ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



XUP by d3rp

pon, 05 styczeń 2004 20:01:10 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena


D3rp nadesłał info o zmontowaniu całkiem ciekawego paka/addona do q3 którego nazwał XUP. W paku znajdziemy podmienione dźwięki, tekstury, skrypty, modele, boty, efekty menu (z wykorzystaniem shaderów) i co wyróżnia ten pak spośród innych - trzy własnoręcznie zrobione mapy - derpdm1, derpdm2 i derpdm3. Mapy są dość proste (nawet z błędami) ale zwłaszcza pierwsza z nich jest oryginalnie pomyślana. Poniżej fragment pliku readme odnośnie skryptów:

*"Są tutaj trzy skrypty - jeden to bullettime (również bullettime2), dzięki niemu możesz

zmieniać szybkość odtwarzania dema i obracać kamerą wokół siebie (tylko na demie). Drugi to

Fov Regulator, dzięki niemu możesz regulować fov (0-180). Ostatni skrypt to coachtimer,

powinien ułatwić komunikację coacha z resztą teamu."*

I słowo od autora:

*"Powinienem się najpierw ze wszystkimi przywitać, ale i tak dziś mam ostatni dzień internet,

więc nie będe owijał w bawełne, tylko przejde do rzeczy.

Ze strony xup.prv.pl możecie ściągać mały add-onik mojej produkcji, nic specjalnego, ale myślę,

że mapka derpdm3 może się wam spodobać!"*

XUP ma swoją własną stronę - xup.prv.pl

na którą zapraszam po więcej informacji (aczkolwiek możliwe przekroczenie limitu transferu).

D3rp wykonał kawałek dobrej roboty do której się po prostu przyłożył - całość jest zmontowana starannie, readme jest przejrzysty, pliki ustandaryzowane. I z tego właśnie powinniście wziąć przykład.

Z powodu ograniczeń transferu na onecie XUP można pobrać także od nas klikajac poniżej:

.:: XUP addonpak full 1.0 by d3rp (7,3MB)

Insaneq3 | 2004-01-05 20:11:30 +0100

Ciekawe. 8)

bryan | 2004-01-05 20:18:46 +0100

no offence , ale ROX Pak jest duuuuzo lepszy jesli chodzi o zmiany in-game ...

k3m | 2004-01-05 20:19:53 +0100

Ehe...szczegolnie bullettime, dzieki ktoremu mozna obracac kamere w demie. Takie cos mozna bylo robic tylko w defragu ? ;>

Pawuj | 2004-01-05 20:20:14 +0100

Cuuuul!!! :o)

Gravatar

nowe_konto_mamD | 2004-01-05 20:58:32 +0100

Eee tam... Wy sie pierdzielicie z jakimiś bullettime'ami... ja tam wole podnieść Mega Health albo sfragować Gauntlet'em! :P. Good job d3rp. =)...

... | 2004-01-05 21:00:38 +0100

heh gj ;-)

... | 2004-01-05 21:01:15 +0100

ja tam za takimi rzeczami nie przepadam ... :-))

SAI4H | 2004-01-05 21:16:52 +0100

Ssam... 50%...
Zawsze koffalem takie paki, moze i ten pokoffam.. ;p

NeMo | 2004-01-05 21:19:37 +0100

Przetestuje ten badziew (;

pushek | 2004-01-05 21:45:53 +0100

btw pb za to nie kopie?

MaxDamage | 2004-01-05 21:55:51 +0100

btw chcialbym kiedys spotkac na zywo kogos z ekipy PB...

HaSu_Szlauf | 2004-01-05 23:42:29 +0100

hmh... ciekawia mnie te zmiany fovu i w ogole akcje z demkami... ssam moze cos sie wykombinuje :)

Gravatar

spectrall | 2004-01-06 19:55:52 +0100

ta akcja z obracaniem kamery w czasie demek jest od dawna zaimplentowana w cpma (nawet pod tymi samymi klawiszami wiec mysle ze autor na niej sie wzorowal)

Yeltzyn | 2004-01-07 11:04:01 +0100

toż to kijowe jak kij

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63