ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Żegnaj ... przyjacielu ... :(

nie, 08 grudzień 2002 15:37:10 | Autor: kreeg | Quake 3 Arena

Kopiuj / wklej z FPP ... za zgodą Infinite:

Infinite:
Właśnie dowiedziałem się o wielkiej tragedii. Nasz brat **mm*szajbus* zginął wczoraj w nocy w wypadku samochodowym. Ta informacja wstrząsnęła mną do głębi. Znałem go jako przyjaciela i mentora. Przy nim stawiałem pierwsze kroki w q3. A teraz go niema... Chciałem tylko powiedzieć, że będzie mi go bardzo brak, tak jak zapewne wam. Żegnaj... przyjacielu... "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."*

:(((

kreeg | 2002-12-08 15:38:20 +0100

Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

Żegnaj ... :(((

hosti | 2002-12-08 15:48:20 +0100

O ku*to był najlepszy kumpel mojego kumpla z ławki. Dzięki niemu zaczołem grac w q3 :( jaaaa pier******* wyć mi sie chce :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
SZAJBUS W MOJEJ PAMIECI ZAWSZE BEDZIESZ ZYŁ!!!!!!

Gravatar

PYTON | 2002-12-08 15:53:14 +0100

spoczywaj w pokoju...

Infinite | 2002-12-08 15:54:29 +0100

szajbus! nazawsze pozostaniesz w mej pamieci!
zegnaj i trzymaj sie tam na gorze! jeszcze sie kiedys spotkamy!:(

faust | 2002-12-08 15:55:07 +0100

:( nie wiem co powiedzieć... wlaściwie Go nie znalem osobiście a jednak żal serce ściska :(...

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-08 15:55:50 +0100

szajbusa pamietam jeszcze jak tworzylem z nim serwis, bodajze byl to getit. Wporzo koles, czesto gadalem z nim na ircu. R.I.P.

hosti | 2002-12-08 15:56:19 +0100

Tez go osobiście nie znałem ale na gg czasmi lubiliśmy pogadac. @#$% mac szkoda chłopaka :(

nita | 2002-12-08 15:58:33 +0100

ale porazka RIP :(

freak | 2002-12-08 15:59:05 +0100

nie będe się wypowiadał jakoś głebięj w tym temacie bo to nie mój znajomy choć bro. (ze wzglądu na q3) ale takie informacje nie nastrajają optymistycznie ;(

Gravatar

PYTON | 2002-12-08 16:03:03 +0100

proponuje, aby ktos zrobil film o szajbusie, o jego najlepszych akcjach z q3 i nie tylko. ja nie mam za duzo jego demek ale sadze ze mm'owcy duzo ich maja i postaraja sie cos z tego zrobic.

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-08 16:04:51 +0100

no fajne by ti moglo byc, a prace proponuje powierzyc sacretowi, ktory sie zna na tej robocie

bodo | 2002-12-08 16:05:33 +0100

Zasraństwo z tymi samochodami. Żegnaj szajbusie.......

freak | 2002-12-08 16:06:03 +0100

;)

zajebisty pomysł!

Gravatar

vTm | 2002-12-08 16:06:59 +0100

mi tez jest bardzo przykro....wogule go nie znalem ale zal chlopaka.......snejk dobry pomysl na stworzenie filmu o szjbusie ...... popieram:((((((

nsx | 2002-12-08 16:11:21 +0100

nie nawidze takich chwil, rozne dziwne mysli przychodza na umysl :(
zal chlopaka

baxowy | 2002-12-08 16:11:25 +0100

zegnaj... :(

Gravatar

StaryOrgowicz_29 | 2002-12-08 16:17:21 +0100

RIP szajbus

Gravatar

solar | 2002-12-08 16:19:00 +0100

zegnaj. :( jedyne co mozna zrobic to taki film ze nikt o nim nie zapomni... zrobcie to dla niego :((((((

Infinite | 2002-12-08 16:19:54 +0100

film aby uczcic jego pamiec to doskonaly pomysl

freak | 2002-12-08 16:25:25 +0100

oczywiscie! ale kto go wykona?!

SAI4H | 2002-12-08 16:26:06 +0100

@#$% ludzie czy was do konca pojebalo?!
CHLOPAK ZGINAL!! NIE MA GO JARZYCIE?!
A wy tu o jakims filmie pierdolicie?! LOL
@#$% no az mi wstyd za was.. Pomodlcie sie lepiej za niego..
R.I.P. bracie :(((

Gravatar

JarlB | 2002-12-08 16:27:51 +0100

wyc mi sie chce :((( cya bro :(

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-12-08 16:28:35 +0100

Tomek :-[

nsx | 2002-12-08 16:28:50 +0100

sai taki film wlasnie mialby za zadanie upamietnic go aby pozostal jak najdluzej w pamieci wszyskich. to tylko i wylacznie na jego czesc

host | 2002-12-08 16:28:52 +0100

zal chlopaka i jego calej rodzinki :(

freak | 2002-12-08 16:29:52 +0100

s4i nie udzielaj się lepiej bo sobie tylko biedy napykasz

p.s. no offence chodz lepiej kłućmy się gdzieś indziej jak chcesz se ulżyć ale na miłość boską nie tu!

Infinite | 2002-12-08 16:36:02 +0100

taki film to tak jakbysmy pomnik wystawili...

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-08 16:43:45 +0100

tak jak mowi infinite!

SAI4H | 2002-12-08 16:47:25 +0100

"s4i nie udzielaj się lepiej bo sobie tylko biedy napykasz "

eh nie mam slow...:(

steef | 2002-12-08 16:51:40 +0100

Minuta ciszy ku pamięci szajby ! ;(
Składam kondolencje całej rodzinie Tomka ( szajbusa ) ;(
Rest in PEace bracie - szkoda ze nie zagramy rewanza na 1a ;( Predzej czy pozniej sie spotkamy ;(
Zegnaj !;-(

kaeres | 2002-12-08 16:56:52 +0100

Oczywiscie, ze film bedzie pieknym pozegnaniem dla tego chlopaka. Czy upamietniajac np. Marka Kotanskiego filmami ludzie mieli zle zamiary czy jak ?
IMO to super pomysl.
GG szajbus :/

vq2 | 2002-12-08 17:00:18 +0100

gralem z nim kilka razy .... wsumie go nie znalem ... : to jezd poprostu tragedia ... a film genialna sprawa ... v

R.I.P szajbus

Gravatar

n3*paker | 2002-12-08 17:01:41 +0100

ta wiadomosc mnie dobila...:(((( .zegnaj,spoczywaj w pokoju,kiedys wszyscy sie spotkamy tam na gorze..BEDZIE NAM CIE BRAKOWAC.R.I.P ;-(

sechu | 2002-12-08 17:01:50 +0100

A mi po prostu brak slow , smutno mi i wogule :[

Razor | 2002-12-08 17:01:51 +0100

przykre... niech spoczywa w pokoju :((

]F[m4j4 | 2002-12-08 17:07:30 +0100

ja tez go nie znałam niestety.o jego smierci dowiedziałam sie jedzac obiad.przykro mi zemusiał odejsc.to chore ze ludzie tak szybko odchodza...i do tego tak młodzi :((((
wyrazy wspołczucia dla rodziny i znajomych
]F[m4j4

magic | 2002-12-08 17:10:53 +0100

Boze,
az sie poplakalem, tyle razem z nim gadalem i gralem.

zegnaj

SL4VE | 2002-12-08 17:12:13 +0100

eh... a pamietam jeszcze jak mu wrzucalem na meczu u| vs mm, ze wcale nie ma takich lagow jak mowi... :/
Przykro. Rest In Peace dude!
s4i: "LOL"? Wiesz chociaz co to znaczy? "Loughing out loudly"... naprawde nie wiem czemu "glosno sie smiejesz" w takiej sytuacji.

]F[m4j4 | 2002-12-08 17:19:56 +0100

s4i a jesli chodzi o modlitwe to skoro ten bog istnieje czemu zabiera niewinnych czesto bliskich ludzi??????mysle ze to troche nie fair z jego strony-i jak tu w niego wierzyc???????...osobiscie nigdy nie pogodze sie z zadna smiercia młodego człowieka :(

Gravatar

]F[RuBY | 2002-12-08 17:20:06 +0100

Pamietam gdy stawiałem 1- wsze kroczki na pm mialem wtedy bardzo duzo pytan co i jak sie robi dlaczego oni tak szybki biegają itd. i własnie w taki sposob poznalem Szajbusa on mi udzialil rad a potem nawet chcialem zeby zostal moim trenerem :) spoko koles bl z niego Szkoda ze Juz wiecej nie pofragujemy razem i szkoda ze nie znałem cie lepiej . WIlkie wyrazy wspólczucia dla całej rodziny i znajomych ! napewno scena q3 bedzie teraz uboższa

Mad | 2002-12-08 17:23:55 +0100

az odechcialo mi sie czegokolwiek ! dol na maxa !! rest in peace szajba ...

Gravatar

[w]xEn | 2002-12-08 17:25:35 +0100

Nie znalem Szajbusa wogóle . Widzialem go tylko kilka razy na zdjeciach z jakichs turniejow. Ale byl jednym z nas ! byl graczem Quake'a # 3 Arena - nie zapominajcie o tym! kazdy kto zyje ta gra zna takie slowa jak : szacunek , uczciwa rywalizacja czy poswiecenie . Nie ulega watpliwosci ,ze powinnismy cos dla Niego zrobic. Nie wiem czy to ma byc film ,ale taka tragedia nie moze obejsc sie bez echa . KOLEDZY! uswiadomcie sobie ,ze to mogl byc kazdy z nas! Jesli juz cos robimy to robmy to jak nalezy ,do konca , z uczuciem . Szajbus na pewno na nie zaslugiwal . Zegnaj Szajbus ! R.I.P. -l-
PS. sadze ,ze powinnismy pomoc wspolnie jakos jego rodzinie. Zaznaczyc jego obecnosc w naszym zyciu [ jesli taka pomoc cos wogole da] :///

Gravatar

[w]xEn | 2002-12-08 17:25:40 +0100

Nie znalem Szajbusa wogóle . Widzialem go tylko kilka razy na zdjeciach z jakichs turniejow. Ale byl jednym z nas ! byl graczem Quake'a # 3 Arena - nie zapominajcie o tym! kazdy kto zyje ta gra zna takie slowa jak : szacunek , uczciwa rywalizacja czy poswiecenie . Nie ulega watpliwosci ,ze powinnismy cos dla Niego zrobic. Nie wiem czy to ma byc film ,ale taka tragedia nie moze obejsc sie bez echa . KOLEDZY! uswiadomcie sobie ,ze to mogl byc kazdy z nas! Jesli juz cos robimy to robmy to jak nalezy ,do konca , z uczuciem . Szajbus na pewno na nie zaslugiwal . Zegnaj Szajbus ! R.I.P. -l-
PS. sadze ,ze powinnismy pomoc wspolnie jakos jego rodzinie. Zaznaczyc jego obecnosc w naszym zyciu [ jesli taka pomoc cos wogole da] :///

Gravatar

StaryOrgowicz_486 | 2002-12-08 17:30:30 +0100

Znałem typa tylko z widzenia[czesto go spectowałem], młody chłopak i juz go nie ma w naszym swiecie. widocznie tak mu było pisane :( R.I.P.

Gravatar

[w]xEn | 2002-12-08 17:30:58 +0100

Powiem wam ,ze co jak co ale Bog na pewno nie gra fair play .
Czemu nie zabral jakiegos sukinsyna ? Potrafi tylko zabierac porzadnych ludzi ..

stirmal | 2002-12-08 17:37:28 +0100

Ehhhhh, w chwilach takich tragedii przypominamy sobie jak kruche jest zycie czlowieka i jakie to smutne ;( Wcale chlopaka nie znalem, ale takie wydarzenia zawsze psuja mi humor, to w koncu byl nasz brat od Q3. Coz, ksiadz Twardowski wypowiedzial te piekna maksyme i coraz czesciej zyskuje ona realnego wymiaru :(. Xeno, [b]NIE BLUZNIJ[/b], jezeli zabral szajbusa, to znaczy, ze mial w tym jakis plan. Sukinsyny zyja dlugo na tym swiecie, ale potem pokutuja w kotlach na dole! Rest In Peace - szajbus.

Gravatar

StaryOrgowicz_378 | 2002-12-08 17:38:24 +0100

wyrazy współczucia rodzinie, jesteśmy z nimi

hosti | 2002-12-08 17:41:53 +0100

Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. Niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie..... brak słów

Gravatar

JarlB | 2002-12-08 17:42:50 +0100

xeno, pomysl ze ten "@#$%" tez by mial rodzine, przyjaciol i tez by im brakowalo go. zalosna wypowiedz :( fair play? bog nie potrzbuje grac fair play, to on ustala kto jest a kogo nie ma na "serwerze" RIP Tomek :(

*M4STER* | 2002-12-08 17:42:52 +0100

Rest In Peace szajbus :(
pamietma w wagrowcu jeszcze z nim ffa po lanie grlaem..

Gravatar

Err0r | 2002-12-08 17:46:27 +0100

niech spoczywa w pokoju ...:(

SL4VE | 2002-12-08 17:47:12 +0100

nie mieszajcie w to religii... nasza religia ma tyle sprzecznosci, ze ja jakos czasami trudno uwierzyc, ze to wszystko prawda.
XenophoB... to samo sobie pomyslalem... to moglbyc kazdy z nas. Mnie zawsze meczylo czemu w ogole zyjemy i po co... nie znalazlem odpowiedzi.
Dobra koncze klepac bezsensy.
Ja gadalem z nim tylko kilka razy na serwie, no ale nie zmienia to faktu, ze to jeden z nas. Nie napisalem nic nowego, ale chcialem pokazac, ze sie zgadzam z wami.
RIP

Guffy | 2002-12-08 17:50:55 +0100

R.I.P. Szajbus ;-((

jarq. | 2002-12-08 17:54:58 +0100

Xeno i M4j4 - nie przesadzacie? owszem chłopaka żal jak cholera - w końcu jeszcze tyle mógł w życiu osiagnąć - codziennie jednak ginie w wypadkach, wojnach czy w efekcie samobójstwa wielu równie młodych ludzi ... - nie Bóg wymyślił wojny, szubienice czy w końcu samochody i przepisy, które wszyscy łamiemy ... - dajcie że spokój podobnym wywodom. Nie znałem Szajbusa w ogóle ... szkoda - i szkoda ze go już nie ma - ale może jeśli jest Niebo to mają tam oryginalnego Q3? Zycze mu zerowych pingow na niebianskich łączach!

Uczcijmy jego pamiec - w czym pomoże z pewnościa swietny pomysl z filmem-pomnikiem - R.I.P

Gravatar

StaryOrgowicz_493 | 2002-12-08 17:58:26 +0100

pissssssss :((((((((
niewiem co pisac , juz mi sie nic nie kce ..........

Gravatar

igor9k | 2002-12-08 18:01:24 +0100

Szajbusa znalem bardzo, bardzo dlugo, dluzej niz cala reszte sceny. Pierwszy raz gdy pojawilem sie na #q3pl to wlasnei z szajbusem gadalem jako pierwszym.

Czasami sie klocilismy, czasami rozmawialismy jakbysmy znali sie od urodzenia. Dzisiaj to juz nie ma znaczenia.

Mam nadzieje, ze jestes teraz w lepszym swiecie i jest Ci dobrze. Spoczywaj w pokoju.

ePc1o | 2002-12-08 18:10:04 +0100

Przykro mi bardzo chodz go nie znalem, ale w q3 wszyscy jestesmy rodzina (pomimo malych klutni) Wyrazy wspolczucia dla rodziny i znajomych ... Naprawde bardzo mi przykro ...... :((((((((

tix | 2002-12-08 18:14:16 +0100

sad...

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-08 18:16:35 +0100

"ale może jeśli jest Niebo to mają tam oryginalnego Q3"
jarq ten tekst byl chyba troche nie na miejscu. R.I.P.

lidek | 2002-12-08 18:21:41 +0100

RESPECT FOREVER :(

ognos | 2002-12-08 18:21:48 +0100

nie piszmy tu juz nic... :(

RIP

jarq. | 2002-12-08 18:26:13 +0100

Krypton - nie sądzę - w niektórych religiach świetuje sie odejście kogoś do lepszego( zgodnie z wierzeniami) świata - każdy buduje sobie obraz Nieba indywidualnie - nie chcialbys kiedys trafic do swiata ktore bedzie odbiciem Twojej udoskonalonej rzeczywistosci? Q3 jest jej nieodzowna czescia w naszym zyciu ... wiec? To nie mial byc "zart nie na miejscu" ... tylko swiatelko w tunelu . Ale ok - jesli Cie to urazilo - sorry.

Gravatar

StaryOrgowicz_492 | 2002-12-08 18:30:44 +0100

ja tez go nie znalem ale jest mi przykro z tego powodu iz ginei ktos kto gra w Q3, co ja mowie jest mi przykro jak ktos wogole umiera.

Gravatar

StaryOrgowicz_465 | 2002-12-08 18:31:00 +0100

Requiescat in pacem szajbus. Gralem z nim tylko kilka razy ale strasznie bedzie go brakowac :((( RIP SZAJBUS kiedys spotkamy Ciebie tam na gorze.

Gravatar

solid | 2002-12-08 18:31:20 +0100

RIP

vq2 | 2002-12-08 18:35:40 +0100

SL4VE [...]no ale nie zmienia to faktu, ze to jeden z nas[...]

dokladnie ... scena jezd jak rodzina :!

Alban | 2002-12-08 18:37:58 +0100

spoczywaj w pokoju...

semp2 | 2002-12-08 18:40:55 +0100

RIP szajbus :(((

^Dreed | 2002-12-08 18:45:16 +0100

:((((((

Gravatar

StaryOrgowicz_49 | 2002-12-08 18:46:21 +0100

Ja pierdasze. Po waszych wypowiedziach, az mi sie plakac chche, naprawde, zraz sie chyba poplacze.

Nie znalem go dobrze, czasem z nim na servie poagadalem, pogralem z nim w teamie. To bylo nie dawno. Boze :(((

Slyszeliscie to w TV, RADIOO ? Gdzie i jak :(( ?

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-08 18:50:27 +0100

nie no jarq spox. Mnie sie wydaje ze tekst z lekka nie na miejscu. Wpadnij dzisiaj kolo 20:30 na serwer uvc.pl czy jakos tak to pogramy teamy jak bedzie ekipa.
R.I.P.
gdzie pogrzeb albo cos? Moze ktos zapragnie sie wybrac...

Gravatar

[w]xEn | 2002-12-08 18:52:05 +0100

niech sie ktos dowie gdzie bedzie pogrzeb , prosze

Gravatar

dxgoblin | 2002-12-08 18:55:03 +0100

R.I.P. :((((((((

*MR.GOD* | 2002-12-08 18:56:00 +0100

rest in peace szajb :( heh... gralem z nim pare razy na cn i innych serwach za dobrze go nieznalem ale napewno szkoda ze zginol :( ....

lecho | 2002-12-08 19:01:36 +0100

Po prostu nie wiem co mam powiedziec... czytajac tego newsa mialem wrazenie, ze to zly sen, z ktorego zaraz sie obudze... nie znalem Go zbyt dobrze, ale kilka rozmow, jakie z Nim odbylem przekonaly mnie ze jest osoba zaslugujaca na szacunek.... popieram pomysl zachowania Go w naszej pamieci przez zrobienie filmu... to faktycznie jest jak pomnik... tu... na naszej scenie... dla ktorej Jego odejscie bylo wielka strata. Spoczywaj W Pokoju, Mistrzu...

rooseck | 2002-12-08 19:03:08 +0100

bywa :(

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-08 19:06:23 +0100

kto sie zajmie zrobieniem filmu? Trzeba go wydac w miare szybko bo pozniej sie o wszystkim zapomni i bedzie przyslowiowa dupa. A w napisach koncowych proponuje wpisac liste z ksywami wszystkich osob, ktore zycza mu spokojnego zywotu na gorze.

Gravatar

hB|f1ns | 2002-12-08 19:07:11 +0100

Wyrazy kondolencji dla wszystkich ktorzy go znali to byl naprawde swiety gracz i pewnie swietny czlowiek szkoda ze go nie poznalem nigdy

Spoczywaj w Pokoju

ognos | 2002-12-08 19:10:28 +0100

jesce mnie dobija ten banner na gorze :/
a co do listy to sadze ze byla by strasznie dluga
:(

Gravatar

StaryOrgowicz_48 | 2002-12-08 19:11:48 +0100

szkoda tak mlodego zycia, szkoda ze odszedl jeden z nas
jedyne co mozemy teraz dla niego zrobic to cieplo o nim myslec

spoczywaj w spokoju
:(

Gravatar

StaryOrgowicz_494 | 2002-12-08 19:16:24 +0100

Spoczywaj w pokoju szajbus.....

Gravatar

StaryOrgowicz_495 | 2002-12-08 19:17:46 +0100

Przykro mi nieiwem co powiedziec. Wyrazy wspolczucia.
Mysle ze bedze Ci tam dobrze :(((((

kreeg | 2002-12-08 19:22:49 +0100

Komentarz ten umieszczam, bo
wiem ze kilku naszych graczy znalo
go dobrze, a chyba w szczegolnosci
Zool...tym samym chcialem wyrazic
slowa wspolczucia dla jego znajomych
oraz najblizszych qmpli z q3.
»» We never forget you..SZAJBUS. †††

'V|D'VIxEn

Prosił żebym to napiszał ....
Szajbus, oby Ci tam u góry było dobrze ... aż sie łezka w oku kręci no ...

move | 2002-12-08 19:42:57 +0100

sad but true, nie cofniemy czasu, trzeba zyc dalej...

a co do Boga... nie istnieje.

hosti | 2002-12-08 19:46:50 +0100

Czy ktoś z P-zn-ia pojechał by na pogrzeb? A liste z kondolencjami moze ktoś zrobi jakies www gdzie będzie mozna sie wpisac?
RIP Szajbus

Gravatar

fLM|edz!o | 2002-12-08 19:47:40 +0100

Dopeiro teraz to przeczytalem....
szkoda go, wspanialy kumpel i gracz.To on mi pokazywal tricki na pm.
odpoczywaj w pokoju

ognos | 2002-12-08 19:50:29 +0100

Bog istnieje :p
wzial szajbusa bo byl dobry i nie zaslugiwal na zycie na tym swiecie ;p spelnil swoja role na ziemi

Zenith | 2002-12-08 19:51:54 +0100

"...Zycie to jedna chwila taki juz jest ten swiat! Dla rodziny w zlobie kondolencje! To wlasnie są pier.... konsekwencje!..."

"...Co sie stało to się nie odstanie. Zbitej szyby poskładać przecież nie jesteś w stanie..."

Szkoda chlopaka :(

Gravatar

fLM|edz!o | 2002-12-08 19:52:19 +0100

ps.
ja jestemz poznania
gdzie i kiedy?

Gravatar

bodyg | 2002-12-08 19:53:35 +0100

gdy sie dowiedzialem to nierozumialem co sie stalo ale po chwili wszystko domnie dostarlo asz plakac mi sie chcialo :((
bardzo mi smutno, nieznalem go az tak super ale czasem cos tam z nim pogadalem nawet pogralem luialem go a teraz on niezyje bardzo mi smutno :(( byl bardzo dobrym graczem szkoda ze go jusz niezobacze na serwach . Chlopaki zrobmy film , utrwalmy jego w pamieci . Kiedys sie spotkamy tam na goze i sie lepiej poznamy. R.I.P

Gravatar

StaryOrgowicz_49 | 2002-12-08 20:00:48 +0100

czemu ktos @#$% mac usuwa moje komentarze ? ja @#$%, w takiek sytucji oni usuwaja komentarze. a @#$% wam w dupe

Mad | 2002-12-08 20:02:07 +0100

jezeli ktos chce sie dowiedziec wiecej o pogrzebie niech wejdzie na kanal na mircu #mchod i pyta sie ludzi a dokladniej borka !
wykorzystujmy zycie bo nie wiadomo kiedy sie skonczy ...

BaCa | 2002-12-08 20:09:10 +0100

mm*szajbus - R e s t I n P e a c e !

GL Dla Ciebie Od Ludzi Z Calego Tarnowa I Okolic !

Sh1eldeR | 2002-12-08 20:16:38 +0100

Tak to juz jest - ktos sie rodzi, ktos zyje, ktos umiera. Pytanie tylko, dlaczego to wlasnie Szajbus musial umrzec? Nie ma dobrej odpowiedzi. Wszyscy kiedys umrzemy - jedni z nas wczesniej, inni pozniej. @#$% moze przezyc porzadnego czlowieka. W obliczu smierci wszyscy jestesmy rowni, ale jednoczesnie smierc nigdy nie bedzie sprawiedliwa. That's just the way it is.
Kosciotrup w kapturze i z kosa w reku ma to do siebie ze lubi o sobie przypominac. To mogl byc kazdy z nas. Smierc wybrala akurat Szajbusa.
W takich momentach klotnie typu "co jest lepsze - vq3 czy cpma" albo "czemu znowu pisza o stronie urinalu" wydaja sie zalosne w swojej blahosci.
Mysle ze tak okropnie smutne i gorzkie wydarzenia jak smierc quakera (z ktorym przeciez wielu gralo, chocby ja) powinny jednoczyc scene. Wszyscy jestesmy graczami i to jest najwazniejsze. Pomyslcie teraz o tych wszystkich co pisza durnowate commentsy i kloca sie o jakies drobnostki. Czy to ma sens?
Nie powinnismy tracic cennego zycia na niepotrzebne spory. Kim jest teraz dla nas cziter/zbociarz? Nikim. Czy chcemy naprawde oszukiwac? Grac z Anarkim na timescale 0.25?
W tych trudnych chwilach, oddajac sie refleksjom, czesc osob moze sie zmienic na lepsze, czego im zycze.
Rest in piece Szajbus.

Mattias | 2002-12-08 20:21:52 +0100

nieee :(((((((((((((((((((((((((((((

sYnth|Bubu | 2002-12-08 20:23:18 +0100

:((

kaboom | 2002-12-08 20:24:58 +0100

Rest In Peace man :(, jakie to życie jest posrane, tacy młodzi ludzie odchodzą z tego świata, szkoda chłopaka, współczucia dla rodziny i przyjaciół :(

Gumer | 2002-12-08 20:26:36 +0100

nieznalem go, ale szkoda mi go... rownie dobrze to moglem byc ja albo ktos mi bliski...
Oby bylo Ci dobrze tam na gorze szajbus!

SL4VE | 2002-12-08 20:30:10 +0100

tylko nie kosciotrup w kapturze i kosa w reku! shr... czachar nowy... wczoraj go przestawilem :/

Gravatar

breakkk | 2002-12-08 20:33:53 +0100

eh smutno mi no ale ludzie przychodza i odchodza.Szkoa goscia dobry gracz. Lepiej jakbym nie wiedzial tego co sie stalo bylo by mi lepiej nie mialbym zadncyh smutkow.

Gravatar

kino | 2002-12-08 20:36:16 +0100

:((

Gravatar

breakkk | 2002-12-08 20:36:36 +0100

Trzeba kozysstac z zycia bo ono szybko sie konczy. Nie tylko gra w q3 calymi dniami panowie

rucio | 2002-12-08 20:44:09 +0100

Smutne jest to że ludzie tak szybko odchodzą :( Nie znałem tego gościa ale szczerze wspólczuję wszystkim jego znajomym. Wiem co to znaczy stracić kolegę w tak młodym wieku :-/
R.I.P.

jam | 2002-12-08 21:08:49 +0100

zegnaj przyjacielu... ;/
nie mam slow zeby to inaczej skomentowac...

ss1000 | 2002-12-08 21:16:24 +0100

znalem go jedynie z serverow i demek ale wiem co teraz musi przezywac jego rodzina i przyjaciele bo sam calkiem niedawno stracilem 2 bliskie osoby w wypadku samochodowym.Dlaczego odchodza dobrzy ludzie tegi nikt niewie dla jednych to moze byc fatalny zbieg okolicznosci a dla drugich wyrok jakiejs wyzszej woli.Przykro mi kondolencje i wyrazy wspulczucia dla rodziny i przyjaciol.

Gravatar

Jin | 2002-12-08 21:23:19 +0100

Tak nagle... Szkoda go... Oby mu bylo lepiej tam gdziekolwiek sie znajduje niz tu. Jest dol :(((

jordan | 2002-12-08 21:26:38 +0100

R.I.P Koleś nie znałem Cię, ale szkoda, (młodego?) chłopaka...

Gravatar

monja | 2002-12-08 21:29:29 +0100

:(( az sie poplakalam.. 3m sie braciszku gdziekolwiek jestes.

Gravatar

[w]xEn | 2002-12-08 21:30:08 +0100

sluchajcie! sam wielki cK-fatal1ty przesyla kondolencje rodzinie S. -l- P. Szajbusa ,a takze calej polskiej scenie Quake'a #3 . respekt dla mm*Szajbus & fatala

kubek | 2002-12-08 21:31:11 +0100

proponuje aby kazdy szanujacy się gracz dopisal sobie obok ksywy R.I.P grajac na roznych serwerach. chociasz w taki sposob moglibysmy w tej chwili miec go w pamieci. sorry za skladnie ale trzesa mi sie rece i jestem w szoku. :((((
R.I.P Szajbus

steef | 2002-12-08 21:33:14 +0100

monia nie tylko ty ;(

sxl | 2002-12-08 21:50:39 +0100

znalem go najpierw z irca, kiedys w koncu z nim zagralem, wczesniej mowiac mu ze nie wygra latwo bo jade do minucha boty na nightmare. po meczu moglem sie do niego modlic, tak mnie zjechal ze chyba z tydzien nie gralem.
szajba szajba :/

czlowiek tak sobie zyje na kreche, nie przejmuje sie, bawi sie alkoholem, uzywkami, bawi sie prowadzac samochod i nawet nie zdaje sprawy z tego jak kruche jest zycie :( szkoda ze otoczenie dowiaduje sie o tym na takich przykladach

Gravatar

StaryOrgowicz_378 | 2002-12-08 21:51:04 +0100

Stawiamy pomnik w postaci pamietnego movie? :(

Gravatar

StaryOrgowicz_496 | 2002-12-08 21:55:06 +0100

Bedzie Cie nam brakowac...;{

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-12-08 21:55:44 +0100

no szkoda go jak kazdego a ja z nim kiedys w klanie gralem:(((
mozna finalowy mecz ect dedykowac na jego czesc :P

k3m | 2002-12-08 21:59:37 +0100

Niech zostanie w naszej pamięci...

Gravatar

StaryOrgowicz_392 | 2002-12-08 22:01:22 +0100

;( szkoda byl fajnym kolesiem szanowal lamy na servach ale tak los sie ukazal przeciwko jemu czeba najelpszych co robio filmy zwolac i zrobio cos o nim zeby scena pamietala o Szajbusie bo jak znam q3 i orga za 2 tygodnie bedziecie zyc normalnie jak by nic a on stracil zycie..:(

Gravatar

Err0r | 2002-12-08 22:03:22 +0100

przydalby sie jakis filmik. Jak cos sluze pomocą, troche bawilem sie robieniem filmikow, efektami itp. Moj nr 1002026, jak rowniez moge uzyczyc programikow do avi ...:)

svich | 2002-12-08 22:08:46 +0100

Eh żegnaj Szajbus byłeś najlepszy !!!!!! ... W tym momencie z koomplami na gg dajemy status "Rest In Peace Szajbus" mam nadzieję że się przyłączycie :[[[[[

Gravatar

StaryOrgowicz_378 | 2002-12-08 22:10:07 +0100

Ej no tez moge pomoc...

akir | 2002-12-08 22:18:44 +0100

o boze.. z tego co mi sie kojarzy ktorys z playerow mial kiedys tez wypadek :((( R.I.P Szajbus

pl0 | 2002-12-08 22:25:53 +0100

:( odpoczywaj w pokoju bracie :(

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-08 22:27:23 +0100

sacret: bierz sie do roboty, ale pamietaj - ten film musi byc wyjatkowy

sxl | 2002-12-08 22:33:39 +0100

akir - w pazdzierniku tamtego roku zginal Iceman, moj kumpel z klasy, takze zapalony kwakowiec, lat 17...

gruceqq | 2002-12-08 22:34:13 +0100

ReSt In PeAce !!! :(

Gravatar

SteryS | 2002-12-08 22:35:37 +0100

nie pozostaje mi nic innego jak zlozyc kondolencje calej rodzinie i przyjaciolom :(((((((((((((( Rest In Peace

Gravatar

PLANET | 2002-12-08 22:38:50 +0100

Rest In Peace... wolelibysmy wszyscy zeby byl tu z nami i zeby mozna bylo to powiedziec raczej "Rest In Pieces"... ale zadne slowa nic tu juz nie pomoga... kondolencje dla wszystkich bliskich...

MaxDamage | 2002-12-08 22:40:26 +0100

Idzie sie zalamc - jezu CZEMU??? ehhhhhhhhhhhhhhh. Wiecej szczegolow prosze jechal sam? gdzie i jak , kto spowodowal wypadek... nie no zalamka :{{{{{ R>I>P!

akir | 2002-12-08 22:40:32 +0100

R.I.P bro..

Gravatar

yOOgi | 2002-12-08 22:41:04 +0100

Spoczywaj szajba w spokoju :// thx za wszystkie spędzone
chwile :(( i za wiele porad :

Hakan | 2002-12-08 22:42:04 +0100

Dlugo sie zastanawialem co tu wpisac bo szajbusa znalem tylko z "ogladania" ale mysle ze jesli powiem ze jest mi smutno z powodu tego co sie stalo ze mi go szkoda to wystarczy :(

Gravatar

yOOgi | 2002-12-08 22:43:17 +0100

Spoczywaj szajba w spokoju :// thx za wszystkie spędzone
chwile :(( i za wiele porad :/
Byleś świetnym graczem , kumplem , przyjacielem :/

  soorry ze jeszcze raz wysłałem ale juz nie mialem sily napisac :

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-12-08 23:19:29 +0100

nie dopuszczam do siebie takowej mysli wgoule! powiedzcie mi ze to nie prawda! prosze was.....

cOijN | 2002-12-08 23:26:27 +0100

dzizas przegioles... zegnaj szajba ;[
ol' m8, jeden z garstki naprawde spoko kolesi poznanych na serwach CPMA bajkowy [also rip :/] czy gryfie ;( czy osp tdm...
wymiatacz 1szej klasy.
[minuta ciszy]

Gravatar

StaryOrgowicz_49 | 2002-12-08 23:40:13 +0100

nawet mnie wywalili z clanu C4, poniewaz chcialem sie zastanowic nad tym wszystkim czy to prawda :( ? Wywalili mnie bo nie chcialem z nimi isc, ale nad zmarlym trzeba posiedziec :(. Wyrazy wspolczucia i kondolencje dla rodzine mm*szajbusa(Tomka) R.I.P :(

sxl | 2002-12-08 23:52:28 +0100

esreality.com/?a=post&id=276434 - sciagnijcie to demko i zobaczcie jaka on mial klase.

prowadzil duza roznica z matr0xem, jednak troche nieszczesliwie przegral caly mecz. po meczy athena pyta sie jak mogl to spartolic? chlopak mial klase, nie odpowiedzial lagi ani duzy ping ani fart matr0xa. powiedzial ze czasami tak jest... ostatnio nie wiele ludzi potrafi w kazdej sytuacji trzymac taka klase.

SL4VE | 2002-12-08 23:55:49 +0100

z filmem tez moge pomoc ::]

SL4VE | 2002-12-08 23:56:46 +0100

ech.... absolutnie sie nie ciesze... ";]]" z przyzwyczajenia.

host | 2002-12-09 00:04:44 +0100

R.I.P szajbus forever

Gravatar

cgx*blk | 2002-12-09 00:11:26 +0100

heh.. RIP :((

SpOOnman | 2002-12-09 00:17:04 +0100

Chociaz nie znalem go prawie w ogole... przylaczam sie do Was w zalu... RIP szajbus...

Sith | 2002-12-09 00:21:52 +0100

zycie to kreta droga oby gdzies tam dalej bylo Ci lepiej...

VIx | 2002-12-09 00:32:47 +0100

Koles ode mnie z klanu ma jakies demko pov-szajbus, Jak kogos to interesuje to gg do mnie 2059775.

Gravatar

StaryOrgowicz_497 | 2002-12-09 00:34:06 +0100

Nie moge w to uwierzyc ;(
2 dni temu jeszcze z nim gralem.
A dzisiaj juz go nie ma.
Znalazl sie w niewlasciwym czasie w niewlasciwym miejscu. ;

Gravatar

StaryOrgowicz_497 | 2002-12-09 00:37:46 +0100

Nie moge w to uwierzyc ;(
2 dni temu jeszcze z nim gralem.
A dzisiaj juz go nie ma.
Znalazl sie w niewlasciwym czasie w niewlasciwym miejscu. ;

ziemba | 2002-12-09 08:08:07 +0100

gl szajbus ... tam gdzie teraz bedziesz ... i poczekaj tam na nas :| my tez niedlugo tam sie zjawimy!!

a moze tak niech kazdy quaker zrobi sobie przy swoich ksywach czarny napis [s.p.sz] ( sw. pamieci szajbus ). h00ligani w ten sposob pokaza zalobe za szajbusem :( moze reszta tez by cos takiego zrobila???

VipeR | 2002-12-09 10:15:21 +0100

Ja z nim gralem gdzies dawno na necie. Gralismy na cpm1a i mnie roawalil 20 :5 byl lepszy ale dlaczego byl dlaczego nie jest eh ludzie tak szybko umierajo. Bozio powinien wzionsc jakiegos sk**** a nie jego!!!!!!!!! Pozostaje mi tylko zlozyc kondolencje rodzinie Tomka.

Spoczywaj w spokoju Szajbusie tego meczu na cmp1a nigdy nie zapomne tych fragow jakie mi zadales.

Gravatar

wizard | 2002-12-09 10:20:38 +0100

jak dostałem dziś rano info o szajbusie to myślałem że to jakiś żart ale gdy już zobaczyłem tego newsa to uwierzyłem żę to prawda ... nie mam poprostu słów żeby to opisac , znałem go tyle czasu a tu nagle bum , nie ma go juz ...
teraz zobaczcie sobie nasza scene , kłucimy się,wszyscy na siebei wrzucaja ,wszyscy chca sobie "wpierdolić na cgl" ale jednak gdy chodzi już o powarzne sprawy to wszyscy się jednoczą ... nie wiem czy to dobrze że motywem do takiego zjednoczenia jest smierc gracza bo to juz nie pierwsza i nie ostatnia smierc jaka miała miejsce .... wiec taki mały apel z mojej strony szanujcie innych ludzi bo jutro może ich już nie być ...

MateoMartinezz | 2002-12-09 10:27:05 +0100

Jak pewnie wielu z Was, nie znałem go ani osobiście, ani tez nigdy z nim nie grałem, duzo natomiast o nim słyszałem i widziałem na serwerach. Z tej perspektywy jest mi ogromnie przykro że jeden z nas odchodzi w tak bezsensowny sposób, i choć jestem niewierzący to ufam że gdzieś tam teraz jest i czeka na nas wszystkich, Rest in Peace my unknown Brother, (gg) rozegrałeś dobry życiowy mecz

Gravatar

ker1m | 2002-12-09 10:59:58 +0100

Boshe !!!:(:(Na poczatku nie wierzylem ale jak to zabaczylem ,
to cholernie sie wzruszylem :( Cholernie zaluje ze tak sie stalo,
bo ostanio nie okazywalismy sobie sympati:( Ale ja go lubilem,
bardzo mi go bedzie brakowac.Wlasnie tacy ludzie jak on powinni grac w q3 -zakreceni i wyloozowani .Wtedy gra nabiera swojego niepowtazalnego uroku.Juz mi sie grac w q3 nie chce boshe.-Ker1M

Gravatar

ker1m | 2002-12-09 11:09:43 +0100

Qrde pisze jeszcze raz nie moge o tym myslec ,bo sie rozklejam ,chociarz go za dobrze nie znalem ,ale wkoncu tyle z nim gralem i si eklucilem ehhhh naprawde jest mi strasznie przykro.Zycie jest pelne niespodzianek raz cieszy raz smuci:(

Gravatar

StaryOrgowicz_392 | 2002-12-09 11:36:17 +0100

hy juz nikt sie niezajmuje tym newsem zeby umial filmy bym zrobil ale nieumiem:( r.i.p szajba:((

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-09 12:11:55 +0100

ja kwidac umiemy sie zjednoczyc w tak waznej sprawie, ale czemu nie umiemy na co dzien? Slusznie wizard to zauwazyl, a teraz przemyslcie to.

Gravatar

R4VeN | 2002-12-09 12:39:37 +0100

no ja @#$%, ale dół

Gravatar

ejw*ramb!ak | 2002-12-09 15:09:38 +0100

..... szkoda ze nie znałem chłopaka ale o nim słyszłem pare dobrych rzeczy ...... zal serce ściska gdy odchodzi chłopak w tak młodym wieku szczególnie wtedy gdy odchodzi jeden z naszych ;(...... R.I.P Szajbus ;(

Gravatar

ker1m | 2002-12-09 15:31:26 +0100

Mysle ze Solar zaproponowal dobry pomysl i powinno sie zrobic jakis filmik o nim.... hlip .Ja mam z nim 2 demka....

Gravatar

vTm | 2002-12-09 16:42:37 +0100

mogl by sacret cos ladnego zrobic wkoncu to on ma talent do filmow poprosmy go a sie zgodzi.R.I.P Szajbus:(((

Gravatar

StaryOrgowicz_49 | 2002-12-09 16:48:16 +0100

respect :(

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-09 16:52:12 +0100

no juz wczoraj wysunalem propozycje by sacret sie wszystkim zajal i chyba w ktoryms komentarzu sie zgodzil. Na pewno jego kumple z klanu maja demka z jego osoba. Najlepiej bedzie jak je podesla sacretowi a on juz wie co z tym zrobic.

Gravatar

4C1D | 2002-12-09 19:58:00 +0100

Szczere kondolencje dla rodziny, przyjaciół. Zawsze jest smutno gdy odchodzi ktoś z Nas. RESPECT...

Sil2100 | 2002-12-09 21:06:17 +0100

Rest in peace szajbus...

]F[m4j4 | 2002-12-09 21:24:24 +0100

hej mówiac ze to nie fair mówie tak jak czuje.dla mnie wazne jest ze nie znajac chłopaka jest mi go zal a jeszcze bardziej jego rodziny.nie wiem czy ktos zdaje sobie sprawe ze przezyc smierc swojego dziecka to chyba najgorsze co moze sie zdarzyc.niestety mimio iz jestem wierzaca i nawet praktykujaca nigdy ale to nigdy nie pogodze sie ze smiercia młodych ludzi!!!!!!! nigdy!!!!!!! nie chce sie kłocic,bo nie w tym rzecz i przepraszam jezeli kogokolwiek uraziłam tym co napisałam.a co do tych skur....... jak to mówia złego diabli nie biora-i to w tym wszystkim jest najgorsze...i co z tego ze ludzie gina w wypadkach.to niewazne.on był mi obcy a jednak bilski.sama nie siedze w tym wszystkim za długo,jednak zal ze straciłam jednego z braci :((((((((...

ziel1na | 2002-12-10 22:04:37 +0100

R.I.P. szajbus... :'(

Jolka | 2002-12-11 00:12:17 +0100

            :((((( nie potrafię tego wyrazić,powiem tylko jeszcze raz,że jest to tak bardzo niesprawiedliwe, tak bardzo...On jest wsród nas, na pewno,pozostanie w naszych umysłach na zawsze...tak bardzo bym chciala powiedzieć ,że to pomyłka,że to nieprawda,że to się nigdy nie powinno zdarzyć... :(((

S!Xt33n | 2003-01-04 12:39:24 +0100

eh, nawet miesiac nie minal, a juz kazdy zapomnial...tak chcieliscie robic filmy zeby upamietnic szajbusa...gdzie to wszystko, te wszystkie szczytne cele sie podzialy ????? bo ja qwa tego nie moge zrozumiec...

hf up there big bro :(

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63