ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Zagramy o pieniążki?

wto, 30 marzec 2004 16:27:11 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Współpraca esports.pl z TeleNetem, zaowocowała wreszcie i dla graczy. Mozna powiedzieć, ze nawet niezgorzej latoś obrodziła. Do rzeczy:
Esports daje know how i tytuł z ugruntowaną juz pozycją, czyli eSports Cream of the Crop, TeleNet daje pieniążki (niemałe) i patrzcie co mamy?

kto? gracze Starcrafta, CS i q3arena 1 vs 1

kiedy? koniec kwietnia

gdzie? w sieci

gdzie jeszcze? - finały lan w Warszawie

o co?o 15.000 PLN (w tym pula nagród q3 - ok. 4000 PLN)

ale o co chodzi? o TO
Zapisy, szczegóły, dyskusje - za linkiem

ognos | 2004-03-30 16:32:59 +0200

zapowiada sie ciekawie =q

move | 2004-03-30 16:33:06 +0200

o w dupe... niezle.

gr. | 2004-03-30 17:00:20 +0200

wszoq ooo;;;;;

zośka | 2004-03-30 17:00:41 +0200

no w koncu zaczyna sie robic ciekawie oby tak dalej

amir | 2004-03-30 17:01:39 +0200

troche dziwna tresc tego newsa;d

sYnth|Bubu | 2004-03-30 17:03:39 +0200

Polawcze o 16 miejsce mowie wam !

nxs.mlk | 2004-03-30 17:06:17 +0200

wow do uni wchodzimy :)

eng | 2004-03-30 17:08:58 +0200

fajny, konkretny news ;]

slawek | 2004-03-30 17:10:37 +0200

Bubu - obaj poławczymy!

Gravatar

scar | 2004-03-30 17:14:35 +0200

szkoda ze tylko 16 bedzie gralo w wuwua na LANie :/

sYnth|Bubu | 2004-03-30 17:24:08 +0200

Sławku obawiam się ze miejsce numer 16 jest zarezerwowane tylko dla jednego z nas i ten któs ma nicka na litere B...
:P

slawek | 2004-03-30 17:28:37 +0200

Obawiam się bubu, ze sie nie znasz. Luknij w jakąś drabinkę, co?
Lamka :P

RauL | 2004-03-30 17:33:18 +0200

no zapowiada sie ciekawie, mam nadzieje ze bedzie sekcja cpma ;D

amir | 2004-03-30 17:33:31 +0200

skoro rezerwujecie sobie 16... to ja... rezerwuje sobie 1 miejsce na turnieju;)

Gravatar

imbaczek | 2004-03-30 17:45:52 +0200

no no, brzmi interesująco :)

jarq. | 2004-03-30 17:46:32 +0200

:D no skoro tak to sie tez zapisalem - ktos przeciez musi dac wam wygrac nie? :D

amir | 2004-03-30 18:18:41 +0200

1 miejsce zarezerwowane - juz mowilem;]

sYnth|Bubu | 2004-03-30 20:07:23 +0200

Dopisano 30.3.2004 o godzinie 17:28 [ slawek ]

Obawiam się bubu, ze sie nie znasz. Luknij w jakąś drabinkę, co?
Lamka :P

Tego juz za wiele ! Jutro o 21.00 na Toya 1v1 zobaczymy kto jest lepszy !
ha ! :P

BobeK | 2004-03-30 20:14:49 +0200

Bubu lama, wyzwij mnie na pojedynek i przegraj! :D
(i tak oddam w/o)

Logitech|kar | 2004-03-30 21:03:42 +0200

Powinniscie zrobic cos takiego jak na esports.pl ze wazne newsy mozna 'przetrzymac' na samej gorze, bo czesto piszecie cos dość waznego i pochwili ktos zasypuje to jakims shitem o mapkach do Clan Areny a pózniej ludzie odwiedzajacy orga bardzo czesto nie wiedza co to np PROGAMES :/

z1p | 2004-03-30 22:46:17 +0200

ten esport to totalne dno :/ chcialem sie zarejestrowac to niektore strony nawet nie chca sie zaladowac :/ stracilem 30minut i tak nic nie zrobilem, tylko stracilem chec do udzialy w tym calym turnieju :/
ORG rulezz. GL dla wszytkich uczestnikow i organizatorow hehe:)

parad0x | 2004-03-30 23:29:32 +0200

:D:D:D 3a powalczyć o to 127 miejsce :D:D:D

Gravatar

h|g0ral | 2004-03-31 01:26:37 +0200

Normalnie jestem z nich dumny !! masakra jaki wypas

btw : musze byc w pierwszej 16 !

Yeltzyn | 2004-04-01 17:05:41 +0200

Pryma APRYLIS !!!!!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63