ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Xts - kończy z Q3

pią, 28 styczeń 2005 19:28:47 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Z dnia na dzień niestety jest nas coraz mniej... Mowa tu oczywiście o graczach wstrząsu. Wczoraj wszystkim znany gracz Quake ]I[ Arena, mowa tu o Xts-ie , zakończył swoją przygodę z tą grą. Przyczyną tej decyzji jest m.in. matura, co za tym idzie sporo nauki oraz dziewczyny;) Reprezentując klan the Shadows, zawodnik ten zdobył wiele osiągnięć:

  • 1st place Humiliation #2
  • 1st place Elite Community Tournament #2
  • 1st place CNL #1
  • 1st place Tarnow CUP #5
  • 1st place CNL #2
  • 1st place Polish Divisions #1
  • 1st place Polish Divisions #2
  • 1st place Polish Divisions #3
  • 1st place ECC 2v2
  • 1st place Elite Community Tournament #5
  • 1st place Lan 4 Fun #3
  • 1st place Cyber Games Cup
  • 1st place ClanBase Open Cup Fall 2004 2nd div
  • 2nd place Warsaw Games Day 1v1
  • 5th/6 place CGL #3 vQ3 1v1
  • inne

W imieniu całej redakcji ORGa życzymy Ci przynajmniej "czwórkowej" matury oraz powodzenia w życiu codziennym.

MaS | 2005-01-28 19:29:42 +0100

Szkoda :( gl !

ren | 2005-01-28 19:30:57 +0100

Ja tam mam mature i mi to nie przeszkadza w graniu w Q3.

akk0 | 2005-01-28 19:43:04 +0100

no ale są jeszcze dziewczyny!

THRAWN | 2005-01-28 20:30:50 +0100

akko jakie zyczenia ...zaskoczyłeś mnie :D

ATi | 2005-01-28 20:32:58 +0100

taa najpierw zbot potem odchodzi od q3 ;DDD - fajne zarty ;assdadsadsadsdasad

MisieX | 2005-01-28 20:56:55 +0100

Głównie gratulacje za te inne :P
Matura jest teraz na procenty nie stopnie :P
Xts też dziecko czarnobyla? (86)???
Odchodzi czy robi przerwe na czas matury?

Gravatar

ezop | 2005-01-28 21:19:25 +0100

ati jak zbot czlowieku ? ;-)

Gravatar

cARALooH_pl | 2005-01-28 21:30:19 +0100

ta jasne :) matura to dobra sciema :) juz to widze jak sie bedzie uczył :) o ile wiem to kazdy ( w tym ja ) uczył sie 2 tygodnie przed matura i kazdy zdał :)

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-01-28 21:50:26 +0100

Ta! Won z cziterami! Wynocha z Areny! Nie chcemy gówna! =)

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-01-28 22:12:07 +0100

Za 2 tygodnie napisza ze Xts jednak wraca a za 3 ze ma nowego aimbota ..

jarq. | 2005-01-28 22:29:58 +0100

dajcie spokoj z tym zbotem .. - popatrzcie na liste osiagniec

  • gl man i dobrego procenta na maturze :)

dinhkertal | 2005-01-28 23:09:02 +0100

pozdro ziomuś, nie łykaj dropsów :D

Tata_RIPA | 2005-01-28 23:19:46 +0100

gl & hf w nauce do matury :)

ATi | 2005-01-29 00:11:37 +0100

’ati jak zbot czlowieku ? ;-)’ ) dlatego nie wierze ze przestal grac.. a nawet jesli to i tak bedzie gral po tajniacku ;p

Panplayer1 | 2005-01-29 00:24:30 +0100

ta rozpier.dalaja teksty ze sie przestaje grac bo matura/studia :U

Gravatar

edix | 2005-01-29 01:59:00 +0100

inne = cziter roku ;->

kood | 2005-01-29 10:03:05 +0100

who cares?

cih | 2005-01-29 14:13:09 +0100

tez mi nowina

k3m | 2005-01-30 18:54:23 +0100

Ja nie pisalem, ze musze sie uczyc do matury. Po prostu wedkarstwo mnie bardzo wciagnelo i bede nieaktywny jakis czas ;>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63