ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



xLigi ciąg dalszy

pon, 01 sierpień 2005 14:16:00 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena


Dosłownie za kilka chwil rozpocznie się tak oczekiwana przez wszystkich pierwsza runda xLigi. Po eliminacjach w trybie Free For All przyszedł czas na o wiele bardziej emocjonujące zmagania. Dzisiejszego dnia w akcji zobaczymy takich graczy jak shal czy matr0x. Niestety szlagierowy mecz dzisiejszego dnia av3k kontra rav najprawdopodobniej odbędzie się w innym terminie. Powodem takiej decyzji jest fakt, iż wymienieni wyżej gracze rozgrywali będą dziś mecz w ramach ClanBase.

Nie muszę chyba przypominać, że na mecze dostępne będzie gtv i być może
shoutcast:

GTV: da-sv.one.pl:20000 (ewentualnie hunter.splatterworld.de)

Shoutcast: extreme.rq.pl/listen.pls

Poniżej przedstawiam listę meczów które dzisiaj się odbędą:

1.08.2005 (poniedziałek)
15:00 rozpoczęcie
15:10 shal vs mart1n
15:10 yakuza vs kos
16:10 LOGITECH'son1c vs pheu
16:10 sabers vs xen
17:10 lotnik vs b4rt
18:10 marm4n vs psychic
19:10 Majkel vs ramm
20:10 LOGITECH'avenger vs matr0x
21:10 av3k vs rav (przełożony)

Przypominam, że gracze muszą stawić się na ircu na kanale #xliga (irc.quakenet.org). Zapraszam wzsystkich do oglądania i życzę miłej zabawy.

sYnth|Bubu | 2005-08-01 15:58:24 +0200

Mat wez jedz do dave na finaly bo nudzi mnie co chwile avek na 1 miejscu :P

GL :P

bryan | 2005-08-01 16:10:34 +0200

no mnie by ciekawil mecz mat vs avek , o ile ten pierwszy bylby w swojej dawnej formie na "raile z dupy" ;)

rav | 2005-08-01 17:54:25 +0200

baty przelozone na pozniej :D:D:D:D:D

MaS | 2005-08-01 18:19:51 +0200

uhhh. Mańku 1 news ^^ good.

[M]aniek | 2005-08-01 18:31:52 +0200

czuje sie rozdziewiczony :)

move | 2005-08-01 19:37:07 +0200

To się nazywa "defloracja orgowa".

d00mer | 2005-08-01 22:45:48 +0200

hehe Maniek całkiem fajowy ten news jak na pierwszy raz :)

gr. | 2005-08-02 00:58:07 +0200

brawo [M]aniek za debiucik! weeeeeeeeeeeeee!

szłem | 2005-08-02 10:31:01 +0200

ale nerwa jest jak sie gra :EE

Gravatar

scar | 2005-08-02 10:48:50 +0200

po @#$% te logitechy skoro nikt inny nie ma tagu przy nicku ? rofl.... :|

Gravatar

5un | 2005-08-02 11:29:19 +0200

logitechy maja sponsoring i mysle ze sponsor wymaga aby bylo jego logo przy nicku.
Sa gdzies wyniki?

dinhkertal | 2005-08-02 11:30:38 +0200

Ile był mat-avenger na hubaero?:q

[M]aniek | 2005-08-02 12:02:02 +0200

czekam az mi jeden gracz przesle screeny bo grali bez sedziego i az mi av3k przesle screeny, a tu wyniki ktore mam

  1. xen vs sabers 2:0
    pro-q3dm6: 18:3
    pro-q3tourney7: 16:10

  2. lotnik vs b4rt 2:0
    ztn3tourney1: 55:0
    druga mapa oddana w/o

  3. marm4n vs psychic 2:0
    pro-q3dm6: 15:11
    hub3aeroq3: 37:23

  4. ramm vs Majkel 2:0
    pro-q3dm6: 11:4
    pro-q3tourney7: 21:7

  5. matr0x vs logitech’avenger 2:0
    pro-q3dm6: 11:10
    hub3aeroq3: 18:13

Gravatar

avek | 2005-08-02 12:25:53 +0200

lol 5un co z tego ze wymaga a co to org jets od reklamy sponsorow ? lol ! jak chce reklame to niech robia opisy na gg czy w nickach a nie reklamy na orgu jak nikt nie ma to nikt scar ma racje

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-08-02 12:32:35 +0200

omg przejmujecie sie tymi logitechami :D:D:D zal wam ? :) niech se maja to przed nickami i tyle ;]

Gravatar

avek | 2005-08-02 12:42:01 +0200

ale jak nitk nie ma to po co wyjatki

[M]aniek | 2005-08-02 13:09:01 +0200

avek mowilem Ci nie cuduj : D chcesz to Ci dopisze BIEDRONKA’av3k i juz

eng | 2005-08-02 13:10:10 +0200

mlody nie pyskuj :)

Logitech|kar | 2005-08-02 13:33:23 +0200

tag klanowy a sponsor przy nicku to duza roznica, a serwisy esportowe to najlepsze miejsce na reklame swojego sponsora. drabinka i wyniki na poszczegolnych mapach sa tu members.lycos.co.uk/face2face/main/brackets/index.php?sw=true

Gravatar

5un | 2005-08-02 18:09:28 +0200

sponsor ma umowe z graczem ze wszedzie bedzie sie przedstawial wraz z jego logiem.

org i inne portale spelniaja role prasy w obecnym swiecie.

Krotko: piszac o jakiejs osobie trzeba spelniac jej warunki jezeli ona takie stawia - inaczej narusza sie jej prywatnosc (kazdy ma prawo byc tak przedstawianym i podpisywanym w mediach jak sobie tego zyczy).

Skoro kogos gryzie ze tylko tag Logitech jest podpisany to pretensje do redaktora ze innych nie podpisal.

Swoja droga to ja sie raczej ciesze ze ktos znalazl pokaznego sponsora i ma mozliwosc wybicia sie.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63