Zmagań w Bloody Cup 1v1 ciąg dalszy

Bloody Cup 1v1 wchodzi w decydującą fazę. W najbliższą środę rozegrany zostanie półfinał WB w którym zmierzą się
ProX i
wEst. W finale WB na jednego z nich czeka już gracz o nicku
kompletne_dno. W drabince LB ciekawie zapowiada się spotkanie
brutala z
kosem. Jeśli będzie wiadomy termin, prawdopodobnie będzie postawione GTV. Drabinka dostępna jest pod tym adresem.
ProX [ 2 : 0 ] wEst 
hub3aeroq3 27:18
ztn3tourney1 25:19
Środa 17.06.2009 godz. 23:00
GTV: lew.aster.pl:30000
Niestety liga trochę się przedłuża. Jest to spowodowane opieszałością niektórych graczy, także organizatorzy apelują o szybsze rozgrywanie meczów.





_Vh | 2009-06-18 07:24:34 +0200
deeemka, deeemka, deeeemka!
GG Proxiu!
#750575
szamann | 2009-06-18 10:30:24 +0200
kompletne_dno >>>>>>>>>>>>>>> prox
easy ! :D
#750576
samolot | 2009-06-18 10:32:47 +0200
swietnie bedzie wygladał news na orgu:
ProX vs kompletne_dno - finał WB :D
#750577
fe|m4t3k | 2009-06-18 20:21:09 +0200
ladnie prox gg
#750579
PeterSchiff | 2009-06-18 20:38:36 +0200
Kto to jest kompletne_dno?
#750580
fe|m4t3k | 2009-06-18 20:42:40 +0200
kompletne_dno to det
#750581
samolot | 2009-06-19 00:00:37 +0200
musiał debil powiedziec....o to chodzilo ze nikt nie wie kto to - wieksze jaja
#750582
aiken | 2009-06-19 01:12:04 +0200
a Wolf odprawil z kwitkiem inz4h'a :D
#750583
l1nk | 2009-06-19 12:06:28 +0200
bo inzah to młoda kura co nie umie grac ;D ;*
#750584
samolot | 2009-06-19 13:08:16 +0200
ahahahah :D ktoś 'z góry' edytował moj komentarz :D
#750585
aiken | 2009-06-19 22:26:04 +0200
Raczej wynika z tego, ze Wolf jest na prawde konkretnym zawodnikiem, zreszta mialem okazje to odczuc na wlasnej skorze, ale ze moj skill nie jest zbyt wysoki to wolalem nie przeceniac Wolfa po meczu ze mna. Teraz po jego wygranej z inz4h'em ta kwestia sie klaruje :).
Wrzucilem demka z tego meczu.
#750593
boXerJP | 2009-06-20 13:44:40 +0200
mowilem ze prox wygra :P
#750601
_Vh | 2009-06-20 23:32:57 +0200
JEDEN FLAG I DOBLO POWLACA! PLOX WYGLYWAAA!
#750618
Zaloguj się by dodać komentarz.