Zdjecia z Brzegu#1
wto, 07 styczeń 2003 20:19:54 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
wto, 07 styczeń 2003 20:19:54 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Oto porcja zdjęć z lightowego turnieju w Brzegu. Nadeslane przez fhn-lOsman'a.
Niektorych ksywek nie pamietam =(. Czeka mnie jescze wrzucenie innych fotek od aUrora. Stay tuned =D
Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.
Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208
Dodał: tath
OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))
Głosów: 63
grzEs | 2003-01-07 20:31:13 +0100
jutro wiecej
#630165
cOijN | 2003-01-07 20:31:57 +0100
ktos 3 i ktos 4 owns ;pppp
a btw- grzes wielkie peace za koshulke RATM [OWNAGE!!!!]
no i fogule- lajt ;p
#630166
MAr-n | 2003-01-07 20:38:10 +0100
ejj nie tak sie pisze mojego nicka :P
grzEs'iu chcesz zdjecia z innego apartu ??
#630168
grzEs | 2003-01-07 20:39:05 +0100
no pewnie slijcie, postaram sie wsystko w miare szybko zamieszczac
Kto ma moja fotke z matr0x'em !!!!! =D
#630169
BobeK | 2003-01-07 20:50:03 +0100
Jeje! Zdjecie slawka! Jejejeje! :-)))
#630171
k3m | 2003-01-07 20:54:17 +0100
fajne, fajne a_a
#630173
Chaos | 2003-01-07 21:05:57 +0100
Zdjęcie Sławka swoja drogą :>
ale ten "Ktoś" co na tylu zdjęciach jest w tylu osobach to lepszy od boga :>
#630176
nita | 2003-01-07 21:29:16 +0100
osobiscie bym sie obrazil widzac swojo postac na fotce podpisana ktos :>
#630178
davep | 2003-01-07 21:36:30 +0100
no niezle grzesiu juz drugi raz sie zawiodlem na Tobie
to nie ja tylko herpu na tej drugiej focie :P
#630179
ortho | 2003-01-07 21:58:06 +0100
ten pan na ostatnim zdjeciu w niebieskiej koszulce to [wroc]bubu (peace za uczciwosc :D )
#630181
svich | 2003-01-07 22:51:06 +0100
Lol lamko nie shivo tylko SVICH !!!!!!!!! SVICH !!!!!!!!! SVICH !!!!!!!!! pisze sie "C4|svich" hehe tak poza tym pozdro :)
#630196
MAr-n | 2003-01-07 23:09:12 +0100
grzEs'iu podaj jeszcze gdzie ci mam wysalc te zdjecia bo maja 12 mb tylko nie na maila bo nie przejdzie nr gg mile wskazany
btw ja mam twoje pro foto z matr0x'em :)
#630200
sYnth|Bubu | 2003-01-08 13:47:38 +0100
hehe dzieki ortho i spox :P :D
#630238
Zaloguj się by dodać komentarz.