Zmiany w UVM
pon, 07 listopad 2005 19:12:51 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Kolejne zmiany w klanie
Logitech UVM. Niestety dywizja wc3 tego klanu z dniem dzisiejszym została rozwiązana. Powody są różne, dla których dawne UF musiało zakończyć działalność pod banderą Logitecha. Ale w zamian tej dywizji wchodzi nowa, na nowej platformie jaką jest Quake4.
Skład nowej dywizji prezentuje się na dzień dzisiejszy następująco:
Clan Leaders :
Krzysztof "syndrom" Gil
Łukasz "v!rus" Pilarczyk
Players:
Andrzej "szaman" Matyjek
Michał "zoom" Broniewski
Łukasz "Lucas" Kołacz
Adam "dth" Zmaczyński
Arkadiusz "Rutt" Kozieradzki
Piotr "furi" Byndas
Orga:
Rafal "Klima" Klimaszewski
Łukasz "kai" Kondracki
Kolejna niespodzianką jest to, że do klanu dołącza kolejna dywizja! tym razem gry EnemyTerritory! Będzie to klan Essence w skladzie:
Logitech.Tsunami- Lider dywizji
Logitech.Angel- Trener dywizji
Logitech.LoCkheed- Gracz
Logitech.Meskal- Gracz
Logitech.Mrozu - Gracz
Logitech.Noone - Gracz
Logitech.nrs - Gracz
Logitech.Tasslehoff - Gracz
Zyczymy im powodzenia w nowych barwach. Oby im szło lepiej niż poprzedniej dywizji ET/UVM.
Ponadto powstała niedawno strona klanowa UVM, na której można znaleźć konkursy, pomoc oraz artykuły dotyczące sprzętu firmy Logitech.
tym samym OGŁASZAMY KONKURS NA NOWEGO WEBMASTERA! Konkurs dotyczy Layoutu dla strony naszego klanu. Autor najlepszego layoutu bedzie mógł wybrać sobie nagrode:
Logitech MX518 [http://www.logitech-sklep.pl/local/produkt/17664]
lub
Sluchawki Logitech® Precision PC Gaming Headset [http://www.logitech-sklep.pl/local/produkt/16169]
Zwyciezca dołączy do naszego grona Logitech>UVM jako grafik/webmaster. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wziecia udzialu w konkursie! prace prosimy nadsylac do 30 listopada na adres: [email protected] z dopiskiem "KONKURS NA WEBMASTERA"
wyniki konkursu zostana ogloszone 6 grudnia (mikołajki) na naszej obecnej stronie www.uvm.pl
RAZ JESZCZE SERDECZNIE ZAPRASZAMY !





scar | 2005-11-07 19:39:44 +0100
Niestety dywizja wc3 tego klanu z dniem dzisiejszym została rozwiązana. Powody są różne, dla których dawne UF musiało zakończyć działalność pod banderą Logitecha.
kogo to interesuje z q3/q4 ? :o imo z esp...
pozdro
#728628
bryan | 2005-11-07 19:51:27 +0100
o zamieszczenie informacji o takiej tresci proszono mnie "listownie" , wiec nie widze powodu, aby jej nie umiescic na serwisie.
#728629
zgr3dek | 2005-11-07 20:22:14 +0100
lolosko
o innych sie nie pisze tylko o nich
bougowie jacyc czy cus :D
#728630
bryan | 2005-11-07 20:46:38 +0100
no bo oni cos robia podczas gdy inni pierdza w stolki :)
#728631
v!rek | 2005-11-07 20:51:48 +0100
przypominam ze najwazniejsza czescia posta poza dywizja q4 jest oczywiscie KONKURS! :D do roboty ! :DD
#728632
Mav_8217 | 2005-11-07 20:51:54 +0100
scar - ja kiedy tylko mogę w swoich wypocinach staram się przemycić jakieś ciekawostki z innych scen... trzeba edukować czytelników ;)
#728633
pat | 2005-11-07 22:03:01 +0100
mav masz zadatki na nauczyciela :D
#728634
ramm | 2005-11-07 22:42:59 +0100
przecierz to cycat z www.uvm.pl :D co sie scar czepiasz :P
#728635
Mav_8217 | 2005-11-07 23:19:01 +0100
pat: o stary, w życiu! Za mało cierpliwości w real-life do nubów ;)
#728637
zoom | 2005-11-07 23:53:06 +0100
ej nie wiem czy tylko ja mam problemy z grafa na nowym layu ale prawie w ogole nie widze komentarzy :-/ tzn czcionka jest biala na tym jasnym tle :-/ wy tez tak macie ?
#728639
soil | 2005-11-08 00:49:44 +0100
wlasnie, poprawcie ten css bo te komenty strasznie w galy raza :/
#728640
bryan | 2005-11-08 15:15:47 +0100
ctrl+f5 ? poprawione wczoraj zostalo. pod opera cos sie pierniczy z tego co nam wiadomo ;)
#728650
nopil | 2005-11-08 20:39:08 +0100
zgredek z krs w dupe dostaja to placze
#728674
Zaloguj się by dodać komentarz.