ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Zamknięcie ORGa!

śro, 22 październik 2003 13:40:48 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena

Pewnie konkurencje się zawiedzie ;), ale tytuł tego newsa ma niewiele wspólnego z jego treścią, cóż - jakiś chochlik nam znowu napsocił. Więc co tym razem - trochę to trwało, ale jednak jest - po długim zapychaniu łącza mogę Wam wreszcie przedstawić kolejny film okiem trickera ;). Tym razem na ruszt idzie Q3 CTF Frags and Caps 2, jak widzicie opis w nieco 'odmłodzonej' formie - komentarze mile widziane.


.::[** Nazwa:
Q3 CTF Frags and Caps 2
*.::[** Download:
planetquake3.net
*
.::[
Długość:
10 min 40 sek
.::[ Rozmiar:
257.41 MB [zip]
.::[ Autor:
Co1nCo1n
.::[ Gatunek:
CTF/frags
.::[ Soundtrack:
Prodigy - Smack my bitch up

Bomfunk MC's - Freestyler
.::[ Info:
Produkcja, jak już zapewne widzicie z gatunku 'łapanek za flagą', wraz z dodatkiem kilku fragów jako oddzielna część (jednak w tym wypadku, imo wcale się tego nie odczuwa). Przejdźmy teraz to filmu jak całości - czyli okiem trickera rzut o ścianę, czy jakoś tak.

Efekty specjalnie - nie stwierdzono. Autor już w readme zaznaczył, że postanowił zrobić prosty film (można by powiedzieć dla oldshoolowców ;)) i nie użył żadnych wodotrysków graficznych. Ot - dość przyzwoicie zgrane akcje, czasami występujące multi-povy (o dziwo w tego typu filmach rzadko spotykane, no chyba, że ktoś zaprzeczy ;p), zatrzymania akcji (głównie momenty z granatami) i można by powiedzieć, że to wszystko. Więc jeśli chcesz podcinać sobie żyły widząc z-effecty, filtry, filtry, filtry i filtry to raczej możesz sobie odpuścić. Jednak jeżeli zależy Ci na przyzwoitych fragach - większość rl oraz rg oraz odrobiny adrenaliny ta produkcjach może Cię zainteresować.

Jest kilka momentów, które mogą razić - intro pomijam milczeniem ;), jednak bardzo często gwałtownie 'poucinane' akcje mogą miejscami denerwować.

Tu się musimy niestety pożegnać, gdyż więcej po prostu nie ma co mówić - porządny film, bez żadnych fajerwerków - zapewne spodoba się dużej części osób.

Miłej zabawy.

Gravatar

rizik | 2003-10-22 13:52:31 +0200

1:DDDD

pent1um | 2003-10-22 13:57:32 +0200

2 :umfangahahza

rkniunia | 2003-10-22 14:54:45 +0200

  1. :abc

afi | 2003-10-22 15:05:22 +0200

4 :laksjd

Dud9k | 2003-10-22 15:18:07 +0200

5 :asdhasf

SAI4H | 2003-10-22 15:22:39 +0200

6 :umcyksiabudabu

pat | 2003-10-22 15:44:59 +0200

7:zxc

Rozz | 2003-10-22 16:15:23 +0200

8 :*

GoLY | 2003-10-22 17:33:37 +0200

  1. wstydnis

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-22 17:34:48 +0200

  1. :d

btw. zaraz sciagne i napsize co i jak :>

^M^ | 2003-10-22 17:56:21 +0200

/me owned... once again. Damn.

Gravatar

Adik_1 | 2003-10-22 19:03:39 +0200

Qwa nie dawajcie juz takich tematow do newsa :)
Ktos sie moze wystraszyc...

szaky | 2003-10-22 21:35:58 +0200

  1. taa... czytajac taki temat, omal nie dostalam zawalu... ;p

Gravatar

Adik_1 | 2003-10-22 22:08:17 +0200

Ozesz wlasnie pomyslalem co by bylo, gdyby to prawda byla - gdziebysmy poszli, co bysmy robili i wogole....DZIZAS czarna mysl.....

szaky | 2003-10-22 22:12:35 +0200

brrrrr.... czarne mysli... ja nie mialabym sie juz gdzie podziac... :(((((

keto | 2003-10-22 22:33:57 +0200

***** NOOO THIS TIME !!!!!!!!!!!!!!! ... I TO BY BYLO NA TYLE.

Mattias | 2003-10-23 00:02:00 +0200

mi sie filmik podobal :D !! a to moze dlatego ze gram wiecej w CTFa :P a moze dlatego ze na innych filmikach sa tylko FRAGI i FRAGi nudne takie filmy , w tym filmie masz inne akcje ,asz cos czego nie mozna spotkac w filmie TDM :]
PTC| ^M^ wielkie thx za newsa :)

^M^ | 2003-10-23 08:16:40 +0200

Cala przyjemnosc po mojej stronie ;o.

btw: nie panikujcie juz ;)
btw2: starczy samo ^M^, PTC dla rozpozonaki, hehe ;).

Sh1eldeR | 2003-10-23 22:06:23 +0200

Chcialem tylko powiedziec, ze .::[ sux ;)

p3h | 2003-10-25 11:01:25 +0200

Jescze tylko ja zapanikuje AAAAAAAAA ZAMYKAJA ORG`A!!!!!!! ok juz mi lepiej :D
prosze sobie wiecej takich jajec nie robic :/

^M^ | 2003-10-25 11:15:35 +0200

Spoko majonez ;D...
BTW: Sh1eldeR - cos moze zaproponujesz w takim razie? ;] (no qrde jak cos zle to powiedzice co w zamian byscie dali - przecie ma sie wlasnie Wam podobac :o)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63