ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Żaden madafaka nie podskoczy do Polaka

pon, 27 październik 2003 01:26:04 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Wczoraj o 22:00 zostały rozlosowane grupy do już piątego sezony Q3DM Nations Cup, czyli w cudzysłowie do Mistrzostw Europy @ ClanBase.
Polska trafiła do dość przyjaznej grupy, a to z dwóch powodów: rysują się dla nas dość spore możliwości na wyjście z tej grupy bowiem przeciwnicy są można powiedzieć na naszym poziomie, a drugi powód to taki ze jesteśmy w grupie z naszymi ‘kolegami’ z Niemiec, więc będziemy mieli szanse na rewanż za wcześniejszą edycje NC.

Ale do rzeczy, cala nasza grupa przedstawia się następująco:

Grupa A

  • Niemcy

  • Belgia

  • Estonia / Finlandia (wyłoniony w kwalifikacjach)

  • Polska

Jak już mówiłem, są bardzo duże szanse na wyjście z tej grupy. Niewątpliwie decydującym spotkaniem będzie Polska vs Belgia. Istnieje także możliwość ze ‘znowu’ zagramy z Finami. Dla przypomnienia, wcześniej to My wygraliśmy z nimi w eliminacjach do Nations Cup IV.

Pozostałe grupy przedstawiają się następująco:

Grupa B

  • Wielka Brytania

  • Holandia

  • Czechy / Chorwacja (wyłoniony w kwalifikacjach)

  • Słowenia

Grupa C

  • Szwecja

  • Rosja

  • Szwajcaria

  • Portugalia

Grupa D

  • Francja

  • Austria

  • Włochy

  • Hiszpania

Sezon ten rozpocznie się dopiero za tydzień, tak wiec jest jeszcze chwila by dopracować nasza reprezentacje, wszelkie taktyki itp. Wiec mi nie pozostaje nic innego jak życzyć naszemu team’owi GL.

tofu | 2003-10-27 05:10:30 +0100

hmmmmmmm- niemiaszki again... =[

zoom | 2003-10-27 06:50:32 +0100

jakos bedzie :-D
Ash szkoda ze tutaj nie ma [+] bo bys dostal dupny plusik za tytul :-DD ktory jest zajefajny oczywiscie swojego minusa daje baksowi za jego twarz zbrodniarza i za to ze mialem slaby kontakt z nim w ostatnim tygodniu :-D

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-27 07:06:42 +0100

;-D

eXe|Korol | 2003-10-27 07:25:08 +0100

ktoś sie za duzo reality szołów naogladal :P

Gravatar

hamm | 2003-10-27 07:45:37 +0100

a kiedy to te nasz chlopy pierwszy mecz graja ?

Gravatar

igor9k | 2003-10-27 08:06:48 +0100

Gadałem z Niemcami. Oddadzą nam w/o, jak tylko przestaniemy kraść iich BMW i Merce :P.

Mattias | 2003-10-27 09:19:13 +0100

muahahahahahha ash zabiesta nazwa newsa :] very nice

sYnth|Bubu | 2003-10-27 09:21:52 +0100

igor walczy o quote :LD
btw przynajmniej ash wierzy w naszych :P a gracze podchodza chlodno :/

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-27 11:03:33 +0100

szczerze mowiac, z terazniejszym skladem TP, cieniutko to widze ...

Gravatar

ofca | 2003-10-27 11:47:12 +0100

jakos mi sie nie widzi nasz tim ale zobacze co w ytam wymodzicie ;p gl

bryan | 2003-10-27 11:53:42 +0100

nie no wg mnie nie jest tragicznie , vendor wczoraj slabo jedynie zagral na treningu (net, bo do samej gry jakichs zastrzezen nie widac )

obni | 2003-10-27 12:09:50 +0100

musiwy wyjść z grupy :) mysle że jak wygramy z niemcami to bedzie sensacja :P

Mad | 2003-10-27 12:15:17 +0100

mam nadzieje ze Fini wejda do grupy i bedzie mozna porownac z nimi wyniki z tamtego sezonu oraz z tego... to samo sie tyczy Niemcow :] gl hf
co do Belgow to nie powiedzialbym ze reprezentuja taki sam poziom zreszta zobaczymy ;]

nxs.rush | 2003-10-27 12:30:07 +0100

trenowac bo mamy szanse wyjsc z tej grupy :)

eng | 2003-10-27 13:32:27 +0100

eh watpie , zeby ze szwabami ktos wygralw tej grupie :| Tytul niusa ownuje...

ff7 | 2003-10-27 14:44:22 +0100

pogadamy po pierwszym meczu na temat TP :>

Gravatar

hamm | 2003-10-27 14:55:19 +0100

ej no qrcze powiedzcie kiedy pierwszy mecz gra tp ?

Zenith | 2003-10-27 15:11:16 +0100

no to jak nic innego nie pozostaje jak zyczyc GL to zycze to GyLy...

btw widze ze 52 nawet w nazwach newsow juz sie pojawia :o fakt ze albumik extra ;D

"chlejemy za trzech? przeciez wypic to nie grzech!"

by-z | 2003-10-27 15:24:40 +0100

no z tym squadem to bedzie ciezko z grupy wyjsc :D no a i tak najlepszym klanem na swiecie jest ic :D i fox ktury ownuje teraz kazdego na swiecie ruscy neimaja szans z szwedami zero :D

zoom | 2003-10-27 15:51:08 +0100

by-z ty lepiej wez sie za ortografie bo jak widze twoje "ktury" to mnie trzesie :-f

dinhkertal | 2003-10-27 16:39:50 +0100

byzy plebsie zobacz ze tutaj sie gra po 4 a nie samemu... :)))) boshe co za gosc, przeciez jakbysmy mieli maria to by nam sam meczu nie wygral prawda? on wcale nie gral super, po prostu caly team na niego robil i on fragowal a reszta sie ciulala po katach z 20 zycia.. lol ten sqad jak dla mnie jest duzo bardziej mocniejszy niz poprzedni i nie mowcie ze to nie prawda bo teraz to ja mam racje :) (w koncu jeee :D)

viltZz | 2003-10-27 16:40:28 +0100

tak sie podniecamy ze mamy fajna grupe a imo wcale Belgia nie jest latwa, maja tak niezlych kolesi :-=- impulse, -=- hydra, [aAa]vertex i jeszcze sie pewnie znajdzie ( ktos z pzz jest z belgii ), trzeba bedzie sie naprawde ostro przylozyc:] ale gl PoLsKa:D!

sYnth|Bubu | 2003-10-27 16:43:04 +0100

kert co to za fraza "bardziej mocniejszy? " :}:}:}:}::}
(no offence)

Mad | 2003-10-27 17:52:42 +0100

viltz masz racje ktos z PZZ jest Belgiem... kertal mowisz ze mario jest slaby ? gl hf :]

baxowy | 2003-10-27 18:00:43 +0100

kercik po @#$% wyjezdzasz na typa od plebsow jak nic zlego nie powiedzial ? :/

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-10-27 18:06:28 +0100

tim poland to jak reklama proszku do prania... przereklamowane i nudzace. Bez lopa i tak za duzych szans wam nie daje.
moj widok na team to:
uksz, kert, akir, lop, zik, syn, detal i ktos tam jeszcze

eXe|Korol | 2003-10-27 18:09:22 +0100

plebs- to najbiedniejsza miejska grupa ludnosci

acci | 2003-10-27 18:12:37 +0100

52 Debiec - To My! (feat Ascetoholix)
... teraz powtarzajcie dzieci to dla was nowy wierszyk, zaden madafaka nie podskoczy do Polaka ...
:x

p3h | 2003-10-27 18:27:36 +0100

Szkoda ze polacy nie sa dobzi w noge tak jak w q3 :]

bolomanrsquoek | 2003-10-28 02:51:50 +0100

kert zik syn detal sa w skladzie, do tego mayhem i vendor; lop zrezygnowal z reprezentacji po meczu z t5; czemu? nie wiem, ostatnio slabo sie prezentowal, chociaz ma spore mozliwosci; lesio ktory by sie przydal grac nie moze - lacze, pogrom juz mial okazje sprawdzic sie z kadra, wynik marny, aczkolwiek jeszcze zagramy z sYnth

sYnth|Bubu | 2003-10-28 15:00:50 +0100

bolo pisz prawe plz. Jak tp gralo z synth to widac na screenie wynik p0gieg0
nastepny mecz to byl tzw pickup ktory nie mogr grac taktycznie poniewaz nie wszyscy znali ustalenia :P
a 3v4 przy takiej klasie to nikt dobrego wyniku nie osiagnie

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63