ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



xLiga vQ3 1v1 - zapisy ruszyły !

pon, 04 lipiec 2005 16:38:35 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Ruszyły zapisy do drugiej edycji xLigi vq3 1v1. Dla tych, którzy nie mieli styczności z pierwszą edycją, kilka słów wyjaśnienia. Pierwsza xLiga vq3 1v1 organizowana była rok temu. W turnieju udział wzięło 96 zawodników, tyle właśnie wynosił limit zapisanych. Całą ligę po bardzo ciężkiej batalii wygrał matr0x. Tym razem nie przewiduje się limitu zapisanych. Aby jednak zapewnić odpowiednio szybki przebieg całych zawodów, jednocześnie eliminując mecze oddawane przez w/o, których w pierwszej edycji było mnóstwo, wprowadziłem system eliminacji w trybie Free For All na mapie q3dm7. Ma on na celu wyłonienie najlepszych 32 graczy, którzy zmierzą się już w tradycyjny sposób. Eliminacje FFA będą miały miejsce tylko, jeżeli liczba zapisanych przekroczy 32. Właściwy turniej odbywać się będzie w systemie Double Elimination, czyli gramy do dwóch przegranych meczów. Każde spotkanie odbywać się będzie w systemie best of 3. Więcej szczegółów na temat przebiegu turnieju znajdziecie w regulaminie.

Turniej jest całkowicie 4fun, nie przewiduje się żadnych nagród. Mecze rozgrywane będą (przynajmniej pierwsze rundy), w piątki i soboty od godziny 15:00. Wydawać się może, iż jest to niecodzienna pora. Jest to spowodowane tym, iż chcę by każdy mecz był rozgrywany osobno, a nie równolegle z innym, dzięki temu wszystkie mecze będzie można obejrzeć na GTV. Dlatego proszę o zapisy tylko tych, którzy mają czas w wymienionych wyżej terminach. Każdy gracz powinien zapoznać się z regulaminem .

Zapisy odbywają się poprzez e-mail ([email protected]) lub przez gadu gadu (3862372). Więcej na ten temat w dziale zapisy. W obu przypadkach, jeżeli w ciągu 24 godzin od daty wysłania zgłoszenia nie ukaże się ono w dziale zapisani, należy je wysłać ponownie. W przypadku zapisów przez gadu gadu, należy wysyłać zgłoszenia tylko gdy jestem dostępny, wystarczy wkleić dane zgodnie ze wzorem z działu zapisy. Nie ukrywam iż znacznie wygodniejsze dla mnie są zapisy poprzez e-mail. Zapisy potrwają do 10 lipca.

:: Respawn = 5

:: Lista map:
pro-q3dm6
ztn3tourney1
pro-q3tourney4
q3tourney2
hub3aeroq3
pro-q3tourney7
nodm9

:: Strona xLigi vQ3 1v1

teo | 2005-07-04 16:57:47 +0200

gl.

Mav_8217 | 2005-07-04 17:21:20 +0200

ffa na dm7 sucks hard!

Ale poza tym zapowiada się całkiem fajna liga ;)

[M]aniek | 2005-07-04 17:38:49 +0200

xliga, domena stronki i logo sie niedlugo zmieni, dzieki sopee :*

:D

shiv | 2005-07-04 18:16:29 +0200

ffa sux :D
maniek ci piwa nie postawie :]

szłem | 2005-07-04 18:18:12 +0200

ffa sux for ever !

[M]aniek | 2005-07-04 18:31:33 +0200

ekhm szkoda ze Raul nie chcial umiescic zadnych reklam (pifpaf, dialog itd.) nie wiem jak w takim ukladzie firmy maja chciec cos sponsorowac, skoro nie moga liczyc na reklame GG!

Pawuj | 2005-07-04 19:17:39 +0200

nie mogles powiedziec mavowi? on potrafi dobrze newsa napisac :D

[M]aniek | 2005-07-04 19:41:42 +0200

chcialem szybko a jego nie bylo

[M]aniek | 2005-07-04 19:49:25 +0200

wieczorem uzupelnie dzial zapisani, bo byc moze juz dzis bedzie nowa strona w php i zrobie to juz na nowej mam nadzieje :)

gr. | 2005-07-04 20:17:25 +0200

piekny news swietny styl naprawde - chyba sie ze mna zgodzisz drogi Mateo?

[M]aniek | 2005-07-04 20:34:01 +0200

hrhr tego newsa to ja pisalem : D wiec to moja wina ;u

k3m | 2005-07-04 21:00:03 +0200

gr o co Ci chodzi? :D
pusto cos w newsie - zadnych obrazkow ;x
btw: Autor newsa powinien napisac cos w stylu ’Takie oto info dostalem od ...’ bo wyglada na to, ze Raul organizuje lige.

[M]aniek | 2005-07-04 21:04:02 +0200

w ogole nie rozumiem, dlaczego Raul odmowil umieszczenia w newsie sponsorow i ludzi dzieki ktorym liga sie odbedzie (dialog, sopee, pifpaf, SpOOnman, ognos, bryan)

gr. | 2005-07-04 21:39:36 +0200

o nic mi nie chodzi po prostu mam nowy image z polecenia Mateo hehe

Dopisano 4.7.2005 o godzinie 20:34 [ [M]aniek ] [kasuj komentarz ]

hrhr tego newsa to ja pisalem : D wiec to moja wina ;u

Mateo a to najlepszy przyklad na to ze jak zaczne pisac tak jak mi kazales to i tak ludzie beda wiedziec ze sadze dokladnie inaczej hehe o/

[M]aniek | 2005-07-04 21:52:44 +0200

:DDDDDDDD a co on Ci kazal pisac wazeline? :D

czy moze poprostu masz byc pozytywnie nastawiony do zycia? :D

RauL | 2005-07-04 22:09:48 +0200

nie umiescilem reklam, bo mi nikt ani wlascicielowi serwisu za to nie zaplacli. podalem jedynie suche info odnosnie ligi, jakie otrzymalem od [M]anka. sponsorow to sobie mozesz reklamowac na stronie, jak stworzyles a nie tutaj, logiczne prawda? a tak wogole, to poinformowalem Cie o tym, ze tego tutaj nie zrobie przed dodaniem newsa. wiec nie stotuj teraz technik asekuracyjnych, ze jak by co to wspominales o tym w komentarzach :P

ad1. obrazek juz jest, ladny prawda? :D
ad2. skoro w zrodle podalem [M]aniek, w opisie ligi sa podane jego namiary to chyba tepak by sie kapnol ze to on organizuje :P

Pawuj | 2005-07-04 22:28:46 +0200

;adfh;dfh;sdfj;sjsd... moze ja ci @#$% zaplace :dfhfdhfd;Asd mav napisz drugiego newsa :)

Mav_8217 | 2005-07-04 22:32:55 +0200

boże, weź zbastuj gr :P

RauL | 2005-07-04 22:37:04 +0200

Dopisano 4.7.2005 o godzinie 22:28 [ Pawuj ] [kasuj komentarz ]
;adfh;dfh;sdfj;sjsd... moze ja ci ****a zaplace :dfhfdhfd;Asd mav napisz drugiego newsa :)

o czym Ty wogole do mnie rozmawiasz? czy Ty myslisz, ze reklame na takim serwisie to sie robi ot tak? ja newsa nie pisalem, tylko wkleilem wiadomosc [M] z jego strony. wogole to konec debilnych komentarzy, zapisywac sie do ligi i shluzz !

[M]aniek | 2005-07-04 22:46:34 +0200

Raul wiem ze mi pisales ale co to ma wspolnego z moimi komentarzami? : O Dzieki ze zgodziles sie napisac w ogole :D

nie wiem jaka jest polityka serwisu, ale moglbym przysiac ze pojawialy sie tu juz newsy o pifpafie, logitechu i wielu wielu innych, stad moje zdziwienie

dobra olac juz to

shiv | 2005-07-05 00:02:36 +0200

raul a cie wali na mozg juz do konca?
malo tu bylo newsow ktore okreslaly konkretnych sponsorow? nikt ci nie kaze wywalic wyjebanego banera danego sponsora tylko o nich wspomniec , tym bardziej ze nie sponsoruja nagrod , daja mozliwos gry na danych serwerach itd.
ustal moze cennik ile ci trzeba placic za newsa moze zarobisz co nieco chociaz watpie.

zenada

k3m | 2005-07-05 00:05:11 +0200

’nie umiescilem reklam, bo mi nikt ani wlascicielowi serwisu za to nie zaplacli.’

owned :P

gr. | 2005-07-05 00:51:10 +0200

Maniek : kazal mi byc nastawiony pozytywnie do zycia
w sumie to ten experyment mija sie z celem bo juz kazdemu napsulem tyle krwi ze ludzie z przyzwyczajenia beda czekac az komus cos wytkne itd.

mav: nie mow mi boze bo mi glupio

RauL | 2005-07-05 01:20:11 +0200

shivus a Tobie o co chodzi? vq3 to nie moja dzialka, [M] chcial, zeby naskrobac newsa, powiedzialem, ze ok, ale nie napisze zadnych podziekowan dla firm trzecich, ktore tak naprawde mnie wcale nie interesuja, bo z jakiej racji ja mam im przekazywac podziekowania? przeciez ludzi interesuje chyba bardziej jak i gdzie sie mozna zapisac. [M] sie zgodzil, wiec kubeł teraz ! a wogole, czy Wy ludzie, musicie sie czepiac wszystkich takich @#$% ? nie napisalem, moja sprawa. mam prawo do niewielkiej dozy subiektywizmu. bedzesz pisal newsa? pisz jak chcesz, mnie to >

gr. | 2005-07-05 01:22:42 +0200

Raul uwazaj bo jutro jak sie obudzisz mozesz zobaczyc temat "Raul" w wiadomym miejscu - uprzejmie prosze zwracaj sie grzeczniej do redakcyjnego kolegi, przeciez chodzi o to zeby panowala mila niemal rodzinna atmosfera w redakcyjnym gronie

RauL | 2005-07-05 01:24:03 +0200

a czy ja napisalem cos niegrzecznego? to predzej pojawi sie tam topic z jego nickiem !

gr. | 2005-07-05 01:28:04 +0200

wejdz na gadu

RauL | 2005-07-05 01:32:25 +0200

jestem ;)

Mav_8217 | 2005-07-05 02:16:12 +0200

prawie tylko rotflowe komentarze :)

[M]aniek | 2005-07-05 07:27:37 +0200

dajcie se juz siana :D prosilem zeby napisal, powiedzial ze tego nie zrobi, ja powiedzialem no dobra i tyle koniec!

spoko juz prawie 30 osob zapisanych

pepz | 2005-07-05 09:33:05 +0200

grrrrrrrrrrr, nie badz chuyyyyyy zjedz mnie mocno, zjedz! :D (w sensie slownym, bez @#$% skojarzen :D)

gr to pipa, to pipa, to pipa, a Angelina puszcza sie z krolkiem Bugsem! :D (prowokacja)

i tak wszyscy wiedza ze nie wtyrzymasz, wiec co tam :D

Pawuj | 2005-07-05 10:05:07 +0200

"shivus a Tobie o co chodzi? vq3 to nie moja dzialka, [M] chcial, zeby naskrobac newsa, powiedzialem, ze ok, ale nie napisze zadnych podziekowan dla firm trzecich, ktore tak naprawde mnie wcale nie interesuja, bo z jakiej racji ja mam im przekazywac podziekowania? przeciez ludzi interesuje chyba bardziej jak i gdzie sie mozna zapisac. [M] sie zgodzil, wiec kubeł teraz ! a wogole, czy Wy ludzie, musicie sie czepiac wszystkich takich ****l ? nie napisalem, moja sprawa. mam prawo do niewielkiej dozy subiektywizmu. bedzesz pisal newsa? pisz jak chcesz, mnie to >"

:SADgh vq3 to nie twoja dzialka, a jakby bylo o cpma czy cos tam to bys dal baner ta? :adfhdsg mav napewno wsadzilby baner i nie zazadal by "zaplaty" :bbbbb ;D

RauL | 2005-07-05 10:24:28 +0200

a co Ci tak zalezy na tym banerze? jak chcesz to wejdz sobie na strone omawianego producenta/firmy i zwal sobie konia przy nim ;o

sYnth|baal | 2005-07-05 10:26:10 +0200

wyjebie wszytkich bo mam farta i gram ffa:DD ha tak będzie: o
bd odkurzać:D

gr. | 2005-07-05 11:48:29 +0200

pepz jak mozesz byc taki nie uprzejmy wszak przeciez to co mowisz o Angelinie to nie jest prawda a poza tym wiesz ze ja - czlowiek wywazony i spokojny - nie podlapie tego typu zaczepek, uprzejmie zwracam sie z prosba abys nie ublizal mi bez powodu drogi pepzie

Logitech|kar | 2005-07-05 12:14:13 +0200

raull tacy ludzie jak Ty hamuja rozwijanie sie esportu w polsce, od takich rzeczy jak sponsorowanie serwerów turniejowych, drobnych nagrod w turnieju, czy nawet hostowania stron klanow wszystko sie zaczyna, to 1 krok, jesli sponsorzy widza ze nie maja z tego korzysci poprostu nie beda inwestowac w graczy/klany, a napewno nie grajacych w Quake3 bo to sami idioci. Jeśli UVM dobrze bedzie reklamowal Logitecha to z czasem napewno inne znane i cenione firmy zainteresuja sie taką forma sponsoringu i powili inne klany beda lapać ciekawe kontrakty, ale przez takie zachowanie, nie cheć napisania 2 zdan o firmie xxx wspierajacej turnieje wszystko bedzie rozwijalo sie 2x wolniej. Chyba ze kontaktowales sie z pifpaf.pl w sprawie postawienia serwerow turniejowych CPMA i cie zlali to rozumiem Twoj uraz/zazdrość.

RauL | 2005-07-05 15:41:00 +0200

rozumiem dokladnie Twoj punkt myslenia, ale:

ad1. gracze Q3 to zapewnie nie sami idioci, tak jak twierdzisz, obraziles w tej chwili 95% spoleczonsci orga.

ad2. jezeli sadzisz, ze to, ze nie napisalem o tym ma wiekszy wplyw na scene, niz to ile serca staram sie w nia wlozyc, poprzez aktywne udzielanie sie na niej to jestes ignorantem.

ad3. nie kontaktowalem sie z pifpafem, bo po co mi ich drugozedne servery, skoro mam dostep do najlepszych polskich serverow ?

[M]aniek | 2005-07-05 17:12:40 +0200

a ktore to sa najlepsze serwery w Polsce? :D

RauL | 2005-07-05 17:34:38 +0200

Toya i Dialog, wiekszosc graczy CPMA zapewne zgodzi sie ze mna ^^

Pawuj | 2005-07-05 18:51:53 +0200

ta pewnie tam u was we wsi ping 50 to jest lan :DSa
polowa ludzi na dialu ma lag

RauL | 2005-07-05 19:13:55 +0200

jezeli twierdzisz, ze kielce to wies, to czym w takim razie jest Przasnysz? (1 raz w sumie slysze, wyczytalem w profilu)

[M]aniek | 2005-07-05 19:21:15 +0200

Raul - Przasnysz to czarna dziura :D serio bez kitu

[M]aniek | 2005-07-05 20:51:49 +0200

przy zapisach podawajcie tez jak trzymacie reke

Pawuj | 2005-07-05 21:05:51 +0200

Kielce to wies a jezeli chodzi o Przasnysz to zadupie :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63