ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



xLiga powraca

czw, 10 listopad 2005 22:33:27 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Xliga trwa. Mimo iż brzmi to jak kiepski dowcip, w rzeczywistości okazuje się być okrutną prawdą. Do rozegrania został już tylko finał. Wszystko za sprawą niespodzianki, jaką sprawili nam zik i lotnik, którzy rozegrali swój pojedynek półfinałowy w tajemnicy przed światem. Mimo iż niektórzy mogą czuć się zawiedzeni takim obrotem sprawy, powinniśmy się cieszyć, wszak czeka na nas już tylko główne danie, czyli wielki finał. Kiedy się odbędzie? Cóż, w pewnym piśmie napisaliby, że będzie miał miejsce dzień po premierze Duke Nukem Forever, ja jednak podam nieco bliższy termin, gdyż z reguły jestem optymistą. Prorokuję więc, że finał odbędzie się w dniu otwarcia pierwszej koloni ludzkiej na Marsie. Przestańmy na chwilkę żartować, jesteśmy przecież na poważnym serwisie. Niestety w chwili obecnej nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy ów upragniony finał się odbędzie. Jest to spowodowane tym, iż zik nie dysponuje obecnie stałym dostępem do Internetu w miejscu, w którym mieszka. Z uwagi na to, że jest to ostatni, a zarazem najważniejszy mecz, czekać będziemy tyle ile będzie trzeba. Myślę, iż jest to najbardziej rozsądne, ba, jedyne wyjście. Tak więc zapewniam wszystkich jeszcze raz, że mecz av3k kontra zik się odbędzie. Jeżeli tylko zostanie ustalony termin, wszyscy zostaną natychmiast powiadomieni. Wracając jeszcze na chwilę do meczu półfinałowego. Niestety nie dysponuję ani demkami, ani screenami. Aby w jakiś sposób wynagrodzić ten niedosyt Wam, kibicom, postanowiłem, iż przy pomocy moich nędznych umiejętności pisarskich spłodzę wiersze/fraszki, które opiszą hipotetyczny przebieg wydarzeń na każdej z map. Miłej lektury.


hub3aeroq3 (zik 33 : 21 lotnik)

*W Niebieskim Koloseum starli się tytani,
Teraz stoją obok, cali obdrapani.
I chodź ich walka, wyglądała git,
Musiała się zakończyć, bo timelimit hit!
Co też tu przed chwilą, odstawiać się musiało?
Nie wiem, wszak gtv wtedy nie stało.
Drzewa jednak nadal, szepcą między sobą,
Jak to dwaj playerzy, walczyli lajtowo.
Zaczęło się spokojnie, można rzec niewinnie,
Zik gonił lotnika, ten uciekał zwinnie.
I na wzór Zeusa piorunami ciskał,
Nic to nie dawało, lotnik ciągle pryskał.
Gdy dopadła już bestia, swą nową ofiarę,
Ta prawie zemdlała, straciła już wiarę.
Gdy już tak ze strachu, omal się nie zesrał,
Wtem nadeszła odsiecz, to Bóg laga zesłał.

Morał:
Nigdy nie jedz tego, co okropnie cuchnie,
Bo gdy się obudzisz, dupa Ci wybuchnie.

*

nodm9 (zik 10 : 14 lotnik)

*Grota jest ogromna, grozą przepełniona,
Mieszka w niej ta bestia, wielka i szalona.
Ktokolwiek tu wejdzie, i zdoła zobaczyć,
Ten już nigdy więcej, nie będzie kozaczyć.
Znałem ja jednego, co to się odważył,
Kiedy już tam wlazł, tyłek sobie sparzył.
Inny, co odwagą i siłą się chlubił,
Z groty tak uciekał, że buty pogubił.
Wreszcie znalazł się i trzeci psotnik,
Dziwne nosił imię, wołano nań lotnik.
Odwiedził on kiedyś, tą przeklętą grotę,
A gdy znalazł zika, udawał Gołotę.
Dobry był chłopulek z naszego pięściarza,
Ej ludziska, prędko wezwijta lekarza!

Morał:
Kto grotem wojuje, w grocie ginie.

*

q3dm6 (zik 22 : 6 lotnik)

*Już od początku było tu zaciekle,
Obydwaj dyszeli, ganiali się wściekle.
Gdy jeden drugiego, wreszcie gdzieś przegonił,
To tamten znienacka, znowu się wyłonił.
Tak się bawić w berka, mogli jeszcze trochę,
Lecz zik postanowił, że zrobi pieszczochę.
Zagonił lotnika, na plac koło quada,
Lecz nie miał naboi, i to jego wada.
Śmiesznie to wszystko, z boku wyglądało,
Gdy tak człowiek patrzył, serce się krajało.
Wilk goni baranka, tak mi się zdawało.

Morał:
Podążaj za białym barankiem.*

gr. | 2005-11-10 22:34:51 +0100

odswiezam strone a tu nowy news :D

[M]aniek | 2005-11-10 22:35:50 +0100

baaaa

gr. | 2005-11-10 22:37:04 +0100

btw. a po przeczytaniu tych wierszykow padlem normalnie ahahahh :DDDD

[M]aniek | 2005-11-10 22:38:17 +0100

pisane na szybko niestety bo wrocilem pozno, a jutro musze rano wstac ;p

move | 2005-11-10 22:40:11 +0100

Napisałbyś ten komentarz bardziej poetycko:

Na szybko napisano,
Bo wstać muszę rano.

gr. | 2005-11-10 22:49:02 +0100

ahahha dobre mof :D:D

[M]aniek | 2005-11-10 22:52:04 +0100

wyczuwam sarkazm :)

Mav_8217 | 2005-11-10 22:58:11 +0100

Nie no [M]aniek łamiesz wszelkie granice, wytyczne i dopuszczalne normy... OMG!

PeterSchiff | 2005-11-10 23:25:56 +0100

padlem :D maniek rox;d

SAI4H | 2005-11-10 23:42:20 +0100

Zajebisty news. Gratuluję. Dawno takiego nie czytałem. :)))

kos | 2005-11-10 23:43:58 +0100

ładne wierszyki :D sam wymyślałeś?:D

sYnth|Bubu | 2005-11-11 00:03:39 +0100

own3d :DDDDDDDD

t1| | 2005-11-11 00:22:09 +0100

Maniek rzadzisz!!! :D wypas... wierszyki rox.ten news powinien sie znalesc w zlotym archiwum newsow na orgu :DDDD respektos

rod1c | 2005-11-11 01:30:32 +0100

No fajne fajne i do tego w dobrym smaku :)

k3m | 2005-11-11 01:34:49 +0100

Mania - nie wiem co napisać :))
’Pan poeta, pan poeta’.
Powtórka avek.vs.zik

szaky | 2005-11-11 02:49:47 +0100

Gj ;>

Gravatar

pro_L0rd | 2005-11-11 02:51:41 +0100

musze sie zalogowac specjalnie zby pochwalic bo naprwde nei byle jakie te wierszyki ,jak i wogole caly news:)
gj

[M]aniek | 2005-11-11 06:31:57 +0100

mav przed dodaniem, newsa dalem do sprawdzenia w tym kierunku specjalnej komisji w skladzie mof i tylko mof, po zatwierdzeniu opublikowalem :)
a wierszyki sam wymyslilem, troche na szybko, ale jak sie podobaja to spoko

brutal1ty_ | 2005-11-11 06:57:22 +0100

av3k nic do ciebie nie mam a wrecz jestem pelen podziwu dla twojej gry ale daj wygrac komus z toba :D

Gravatar

[w]xEn | 2005-11-11 07:29:39 +0100

Nie dosyc, ze nie ma dem, to jeszcze jakies chujowe komentarze do poszczegolnych map =)

xen

Mav_8217 | 2005-11-11 09:41:28 +0100

[M] :*

[pogo] | 2005-11-11 10:03:53 +0100

dobre :D

fhantom | 2005-11-11 10:55:37 +0100

mocne, :* [M]

eng | 2005-11-11 10:58:06 +0100

[M]a kolor czcionki komentarzy dalej nie poprawiony[/M] =]

d00mer | 2005-11-11 11:38:09 +0100

[M]aniek ty jestes psychiczny :DDDDDDD wierszyki rox!!! :D
gj

szłem | 2005-11-11 11:46:40 +0100

ja @#$% ale wiersze
a najlepszy morał taki
grajta pany szybko mecze
bo sie nie pokoją chłopaki

fil.IP | 2005-11-11 11:54:55 +0100

[M]aniek!! super czad!! FuckingGoodJob!!!!! ;DDDDD

voodoo|norad | 2005-11-11 11:56:57 +0100

nice mecz : ) gg both :)

SL4VE | 2005-11-11 12:30:38 +0100

Wierszyki ownujące :).

BTW: Zróbcie coś z tymi kolorami, bo komentarzy się prawie nie da czytać...

[M]aniek | 2005-11-11 15:11:09 +0100

zawsze mozna zaznaczyc i latwiej jest ;p

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-11-11 16:38:11 +0100

[M]aniek :P
pro news OWNED:x!

eng | 2005-11-11 17:26:28 +0100

caly czas robie ctrl + a ale ilez mozna ?:D

SL4VE | 2005-11-11 17:39:17 +0100

Wiem, że można zaznaczyć, ale czemu mam sobie pomagac zeby moc cos przeczytac? :D

[M]aniek | 2005-11-11 18:01:19 +0100

Na dniach chyba bedzie poprawione

Mav_8217 | 2005-11-12 13:57:22 +0100

każdy tak mówi ;/

VipeR | 2005-11-12 16:54:07 +0100

Nie no [M]aniek rzadzisz, zawsze lubilem czytac twoje teksty bez wzgledu na rodzaj, bo w trakcie ich czytania niekiedy duzo nie brakuje bym sie nie udusil smiechem, a zawsze po ich przeczytaniu brzuch mnie boli od smiechu, to znaczy tylko o tym ze jestes zaje..bistym pismakiem!!!!

[M]aniek | 2005-11-12 17:30:37 +0100

Nie ma co przesadzac, jak dostane Nobla kiedys to znaczy, ze jestem dobry, a jak nie to jestem sredni :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63