ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Zakończenie fazy grupowej ClanBase OpenCup Fall 2004

pią, 19 listopad 2004 16:44:01 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Jak sam tytuł wskazuje zakończyła się faza grupowa w pucharze ClanBase OpenCup Fall 2004. Przypomnijmy, iż Polskę miało reprezentować aż 10 klanów. Dlaczego miało? Bo było ich tylko osiem, gdyż klany assault forces oraz armageddon warriors zostały wypisane z pucharu z różnych powodów. Tak więc barw Polski broni-ą/li the h00ligans , the Shadows , Fear Factory , sYnthesis, United Forces , Bow And Die , taboo oraz w dupe hej . Myślę, że możemy być zadowoleni z postawy naszych teamów w fazie grupowej, gdyż aż na sześć drużyn czekają teraz playoffy. Na szczególne wyróżnienie zasługują klany t5 , ff i bad , któźi zajęli odpowiednio pierwsze miejsca w swoich grupach! Niestety z rozgrywkami musiał się pożegnać team w oraz h', co nie oznacza, że są słabymi klanami! No, ale na każdego przyjdzie kiedyś czas.

Ostatnio rozegrano dwa zaległe spotkania, oto one:

  • sYnthesis vs Loz Kampoz Fragging Force - 0:2

Screeny:

ospdm5

q3dm14tmp
*

  • the Shadows vs FiaNna - 2:0(w/o)

Znani są już nasi przeciwnicy w rundzie playoff oto oni:

  • United Forces vs Lancer Team
  • sYnthesis vs RAGE.MULTIGAMING
  • taboo vs Roasted Fragging Liches

Poprosilem zawodników o podsumowanie fazy grupowej:

tbo|kaboom: "Faza grupowa przebiegła raczej bez większych problemów. Wskazała wyraźnie klany, które chcą dalej grać i bawić się w kwaka, a wyeliminowała kilka klanów, które nie wiadomo po co się zapisały. Przez to było kilka walkowerów, ale dzięki tej selekcji w playoff zostaną po prostu najlepsi."

h'toxic "Oceniam wystep na dobry ale zalujemy ze nie mielismy pingow do gry z cGu"

t5'mayhem "Cóż po naszym pierwszym nieudanym meczu sytuacja nie wyglądała za ciekawie, jednak już w kolejnych potwierdziliśmy, że zależy nam na graniu w tej lidze. Wygramy i już"

ff/kertal "Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobrze się zaprezentowaliśmy na arenie europejskiej, na osiem naszych klanów sześć awansowało z czego aż 3 z pierwszych miejsc w grupach. Szkoda mi troche klanu h00ligans bo przy odrobinie szczescia zaszliby dalej, a także klanu [w] który ostatnie mi czasy bardzo podciągnął się skillowo i teamplayowo. Ogólnie gg i powodzenia w playoffach !"

Dziękujemy dotychczas wszystkim klanom, którzy godnie reprezentowali nasz Polski naród! I życzymy powodzenia w dalszej części pucharu! Zapraszam również do prześledzenia artykułu napisanego przez kaboom-a, który w ładny sposób podsumował fazę grupową.

pa1n|chosen | 2004-11-19 16:56:29 +0100

RAGE.MULTIGAMING to rosyjski klan =]

Gravatar

dr@g | 2004-11-19 17:06:58 +0100

akk0 ashahshashhas jaki bug:DDD

slawek | 2004-11-19 17:42:42 +0100

Jak już naród to polski. Nie popadajmy za bubu w manię Wielkich Pierwszych Liter.

chyba, ze w Żartach.

Mad | 2004-11-19 18:23:15 +0100

gl hf ;)

MaS | 2004-11-19 19:13:25 +0100

GL ! Mam nadzieje, że zajdziecie jak najdalej :)

akk0 | 2004-11-19 19:26:36 +0100

Byłem tak zalatany, że nie zauwazyłem:)

cocaine | 2004-11-19 21:13:25 +0100

trzymam kciuki za te klany :] gl panowie :)

ATi | 2004-11-19 21:50:14 +0100

ihaaaaaaaaaaaaaaa :D

kaboom | 2004-11-19 22:10:54 +0100

będzie dobrze :D, trzeba zdobyć dla Polski kilka punktów w rankingu

Gravatar

tox1c | 2004-11-19 23:27:26 +0100

kapa

ATi | 2004-11-20 00:10:25 +0100

tox - szkoda ze h nie przeszlo :/

(przytul)

Gravatar

t5-hugo | 2004-11-20 17:33:50 +0100

Wygramy tego oc.

sYnth|Bubu | 2004-11-21 10:26:47 +0100

hugo a sYnth moze byc 2?

EDIT: UF nie awansowalo :|

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63