ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Zaproszeni do EuroCup VIII

sob, 06 wrzesień 2003 12:31:28 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Od wczoraj znamy już listy zaproszonych do, organizowanej przez ClanBase, ósmej edycji Pucharu Europy, czyli dobrze znanego nam EuroCup. Wsród wszystkich gier, które będą grane najbardziej interesują nas chyba Quake 3 TDM, Quake 3 CTF i Quake 3 RA3. Tak więc poniżej przedstawiam po kolei listy zaproszonych do każdego z nich i mecze kwalifikacyjne, które zadecydują o uczestnictwie pozostałych teamów:

Quake3 TDM:

  • Paniek Zaaiende Zigeuners
  • Frames Per Second

  • rewind

  • deluxe

  • Against All Authority

  • pRophecy

  • TuLLs

  • x-plicit 4

  • forZe

  • Action Ligan

  • Eyeballers

  • iCE cLIMBERS

  • Quad peoples org.

  • Iron Fist

Pozostałe mecze kwalifikacyjne:

  • DEEGROLLER vs Lemmings Effect
  • Essence of Evolution vs shuuk

  • M19 team vs Night Shadez

  • black mesa forces.HeadZ vs Wutai

  • Clan FOE vs forZe.se

  • Clan Stealth vs no Visible Remorse

Przejdźmy teraz do teamów, które zostały zaproszone do pucharu Rocket Arena 3:

  • plan-B
  • Psykopath

  • Clan Cyborgs

  • arrows

  • Deluxe

  • Xtreme Eleet

  • Evil Killers

  • Seizure!

  • Booty

  • Groove

  • Da Imperial Executors

  • rebelgamers

  • Team Reverend

  • Total OverDose

  • Defiance

  • induce

Pozostałe mecze kwalifikacyjne:

  • eXtreme - eXpose vs infamous fraggers
  • Infernum vs MechaNoids

  • Destination Skyline vs 7th

  • sm3kt_by_n0bs! vs 3vil 3lks

Ostatnim interesującym nas pucharem jest CTF. Kogo więc ujrzymy w walce o flagi?

  • medusa
  • International quake squad

  • 32nd Core tgs

  • Clan FOE

  • Against All Authority

  • Essence of Evolution

  • Wolfclaw

  • Gunzoids

Pozostałe mecze kwalifikacyjne:

  • Broken vs reCap
  • Death from above vs painKeepers

  • eXcrucio vs pRophecy

  • epsylon squad vs holyshit

Huh, jak na razie to chyba wszystko. Miejmy nadzieję, że ta edycja EuroCup'u będzie jeszcze bardziej emocjonująca od poprzedniej (która moim zdaniem i tak była wspaniała).

Powodzenia dla teamów i organizatorów!

SAI4H | 2003-09-06 12:37:14 +0200

omfg ;]

kroyh | 2003-09-06 12:54:00 +0200

czy mi sie zdaje czy nas nie zaprosili :))))

Gravatar

solar | 2003-09-06 14:21:54 +0200

nerwowo szukam polskiej flagi .... nie ma :P

ff7 | 2003-09-06 14:38:17 +0200

why nie ma pl :(

SpOOnman | 2003-09-06 14:46:04 +0200

32nd zmiota wszystkich w CTFa :D

tylmarande | 2003-09-06 14:49:56 +0200

Niezaprosili POLAKOW!!!!!!!

Gravatar

Son!c | 2003-09-06 17:59:18 +0200

Zna sie ktos na kamerkach z Defraga???? Jesli tak prosze o kontakt nr gg. 447099

bodo | 2003-09-06 18:14:24 +0200

Czemu jak wszedzie nie ma polaków...

tylmarande | 2003-09-06 18:28:04 +0200

niema polakow poniewaz
a) Polska jest taka mala ze pomineli jej udzial
b) W polsce jest malo klanow
c) Polska wiecej sporzywa niz produkuje
d) Bali sie ze akir przyjedzie ;pp
e) Bali sie naszego skilla
f) Bo u nas jest pieciuset mistrzow polski i nie wiedzieli kogo zaprosic
g) To wszystko to sarkazm ofcorz

BobeK | 2003-09-06 22:50:49 +0200

Wow, nie wierze Ci.

SpOOnman | 2003-09-07 01:26:48 +0200

Po co by mieli zapraszac? Tylko flaming i whining naokolo by byl :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63