ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Zjazd ORG

pon, 19 maj 2003 18:36:09 | Autor: Razor | Quake 3 Arena

.:: Pewnie przez wielu wyczekiwany, dlugo przygotowywany, ale w końcu jest!

Niniejszym ogłaszam, że kolejny, już drugi z kolei, zjazd redakcji oraz uzytkowników ORGa, największego polskiego serwisu o Quake 3 Arena, odbędzie się w Łodzi, 21 Czerwca 2003 roku. Miejscem spotkania jest MEGANet Caffe, jedna z największych, jeżeli nie największa kafejka w Polsce.

.:: Całość jest organizowana przez MateoMartinezz'a oraz AcidRain'a i to własnie do nich zgłaszajcie się we wszelkich sprawach organizacyjnych dotyczących imprezy.

.:: Na naszym forum funkcjonuje już odpowiedni temat, gdzie możecie postować we wszelkiej maści komentarzach, uwagach oraz prośbach dotyczących planowanego spotkania.

.:: Jak zwykle, w planach mamy mnóstwo grania, możliwosc spotkania w REAL LIFE

znajomych z forum, uruchomione zostaną stanowiska konsultacyjne dla zainteresowanych oraz potrzebujących pomocy w sprawach związanych z Q3A.

.:: Prosimy o wysyłanie zgłoszeń do Mateo - -email: [email protected] oraz zadawanie wszelkiego rodzaju pytań na forum.

.:: Zatem, zegarek zaczął tykać. Panie i Panowie szykujcie skilla i mocne głowy !

Do zobaczenia w Łodzi

MateoMartinezz | 2003-05-19 18:39:31 +0200

YEAHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nareszcie się wszyscy znow zobaczymy, ale bedzie biba!!!!!!!!!!!!!!!! :d Frag - widzimy sie na bank na zjeździe i może w końcu razem zapalimy? :d

Razor | 2003-05-19 18:40:17 +0200

No Panowie szykuje sie wielka biba. Serdecznie zapraszamy :)
btw liczba miejsc niestety ograniczona...

SAI4H | 2003-05-19 18:42:52 +0200

trzeci ! :D Ale bedzie wypas biba uuuuuuuuu!! :D

MateoMartinezz | 2003-05-19 18:44:01 +0200

tjaaaa, a moja skrzynka mailowa teraz peknie w szwach :D

move | 2003-05-19 18:55:36 +0200

w meganecie - jesli dobrze kojarze - jest tylko CS :)

MateoMartinezz | 2003-05-19 18:56:43 +0200

Mof - myślisz ze wywalalibyśmy tego newsa tak ot sobie nie mając wszystkiego już przygotowanego? echh ludzie - pomyslcie :d

enjoy | 2003-05-19 19:01:55 +0200

mam 2 pytania:
co to jest biba ? ;P
i czemu w wawie nie ma zadnych imprez? :/

finsek | 2003-05-19 19:09:19 +0200

biba jest to impreza a w wawie byl rok temu zjazd ;) fajnie ze bedzie w lodzi zjazd ;) nareszcie nie bede musial nigdzie jezdzic tylko 5 przystankow do mega netu ;) czekam na was;) jesli ktos chce zeby go odebrac niech mowi na gg 1355141 ŁDZ czeka;)

Zenith | 2003-05-19 19:38:54 +0200

no warto przemyslec :D
tylko lipa ze wszedzie mam dosc daleko : ( wiem ze mieszkam w dziurze :P )

enjoy | 2003-05-19 20:08:05 +0200

qwa rok temu to ja neta nie mialem jeszcze :(

abs | 2003-05-19 20:21:29 +0200

afsdafdsafdsafsdfsdfdafsdsfadsf. nareszcie sie pozna bossow polskiego q3:>>>> czyli chcesz mi powiedziec mateo ze mega net kupil 120 licencji na q3?? czy inaczej sie z nimi dogadaliscie. bo jak kupili licencje. To znaczy ze niedlugo robimy tam turniej:>

Gravatar

edix | 2003-05-19 20:25:29 +0200

ej moze mi dac ktos zdjecia z tec caffe :D ja tam zrobie wieksz ze 10000 kompow :PPPPPP

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2003-05-19 20:48:33 +0200

GAFF obecny

Gravatar

ur!mepl | 2003-05-19 20:55:28 +0200

wszystko pieknie i ladnie :) ale ja mam problem =/
biorac pod uwage moje qrde 16 lat :D - nie wierze ze starsi puszcza mnie samego do lodzi =/ grrrr...
btw. to potrawa tylko 1 dzien ? :)

move | 2003-05-19 21:25:05 +0200

Mateo: a tak wolalem sie upewnic :), a mozliwosc podlaczenia wlasnego sprzetu tez jest? Bo wiem, ze to tez tam za bardzo nie bylo mozliwe...

rooseck | 2003-05-19 21:25:08 +0200

ja bede za rok. na 10000000000% po matoorce.

SAI4H | 2003-05-19 21:33:42 +0200

"w meganecie - jesli dobrze kojarze - jest tylko CS :)"

przeciez to strona o CS :ASD

move | 2003-05-19 21:36:18 +0200

saiek: wypiles dzis chyba za duzo RedBull'a, dobrze sie czujesz?

sYnth|Bubu | 2003-05-19 21:44:17 +0200

wow fajna imprezka bedzie...

Razor | 2003-05-19 21:53:46 +0200

rusek watpie by za rok byl tez zlot i org jeszcze istnial chociaz kto wie...jak znma starczy sil by to dalej prowadzic i dla kogo... :)

Gravatar

StaryOrgowicz_366 | 2003-05-19 22:05:02 +0200

kazdy moze przyjsc na bibke ? czy tylko orgowcy ?!

SAI4H | 2003-05-19 22:06:55 +0200

mof: nie. :P

Razor | 2003-05-19 22:11:23 +0200

nexus kazdy ale mowie sa miejsca ograniczone a wiecej informacji na ten temat znajdziesz na forum. Link jest w newsie.

SAI4H | 2003-05-19 22:51:09 +0200

oOo Razor zrobil edit :) oOo

ZGLASZAJCIE SWOJ UDZIAL NA BOARDZIE, BO KOMPLETUJEMY LISTE!!

devil_2 | 2003-05-19 23:06:57 +0200

Ja napewno będe :) hehe nie wiem jak misiex czy ozaru ale postaram się ich wziąść ze sobą. Jutro mam nadzieje że podam odpowiedzieć końcową :D a z tego co wiadomo cafe ma 120 miejsc ?? nieprawdaż ??

zoom | 2003-05-19 23:22:03 +0200

Co do meganetu to ze swoich zrodel wiem ze szykuje sie tam turniej 4v4 TDM CPMA lub TDMVQ3 :- )

Yaboll | 2003-05-20 03:26:14 +0200

Wy mnie naprawde nie lubicie............................................

Cholera jasna ciasna - zawsze termin kiedy albo mam szkole albo egzainy.

svich | 2003-05-20 07:42:06 +0200

Ta a ja to 21 bede liczyl ile jeszcze dni do przysiegi zostalo :( niestety w woju wteedy bede :/ ale to tylko tak na chwile :D

svich | 2003-05-20 07:46:28 +0200

A tak poza tym to przyjade dopiero po przeszkoleniu :) jak juz dzudzitsu poznam :>

Bo abs obiecal ze mi wpierd.... spoosci :]]

s4iek: nie pij juz :DDD

Szczawson | 2003-05-20 08:52:17 +0200

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!Fragson,Rozz (ten dres od Nightwisha),Razor,i inne takie ewenementy w jednym miejscu przy jednej faji!!!!!!!O jacie nie moge!!!!biba roku!!!Panowie zaczynajcie trening!

devil_2 | 2003-05-20 08:56:20 +0200

Najśmieszniejszy było by to jeżeli byłby to zjazd w więkoszości nowatorów co mają blisko :D a nie jakies gwiazdy polskiej Areny :P

abs | 2003-05-20 09:22:31 +0200

svich ja to nie mam zamiaru sobie lap brudzic asfasfasafffdsadfddadfasd

Gravatar

StaryOrgowicz_652 | 2003-05-20 10:30:21 +0200

Taaa Panowie.. mieszkam z jakies 200m od MeganetCaffe..i przyznaje caffe jest zaje.......nie wspominajac o dziewczynach jakie tam pracuja ;] Chyba ponad 100 kompiuterkow same 17, athlony 1.7 noo wypas..NIedawno byl tam organizowany...turniej CS chyba MP...wiem ze CS to nie Q3 i na Q3 beda u nas obowiazywac nieco inne zasady..ale na CS np nie mozna bylo uzywac wlasnych myszek, wszyscy grali na jakis kulkowych...nie mowiac o przywozeniu wlasnego sprzetu...no i wszyscy musieli miec czyste configi :] Ale skoro bedzie to wewnetrzna impreza dla NAS, wszystko chyba bedzie dozwolone..:] Pozdrawiam i zachecam do przyjazdu nie zawiedzecie sie ...

Ps. Jakby ktos sie zagubil w Lodzi to pytac o Manhattan :) A Jak sie znajdzieje na Manhattanie ... to juz jestescie na miejscu Pozdro, gl, hf

nxs.mlk | 2003-05-20 11:41:43 +0200

n1 :-) lodz miasto moje :-)

viltZz | 2003-05-20 12:48:50 +0200

no:) a jak tylko radze sie nie pchac wieczorem po bramach:SDADASDf

SAI4H | 2003-05-20 12:52:27 +0200

bo spotkacie spiacego viltza. :DDD

freak | 2003-05-20 13:19:10 +0200

pozwolicie przejechać ?

Gravatar

vTm | 2003-05-20 14:09:05 +0200

no to ja tez bede:)

Gravatar

vTm | 2003-05-20 14:09:48 +0200

jak zdam to napewno do lodzi pojade:)

Szczawson | 2003-05-20 14:16:03 +0200

Nie prosic o przyjazd tylko czytac dokladnie newsa i slac do Martinezza maile.....

freak | 2003-05-20 14:25:58 +0200

taa... z tym że ja to ja a mnie pewne osoby nie chcaiły widzieć na orgu to jak mają mieć chote wydzieć moją osbe na ich własnym dorocznym zjezdzie ? wole sie zapytac niz zeby pozniel bylo "spierdlaj org cie nie potrzebuje) :D

slawek | 2003-05-20 14:32:41 +0200

Nie freak - Ty chciałbys po prostu, żeby Ci to ktoś oficjalnie i na forum publicznym to powiedział.
Niedoczekanie :P

Razor | 2003-05-20 14:57:04 +0200

freak przyjezdzaj i nie marudz!

freak | 2003-05-20 15:00:42 +0200

thx! :D

p.s. jutro pytania na skrzynke ci wrzuce :-p

Rozz | 2003-05-20 15:05:11 +0200

Szczawiu ja nie pale :P Ale za to chetnie wypije :)

Szczawson | 2003-05-20 16:02:52 +0200

Noooooo dobra dobra.....nie zciemniaj:)
Ja mam zamiar tez wypic (ale dopiero jak mi sie rura juz tak zapcha ,ze nawet najmniejszy dymcio nie przejdzie) hehehe.......

SAI4H | 2003-05-20 17:01:58 +0200

libacja sie szykuje :o)

devil_2 | 2003-05-20 17:49:41 +0200

Będe na 100 % :D jupi :P

viltZz | 2003-05-20 18:53:17 +0200

:D nakupujemu Krugerow w zabce i do boju:SDs

akir | 2003-05-20 23:00:43 +0200

przynajmniej nie mam daleko :D

aiken | 2003-05-20 23:20:19 +0200

( Y )

Gravatar

xxx | 2003-05-21 10:45:54 +0200

Tak tylko jest jeden walek ze w meganetcie nie ma q3. Jest tylko cs i cmr2.

Gravatar

xxx | 2003-05-21 10:50:30 +0200

A i nie mozna zainstalowac bo tam nie ma kompow na zewnatrz tylko sa one w polkach pod stolami...

MateoMartinezz | 2003-05-21 13:28:06 +0200

Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za komentarze, szczególnie te dotyczące warunków technicznych kafejki, odnoszę jednak wrażenie, że kilkoro z Was ma nas redaktorów za idiotów. Organizacja takiej imprezy trwa dość długo ( w tym przypadku rozpoczęła się juz w styczniu 2003) i odbywa sie na bardzo szczegółowym poziomie. Nie ma zaten obaw jeżeli chodzi o instalację Q3 w tej cafe, quake 3 arena bedzie zainstalowany na kompach. Czy myślicie ze organizujemy taką imprezę myśląc że będziemy siedziec przy Counter Strike? Echhh ludzie - ruszcie czasem głowami lub poczytajcie forum, którego ten news dotyczy

slawek | 2003-05-21 14:26:26 +0200

To ja juz nie wiem... Jedni mówią, że będzie q3, a inni, że nie będzie. Bo jak nie bedzie, to co - przy CS posiedzimy? A jak będzie to jak będzie jak go nie ma?
Hmmm... skomplikowane.
Moze newsa jeszcze raz przeczytam... Ale jak znów zrozumiem, że nie bedzie q3 to juz nic niebędę (znów) rozumiał.

SAI4H | 2003-05-21 14:33:18 +0200

o/ :O

ciastek | 2003-05-21 21:52:54 +0200

chcialbym jechac, ale nie pojade :)

Gravatar

ProcToloG | 2003-05-21 23:08:13 +0200

jedzie ktos z wawy ? Jak bym jechal to mam piec wolnych siedzen .Jest jakis niedrogi nocleg zeby moc przewietrzyc mozg przed powrotem ?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63