Ale do rzeczy: do walki stanęło 67 graczy podzielonych na 9 grup (w ciągu meczów nastąpiło do kilku zmian personalnych, jednak o tym za chwilkę).
Specjalnie na potrzeby ligowe zostały postawione dwa serwery - PifPaf oraz Aster, a ostateczny wybór padł na tą pierwszą maszynę. Wszystkie spotkania można było podziwiać na GTV-FF, które na krótki okres czasu było niedostępne, jednak przez cały czas kibice mogli dopingowac swoich faworytów, słuchając shoutcasta prowadzonego przez ekipę radia eXtreme. Oglądanie i słuchanie przez pięć godzin zmagań prowadzonych na tej samej mapie może nie brzmi zbyt ciekawie, jednak nie odstraszyło to prawdziwych fanów Q3, którzy dość licznie śledzili na żywo przebieg rywalizacji.
Obyło się bez specjalnych opóźnień i już kilka minut po 18 moglismy obserwować zmagania w grupie I. Faworytem była oczywiście gwiazda rodzimego duela - rozpoznawalny niemalże na całym świecie gracz dioxide, a także Team-SKY - matr0x. Pewniakami do wyjścia byli też: fanat1c, lecho oraz szaman. Przebieg rywalizacji toczył się pod dyktando wspomnianego już matroxa oraz fanat1c'a, którzy raz po raz zmieniali się na prowadzeniu. Ostatecznie lepszy o 2 fragi okazał się ten 1, który awansował z 1 miejsca. Oto wyniki:
GRUPA I: [demo - POV matr0x] [screen] [stats]
* matr0x 77
* fanat1c 75
* LOGITECH'szaman 74
* ba5t3k 42
* Rexxar 32
*
W grupie II murowanym faworytem był oczywiście chyba najlepszy polski duelowiec - av3k - który przez wielu jest uznawany za potencjalnego zwycięzcę całych rozgrywek. Jenak reszta graczy pokazała, że nie odda łatwo wygranej i byliśmy świadkami naprawdę niezłej rzezi, w której pierwszoplanową rolę odgrywał oczywiście av3k. Za jego plecami było bardzo gorąco i ostatecznie do drabinki turniejowej zakwalifikowało się jeszcze 4 innych graczy:
GRUPA II: [demo - POV av3k] [screen] [stats]
* av3k 121
* ProX 94
* revic 90
* inz4h 90
* aniolek 85
* izap 76
* abbott 62
* zet* 55
*
Grupa III była dość wyrównana i naprawdę ciężko było przed rozpoczęciem meczu wskazać zwycięzcę - mieliśmy wiele ksywek, które coś znaczą na neszej scenie. Przebieg spotkania tylko potwierdził przypuszczenia, że prawie każdy gracz ma szansę na końcowy sukcec - różnica między pierwszym, a piątym zawodnikiem wyniosła zaledwie 10 fragów, co świadczy o zaciętej rywalizacji.
GRUPA III: [demo - POV maCIaPAcia] [screen] [stats]
* maCIaPAcia 85
* kos 83
* xen 82
* ramb!ak 76
* vult 75
* Shimazu 72
* wdowiec 59
* Ron!n 58
*
Bardzo mocna okazała się grupa IV, w której aż roiło się od znanych i cenionych duelowców. Jednak część z nich zapisała się już po czasie, dlatego też zostali wrzuceni do jednej grupy, przez co w następnym etapie nie zobaczymy już takich graczy jak sama czy Pawuj. Wszyscy musieli uznać wyższość avangera, który był tutaj bezkonkurencyjny i zwyciężył z dość sporą przewagą nad resztą zawodników.
GRUPA IV: [demo - POV ceLnik] [screen] [stats]
* LOGITECH'avenger 107
* ramm 88
* celnik 86
* rutt 84
* west 83
* sama 74
* Pawuj 72
* rAko 58
*
Na półmetku rozgrywek do walki przystąpiło dwóch kolegów po fachu - freak oraz Mav9l1ty i trzeba powiedzieć, że wielu typowało tutaj ich wyjście z grupy. Jednak mecz ten był raczej popisem dwóch bardzo dobrych duelowców, którzy od dłuższego czasu utrzymują się na stałym, bardzo wysokim poziomie - mam oczywiście na myśli kara oraz sabersa. Grupę wygrał jednak m4rm4n i to z dość sporą przewagą nad drugim graczem, co należy raczej traktowac jako niespodziankę
GRUPA V: [demo - POV kar] [screen] [stats]
* marm4n 97
* kar 85
* sabers 83
* den 72
* Mav9l1ty 61
* shivus 54
* freeq 52
*
Również grupy VI nie ominęły drobne zmiany kadrowe, do stawki graczy dołączył bowiem move, który nie tylko chyba w moich oczach miał wielkie szanse na awans. Wielu liczyło także na seRiousa, jednak bardzo wysoki ping wykluczył go praktycznie z rywalizacji. Mecz zdominowała natomiast dwójka innych, nieco mniej znanych zawodników - Majkel oraz b4rt. Praktycznie do ostatniej sekundy wymieniali się na prowadzeniu i walczyli o każdego fraga. Ostatecznie wygrał ten pierwszy, jednak wysoka pozycja b4rta jest dość sporym zaskoczeniem, jeśli weźmiemy pod uwagę iż nie gra on na codzień vq3.
GRUPA VI: [demo - POV lotnik] [screen] [stats]
* Majkel 93
* b4rt 92 +
3. lotnik 90
* yakuza 85
* mov9k 81
* cyb3k 76
* ern1 66
* seRious 63
*
Grupa VII nie przyniosła nam zbyt wielu emocji - wygrał psychic, co raczej nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. O drugą lokatę walczyli ze sobą son1c oraz sent3nce, co ostatecznie udało sie temu pierwszemu. Do prowadzącej trójki zbliżył się jedynie mamut, jednak do awansu zabrakło mu trochę zabitych robotów na koncie.
GRUPA VII: [demo - POV son1c] [screen] [stats]
* psychic 94
* LOGITECH'son1c 87
* sent3nce 85
* mamut 76
* killer 56
* sl1m 50
* dadek 49
*
Faworytami byli na pewno shal i kertaL, a spotkanie tylko potwierdziło te przypuszczenia - obaj gracze odskoczyli daleko od reszty stawki, kontrolując przebieg meczu. Jednak za ich plecami toczyła się ostra walka o trzecie, premiowane awansem, miejsce. Trzech graczy do ostatniej sekundy próbowało zapewnic sobie awans, a w końcowym rozrachunku udało się to misiexowi, który wyprzedził dwóch innych zawodników zaledwie jednym fragiem!
GRUPA VIII: [demo - POV shal] [screen] [stats]
* kertaL 113
* shal 102
* misieX 74
* psich1cer 73
* neo 73
* b3d 68
* cin 51
* Potter 45
*
Ostatnia grupa okazała się bardzo ciekawa, a to głównie za sprawą organizatorów, którzy w ostatniej chwili wrzucili do niej zika w zamian za jeddnego nieobecnego gracza. Osobiście moim faworytem był tutaj rav, który jest moim cichym faworytem całego turnieju. Oczywiście zmagania były zdominowane przez dwóch wymienionych już zawodników, do których dołączył ku zaskoczeniu wszystkich również mniej znany mart1n. Udana końcówka w wykonaniu Rafała pozwoliła mu odnieść końcowe zwycięstwo z dość wyraźną przewagą nad resztą stawki.
GRUPA IX: [demo - POV zik] [screen] [stats]
* rav 115
* zik 96
* mart1n 95
* pheu 84
* bullet 69
* syriusz 63
* riper 53
* zaKo 48
* Oczywiście ksywki graczy napisane pogrubioną czcionką awansują do następnego etapu rozgrywek. Będzie nim drabinka DE 32, która ma wyłonić zwycięzcę xLigi 1v1. Z każdej grupy wyszło po 3 graczy, a pozostała 5 to zawodnicy z największą ilością zdobytych fragów. Spotkania mają być rozgrywane w piątki i soboty od godz. 15, jednak termin ten nie pasuje wielu osobom, dlatego też organizatorzy postanowili dac graczom szansę wypowiedzenia się na ten temat - link do tematu na naszym boardzie - click! W przypadku rezygnacji któregoś z zakwalifikowanych graczy, w jego miejsce wchodzi pierwszy gracz z listy rezerwowej. Listę tą, jak i regulamin rozgrywek oraz więcej szczegółowych informacji możecie poznać, odwiedzając oficjalną stonę rozgrywek. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć wszystkim powodzenia!





Mav_8217 | 2005-07-22 01:41:13 +0200
Ja i freak mieliśmy to wygrać? Kiedy tylko wchodzę na net, to dostaję takie baty od ludzi, których kładę na lanie, że renta... Poza tym, nie grałem w q3 od sandomingo a jeszcze ten cs mi całkowicie aima rozregulował!!! ;)
ed: pokopały Ci się linki do demek ;)
#722302
forest | 2005-07-22 01:41:47 +0200
hmm, troche dlugie wyszlo :x
[M]aniek mam nadzieje, ze rozmowy na temat sponsoringu z Biedronka stoja na zaawansowanym poziomie :Q
#722303
forest | 2005-07-22 01:57:46 +0200
OK linki do demek poprawione ;-)
ja tam wierzylem w Was :) nie tyle we freeka, chociaz on ma farta to wlasnie w FFA mogl awansowac :-D a poza tym nie wiedzialem, ze grasz w CSa dopoki mi ktos lancuszka na GG nie przeslal :p
#722304
shiv | 2005-07-22 02:28:29 +0200
Osobiście moim faworytem był tutaj rav, który jest moim cichym faworytem całego turnieju.
He? tedeemowcem jest bardzo dobrym nikt temu nie zaprzeczy ale faworytem turnieju? ;b oklaski dla tego pana :D
#722307
[M]aniek | 2005-07-22 08:32:24 +0200
shivus pij wiecej!
#722314
Pawuj | 2005-07-22 08:56:40 +0200
nie uznalem wyzszosc avengrera tylko mialem nonstop ping 100 :X :)
#722315
gr. | 2005-07-22 10:07:57 +0200
psychic moj bohaterze ! xD
#722318
szłem | 2005-07-22 10:14:54 +0200
gr :** :QQQ
#722321
voodoo|seRious | 2005-07-22 10:23:00 +0200
no niestety mnie juz niema wiec ktos inny bedzie na 1 miejscu :)
@#$%... no szkoda ze mialem taki ping bo chcialem sobie dluzej pograc ale to moja wina bo zaryzykowalem graniem na moim pro laczu :/
GL
#722323
MaS | 2005-07-22 10:32:22 +0200
ProX i psych rulez :D
#722327
Pawuj | 2005-07-22 10:54:12 +0200
ser ja tez, mowie a co tam moze mi sie pofarci na tym pingu 100-120 :D
#722330
dinhkertal | 2005-07-22 11:03:00 +0200
kertal i shal nie shal i kertal plebeje jebane :|
#722331
forest | 2005-07-22 11:40:16 +0200
shivus - przeciez napisalem "moim zdaniem", wiec nie reprezentuje tutaj pogladow calego serwisu, czy spolecznosci.... Czy nie mam prawa do wlasnego zdania? Odpowiedz jest oczywista, tak wiec moge rowniez prezentowac to zdanie, a jesli sie z nim nie zgadzasz, to mozesz polemizowac w komentarzach :) Pozdrawiam
#722339
shiv | 2005-07-22 13:28:20 +0200
Alez oczywiscie ze mozna miec swoje zdanie , pozna pora plus browary robia swoje:D Co nie zmienia faktu ze ja mam inne :)
Maniek, a bede pil wiecej:P
Pawujowski nie bylo tak zle ja kiedys gralem kurdebalans na pingu 300 i wygralem 2 mecze , w tym jeden do - ,=ooo
#722350
dinhkertal | 2005-07-22 14:02:44 +0200
shivus miałem Cie zapytać czy moge kopnąć nexhie :P
#722353
acci | 2005-07-22 14:52:09 +0200
forest nienawidze cie :-(
#722360
shiv | 2005-07-22 15:07:57 +0200
shivus miałem Cie zapytać czy moge kopnąć nexhie :
he?? a niby czemu?:DDDDDD
#722363
dinhkertal | 2005-07-22 15:45:45 +0200
ponoć masz monopol na kopanie nex a bardzo chciałem jej przyfasolić w tyłek :ASD
#722370
forest | 2005-07-22 16:28:45 +0200
acci: spoko, moze zalozcie jakis klub ? :)
eee, a Ty masz moje GG ? bo to mi brzmi jak odp. na moj status :p
#722373
shiv | 2005-07-22 16:37:45 +0200
hahaha monopol:DDD
50 zl i nie ma sprawy:PPPP
#722374
dinhkertal | 2005-07-22 16:39:26 +0200
shivus żeby dotknąć tyłka nexhii czymkolwiek, wielu quakerów zapłaciłoby tyle co za icemata albo mx518 wierz mi :D
#722375
shiv | 2005-07-22 16:43:21 +0200
wiem wiem :D
ale ze ja mam monopol to no no no:D
az sobie piwo otworze =o
musze opis zmienic ;b
#722376
sIn_pl | 2005-07-22 16:46:38 +0200
przeciez ona taka paskudna ze by shivus nie wyrobil z hajsem zeby placic zeby ja kto kolwiek chcial dotknac :D chyba ze slepiec jakis albo ulom max !! a tera krytykowac to albo niech jakas paroweczka usunie tego komentsa !! pozdro dzieci !!
#722377
shiv | 2005-07-22 16:49:58 +0200
milcz kiedy dorosli rozmawiaja :D
paskudne to jest to ze nikt ci jeszcze bana tu nie dal =o
zajmij sie tam czyms w domu , lego or smth.
#722379
sIn_pl | 2005-07-22 16:51:28 +0200
ty to nie kozacz tak dorosly dziewciaku i rozprawicz sie wkoncu i ta bande prawiczkow co zara cos bedzie pisala !!! i bawcie sie dalej klocakami albo pornosy ogladajcie DEBILE ! A BANA NIE UMIEJA PATATAJE ZALOZYC NAWET !! POZDRAWIAM !!
#722381
shiv | 2005-07-22 17:04:41 +0200
Dobra mniejsza z tym debilem, obstawiamy kto wygra? :D
#722382
voodoo|seRious | 2005-07-22 17:07:36 +0200
ten sIn od zawsze takim noobem umyslowym jest czy teraz mu cos odwalilo bo nie kojarze :D
wygra seRious tylko wejde jako 14 rezerwowy czy ktorys tam :SD
#722383
shiv | 2005-07-22 17:10:19 +0200
Zawsze taki nieudany , juz myslalem ze w koncu poszedl w @#$% i znowu sie przypaletal ;b
#722384
forest | 2005-07-22 17:17:41 +0200
wyyygra wydra :p
#722386
voodoo|seRious | 2005-07-22 17:18:33 +0200
acha :D come back rozumie ? :P
wypuscili go z jakiegos zakladu dla #$@# :D
#722387
tox1c | 2005-07-22 18:13:16 +0200
Halo a ja moge jakos jeszcze dojsc ? bylem na wakacjach :p w czasie FFA
#722395
dinhkertal | 2005-07-22 20:01:54 +0200
sin... żryj popkorn kurwo :ASD
#722399
Pawuj | 2005-07-23 09:24:37 +0200
sin wykolejencu :S
#722421
hrupek | 2005-07-23 13:36:08 +0200
esien (sin) swoj czlowiek :D czego chcecie ;D od tego pokemona ?:D napil sie ? :D normalka ;d
a tak apropos jest starszy od was :] oprocz sziwusia
#722428
hrupek | 2005-07-23 13:55:20 +0200
maciapacia = proof ale nie jestem pewien ;] tak w 89 %
#722429
dinhkertal | 2005-07-23 14:00:50 +0200
@#$% mać a ile starszy? o roka i miesionca? I tak jest plebs :P żryj popkorn jeden z drugim :ASD
#722430
forest | 2005-07-23 14:38:54 +0200
mi sie wydaje ze maciapacia do GaD, przynajmniej zoom cos tak gadal ;)
#722433
hrupek | 2005-07-23 15:25:11 +0200
od ciebie jest starszy o jakies 7 albo 6 lat (bo nie wiem ile masz lat) a odemnie o 5 :D
#722437
GaD | 2005-07-23 15:52:25 +0200
www.badgerbadgerbadger.com/
#722439
revic | 2005-07-23 16:14:46 +0200
www.maciapaciamaciapacia.com
#722440
dinhkertal | 2005-07-23 17:04:47 +0200
gad gad,sprawdzałem guida ;)
#722442
GaD | 2005-07-23 17:11:44 +0200
to pewnie jakis fejk bana mu !
#722443
k3m | 2005-07-23 18:33:24 +0200
psychic - ladnie :d
Na stronie turnieju przydalyby sie guidy graczy.
Wiadomo, kto to maciapacia ;)
#722447
forest | 2005-07-23 18:58:37 +0200
nooo jakis GaD pewnie ze fejk :p nawet ksywki boi sie pokazac ;-DDD
#722448
shiv | 2005-07-23 19:16:39 +0200
aj marudzisz , gadzina zawsze gra pod jakimis wykolejonymi fejkami :DD zreszta i tak wiadomo bylo od poczatku ze to on ;b
#722451
forest | 2005-07-23 19:21:10 +0200
szczerze mowiac, to sie domyslilem po duzych literkach w ksywce: "maCIaPAcia" - wiadomo co one tworza ;-DDD
#722452
Zaloguj się by dodać komentarz.