Ze sceny
pią, 20 czerwiec 2003 23:01:44 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Dwie wiadomości, jedna dobra druga zła:
.: Turniej 2v2 Zion/gp/Gdańsk nie odbędzie się - zapisało się za mało dwójek. Więcej informacji na ten temat uzyskacie bezpośrednio od w1zarda.
.: Dobra wiadomość jest taka, że sacret pracuje już od pewnego czasu nad drugą częścią filmu wciąż uznawanego za najlepszy polski q3movie. Mowa oczywiście o Arena by Sacret 2. Co gdzie kiedy doczytacie na naszym boardzie tutaj.





vTm | 2003-06-20 23:14:53 +0200
go go sacret:) juz sie nie moge doczekac:) to najlepszy film jaki widzialem a widzialem z 40:)
#645055
obni | 2003-06-21 00:00:46 +0200
:o ten filmik jest super :] ciekawe jak II
#645058
nxs.mlk | 2003-06-21 00:42:07 +0200
ogladalem go juz dawno i wywarl na mnie zmaxymalne wrazenie ,sacret jak zrobisz 2 czesc to bedzie hit sezonu !!!!!
#645061
tiger | 2003-06-21 10:37:30 +0200
niespodziewajcie się go szybko jak sam mówił ma nie najlepszy sprzęcik i musi to zmienić ;p
#645067
sab | 2003-06-21 10:38:01 +0200
@#$%, a miał to być zajefajny początek wakacji :-(
#645068
Zenith | 2003-06-21 11:40:19 +0200
kurde :/ to moze chociaz jakis turniej 4v4 albo 1v1 tak za 2 - 3 tyg ? :DDD
do Elbląga nie pojechałem to może chociaż tam... :
#645074
SL4VE | 2003-06-21 12:18:50 +0200
ja widzialem troche lepszych filmow (bo widziałem z 200 filmow), ale z polskich to jeden z najlepszych. Czekamy...
#645079
qju22 | 2003-06-21 14:16:30 +0200
kurce skond je sciagasz. Polec jakies. please
#645099
zLoo | 2003-06-21 21:21:42 +0200
Ja tez widzialem abrdzo duzo filmow !! Co na orgu wychodzi jakas nowosc to sciagam od razu, ale najwiecej filmow stachałem z planetquake.
Z polskich filmoof to ten podobal mi sie najbardziej.
#645142
Zaloguj się by dodać komentarz.