xLIGA - rusza liga vQ3 1v1
wto, 02 marzec 2004 21:51:38 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Dziś ruszyły zapisy do kolejnej już ligi pod banderą xLIGI - tym razem rozgrywki będą toczyć się w trybie 1v1.
Zawody będą rozgrywane w dosyć niestandardowy sposób. Jaki? Ciekawych odsyłam do regulaminu, który rozjaśni wszelkie wątpliwości. Organizatorzy oszczędzili graczom grania, niekiedy bardzo przypadkowego, FFA, co na pewno ucieszy słabszych graczy, którzy nie będą musieli kończyć zabawy nie rozgrywając żadnego meczu 1v1, a to w końcu liga duelowa. ;]
Limit uczestników wynosi 96, z czego 10 jest zarezerwowane dla zaproszonych. Wśród zaproszonych pojawiły się takie osobistości jak: matr0x, mar1o, GaD, v3ndor, xts, sting, zik, Benny, protoss i p0gr0m. Mam nadzieję, że gracze z listy invite nie omieszkają przyjąć zaproszenia i pokażą na co ich stać, zachęcając nas tym samym do jeszcze dokładniejszego śledzenia xLIGI vQ3 1v1.
Zapisać można się wysyłając mail pod adres [email protected]. W treści należy podać:
* nick:
* e-mail:
* numer gg:
* klan:
Organizacją zajęli Fredi, [M]aniek i markolm stali bywalcy #org.pl! :>)
Po więcej informacji możecie udać się na kanał #xliga.vq3, gdzie ktoś z chęcia udzieli Wam odpowiedzi na wszelkie pytania.
Życzę powodzenia zarówno graczom, jak i świeżo upieczonym organizatorom!
** thx [M]aniek!*





Pawuj | 2004-03-02 21:54:25 +0100
[M]aniek jestes slawny ;D
#674643
nasm | 2004-03-02 21:55:07 +0100
powodzenia wam ja tez sie zapisze ;dd
#674644
vult | 2004-03-02 22:14:49 +0100
zły link do #xliga.vq3 !!
#674652
HaSu_Szlauf | 2004-03-02 22:19:36 +0100
sasasa :P
#674653
speed | 2004-03-02 22:22:13 +0100
niech wygra najlepszy...czyli ja :DDD :P
#674654
[M]aniek | 2004-03-02 22:30:41 +0100
jest dobrze, juz skontaktowalem sie z producentem dlugopisow w sprawie glownej wygranej ;DDD
#674657
wishoza | 2004-03-02 22:31:31 +0100
juhuuu nie ma FFA wreszcie cos zagram :D:D
#674658
unnzor | 2004-03-02 22:32:49 +0100
trzeba miec ping :/
#674659
Figi5 | 2004-03-02 22:39:05 +0100
właśnie wysłałem maila :asd
#674660
soru | 2004-03-02 22:47:44 +0100
unn.pl , calość bedzie sie rozgrywac na specjalnie przygotowanych serwerach dialogu :-) nie powinno byc problemow z pingiem =-)
#674662
furi | 2004-03-03 00:11:15 +0100
TDM w trybie 1v1 tez by bylo ciekawie......
#674671
fredi | 2004-03-03 17:59:16 +0100
moze sie uda trzymac qciuki ;)
#674725
Zaloguj się by dodać komentarz.