xLigi ciąg dalszy
pon, 01 sierpień 2005 14:16:00 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Dosłownie za kilka chwil rozpocznie się tak oczekiwana przez wszystkich pierwsza runda xLigi. Po eliminacjach w trybie Free For All przyszedł czas na o wiele bardziej emocjonujące zmagania. Dzisiejszego dnia w akcji zobaczymy takich graczy jak shal czy matr0x. Niestety szlagierowy mecz dzisiejszego dnia av3k kontra rav najprawdopodobniej odbędzie się w innym terminie. Powodem takiej decyzji jest fakt, iż wymienieni wyżej gracze rozgrywali będą dziś mecz w ramach ClanBase.
Nie muszę chyba przypominać, że na mecze dostępne będzie gtv i być może
shoutcast:
GTV: da-sv.one.pl:20000 (ewentualnie hunter.splatterworld.de)
Shoutcast: extreme.rq.pl/listen.pls
Poniżej przedstawiam listę meczów które dzisiaj się odbędą:
1.08.2005 (poniedziałek)
15:00 rozpoczęcie
15:10 shal vs mart1n
15:10 yakuza vs kos
16:10 LOGITECH'son1c vs pheu
16:10 sabers vs xen
17:10 lotnik vs b4rt
18:10 marm4n vs psychic
19:10 Majkel vs ramm
20:10 LOGITECH'avenger vs matr0x
21:10 av3k vs rav (przełożony)
Przypominam, że gracze muszą stawić się na ircu na kanale #xliga (irc.quakenet.org). Zapraszam wzsystkich do oglądania i życzę miłej zabawy.





sYnth|Bubu | 2005-08-01 15:58:24 +0200
Mat wez jedz do dave na finaly bo nudzi mnie co chwile avek na 1 miejscu :P
GL :P
#723132
bryan | 2005-08-01 16:10:34 +0200
no mnie by ciekawil mecz mat vs avek , o ile ten pierwszy bylby w swojej dawnej formie na "raile z dupy" ;)
#723135
rav | 2005-08-01 17:54:25 +0200
baty przelozone na pozniej :D:D:D:D:D
#723084
MaS | 2005-08-01 18:19:51 +0200
uhhh. Mańku 1 news ^^ good.
#723142
[M]aniek | 2005-08-01 18:31:52 +0200
czuje sie rozdziewiczony :)
#723145
move | 2005-08-01 19:37:07 +0200
To się nazywa "defloracja orgowa".
#723150
d00mer | 2005-08-01 22:45:48 +0200
hehe Maniek całkiem fajowy ten news jak na pierwszy raz :)
#723158
gr. | 2005-08-02 00:58:07 +0200
brawo [M]aniek za debiucik! weeeeeeeeeeeeee!
#723168
szłem | 2005-08-02 10:31:01 +0200
ale nerwa jest jak sie gra :EE
#723173
scar | 2005-08-02 10:48:50 +0200
po @#$% te logitechy skoro nikt inny nie ma tagu przy nicku ? rofl.... :|
#723175
5un | 2005-08-02 11:29:19 +0200
logitechy maja sponsoring i mysle ze sponsor wymaga aby bylo jego logo przy nicku.
Sa gdzies wyniki?
#723177
dinhkertal | 2005-08-02 11:30:38 +0200
Ile był mat-avenger na hubaero?:q
#723178
[M]aniek | 2005-08-02 12:02:02 +0200
czekam az mi jeden gracz przesle screeny bo grali bez sedziego i az mi av3k przesle screeny, a tu wyniki ktore mam
xen vs sabers 2:0
pro-q3dm6: 18:3
pro-q3tourney7: 16:10
lotnik vs b4rt 2:0
ztn3tourney1: 55:0
druga mapa oddana w/o
marm4n vs psychic 2:0
pro-q3dm6: 15:11
hub3aeroq3: 37:23
ramm vs Majkel 2:0
pro-q3dm6: 11:4
pro-q3tourney7: 21:7
matr0x vs logitech’avenger 2:0
pro-q3dm6: 11:10
hub3aeroq3: 18:13
#723181
avek | 2005-08-02 12:25:53 +0200
lol 5un co z tego ze wymaga a co to org jets od reklamy sponsorow ? lol ! jak chce reklame to niech robia opisy na gg czy w nickach a nie reklamy na orgu jak nikt nie ma to nikt scar ma racje
#723183
voodoo|seRious | 2005-08-02 12:32:35 +0200
omg przejmujecie sie tymi logitechami :D:D:D zal wam ? :) niech se maja to przed nickami i tyle ;]
#723184
avek | 2005-08-02 12:42:01 +0200
ale jak nitk nie ma to po co wyjatki
#723187
[M]aniek | 2005-08-02 13:09:01 +0200
avek mowilem Ci nie cuduj : D chcesz to Ci dopisze BIEDRONKA’av3k i juz
#723188
eng | 2005-08-02 13:10:10 +0200
mlody nie pyskuj :)
#723189
Logitech|kar | 2005-08-02 13:33:23 +0200
tag klanowy a sponsor przy nicku to duza roznica, a serwisy esportowe to najlepsze miejsce na reklame swojego sponsora. drabinka i wyniki na poszczegolnych mapach sa tu members.lycos.co.uk/face2face/main/brackets/index.php?sw=true
#723191
5un | 2005-08-02 18:09:28 +0200
sponsor ma umowe z graczem ze wszedzie bedzie sie przedstawial wraz z jego logiem.
org i inne portale spelniaja role prasy w obecnym swiecie.
Krotko: piszac o jakiejs osobie trzeba spelniac jej warunki jezeli ona takie stawia - inaczej narusza sie jej prywatnosc (kazdy ma prawo byc tak przedstawianym i podpisywanym w mediach jak sobie tego zyczy).
Skoro kogos gryzie ze tylko tag Logitech jest podpisany to pretensje do redaktora ze innych nie podpisal.
Swoja droga to ja sie raczej ciesze ze ktos znalazl pokaznego sponsora i ma mozliwosc wybicia sie.
#723206
Zaloguj się by dodać komentarz.