ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Zmiana sposobu przypominania hasła

pon, 05 lipiec 2004 22:26:13 | Autor: BrickBazooka | Quake 3 Arena

Od dzisiaj działa nowy sposób przypominania hasła.
W Twoim Profilu należy wpisać dowolnej treści pytanie i odpowiedź na to pytanie.
Wszystkim po zalogowaniu wyskakuje zresztą Alert domagający się uzupełnienia danych.

Na podstronie "Zaloguj się" dalej jest link do przypominania hasła. Po podaniu prawidłowej odpowiedzi skrypt wyświetli Twoje hasło.
Proszę wymyślać bardziej oryginalne pytania i odpowiedzi niż:
"Imię mojej dziewczyny" - "Ania" lub "Monika"....
"Moja ulubiona broń" - "Railgun"
itp....

Zapewniam, że nie brak oszołomów, którzy godzinami będą kombinować jak odgadnąć czyjeś hasło. Kilku takich spotkałem "osobiście" tu na orgu :)

Hasło nie jest już przesyłane na podany e-mail z powodu:
1. Spora grupa ludzi zmienia co chwile e-maile (nie wiem, może uciekają przed wielbicielkami)
2. Funkcja wysyłająca maile z servera WP jest obecnie wyłączona.

Wszelkie uwagi na forum redakcyjnym najlepiej.

Argun | 2004-07-05 22:31:03 +0200

Jestem ciekaw, czy ktos bedzie zglaszal niemoznosc dostania sie na konto z powodu "kradziezy" :)) Jesli tak, to po jakim czasie.

Gravatar

LeSzNy | 2004-07-05 22:34:23 +0200

i co w tym fajnego jest :|

bfr_aka_pablonzo | 2004-07-05 22:41:07 +0200

jajo.
briku good job :]

gr. | 2004-07-05 22:41:34 +0200

hehe! :o

wishoza | 2004-07-05 23:00:25 +0200

Leszny powiedział :
"i co w tym fajnego jest :|"

Kto powiedzial ze to ma byc fajne, to ma być uzyteczne !

pat | 2004-07-05 23:03:14 +0200

wkurwia mnie te cos co sie pokazuje co kilka sekund ;p

wishoza | 2004-07-05 23:42:34 +0200

Ja mam fajne pytanie - "Po co ? " :D

bfr_aka_pablonzo | 2004-07-06 00:07:08 +0200

  1. Funkcja wysyłająca maile z servera WP jest obecnie wyłączona. masz odpowiedź.

Gravatar

edix | 2004-07-06 00:08:10 +0200

grrrrr nie potrzbne to ........ ;]

HaSu_Szlauf | 2004-07-06 00:12:40 +0200

i tak zawsze pamietam haslo, lepiej niz te powaloną odpowedz co wpisalem, ale co tam :P

gr. | 2004-07-06 00:24:28 +0200

edix grrrrr? :o :P

auroxick | 2004-07-06 06:44:56 +0200

codz pamietam zawsze haslo to dobra robota.

MaS | 2004-07-06 09:08:07 +0200

Dobre....

Gravatar

Fabian | 2004-07-06 10:07:42 +0200

Good Job Brick.

Gravatar

.... | 2004-07-06 10:46:36 +0200

Wlasnie wczoraj to zauwazylem :-) Good Job

stirmal | 2004-07-06 12:07:50 +0200

Aj, dajciez spokoj z tym alertem. Pojawia sie przy kazdym odswiezeniu strony, czy przejsciu na inny dzial. Lekko denerwuje ;-)

Gravatar

LeSzNy | 2004-07-06 15:24:46 +0200

bez kitu lepiej pamietam haslo niz odpowiedz na pytanie :)

prz3kus | 2004-07-06 18:15:05 +0200

beznadziejne zróbcie głosowanie komu się to podoba?

Tylko się będą bawic i zgadywac pytania, do kitu :(

finsek | 2004-07-06 20:30:24 +0200

mi sie java @#$% i nawet sotw nie moge otowrzyc nie mowiac o moim profilu:p

BrickBazooka | 2004-07-06 21:21:31 +0200

"Aj, dajciez spokoj z tym alertem. Pojawia sie przy kazdym odswiezeniu strony, czy przejsciu na inny dzial. Lekko denerwuje ;-)"
Bo trzeba wpisać pytanie i odpowiedź. Czy to takie trudne?

Jakby nie było tego alertu to potem bym dostawał maile "nie pamiętam hasła, nic nie wiedziałem o żadnym pytaniu i odpowiedzi...."Jak ktoś uważa że beznadziejne, to chętnie wysłucham innych sposobów przypominania hasła.

Jak się komuś chrzani javascript to może zainstalować Mozillę www.mozilla.org

L1ghtn1ng | 2004-07-07 18:36:04 +0200

Wczoraj sobie ustawilem pytanie i haslo, ale dzisiaj juz wszystko zapomnialem :D. Tylko haslo bardzo dobrze pamietam.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63