ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Zmiany w UVM

pon, 07 listopad 2005 19:12:51 | Autor: bryan | Quake 3 Arena


Kolejne zmiany w klanie Logitech UVM. Niestety dywizja wc3 tego klanu z dniem dzisiejszym została rozwiązana. Powody są różne, dla których dawne UF musiało zakończyć działalność pod banderą Logitecha. Ale w zamian tej dywizji wchodzi nowa, na nowej platformie jaką jest Quake4.

Skład nowej dywizji prezentuje się na dzień dzisiejszy następująco:

Clan Leaders :
Krzysztof "syndrom" Gil
Łukasz "v!rus" Pilarczyk

Players:
Andrzej "szaman" Matyjek
Michał "zoom" Broniewski
Łukasz "Lucas" Kołacz
Adam "dth" Zmaczyński
Arkadiusz "Rutt" Kozieradzki
Piotr "furi" Byndas

Orga:
Rafal "Klima" Klimaszewski
Łukasz "kai" Kondracki

Kolejna niespodzianką jest to, że do klanu dołącza kolejna dywizja! tym razem gry EnemyTerritory! Będzie to klan Essence w skladzie:
Logitech.Tsunami- Lider dywizji
Logitech.Angel- Trener dywizji
Logitech.LoCkheed- Gracz
Logitech.Meskal- Gracz
Logitech.Mrozu - Gracz
Logitech.Noone - Gracz
Logitech.nrs - Gracz
Logitech.Tasslehoff - Gracz
Zyczymy im powodzenia w nowych barwach. Oby im szło lepiej niż poprzedniej dywizji ET/UVM.

Ponadto powstała niedawno strona klanowa UVM, na której można znaleźć konkursy, pomoc oraz artykuły dotyczące sprzętu firmy Logitech.

tym samym OGŁASZAMY KONKURS NA NOWEGO WEBMASTERA! Konkurs dotyczy Layoutu dla strony naszego klanu. Autor najlepszego layoutu bedzie mógł wybrać sobie nagrode:
Logitech MX518 [http://www.logitech-sklep.pl/local/produkt/17664]
lub
Sluchawki Logitech® Precision PC Gaming Headset [http://www.logitech-sklep.pl/local/produkt/16169]
Zwyciezca dołączy do naszego grona Logitech>UVM jako grafik/webmaster. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wziecia udzialu w konkursie! prace prosimy nadsylac do 30 listopada na adres: [email protected] z dopiskiem "KONKURS NA WEBMASTERA"
wyniki konkursu zostana ogloszone 6 grudnia (mikołajki) na naszej obecnej stronie www.uvm.pl

RAZ JESZCZE SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Gravatar

scar | 2005-11-07 19:39:44 +0100

Niestety dywizja wc3 tego klanu z dniem dzisiejszym została rozwiązana. Powody są różne, dla których dawne UF musiało zakończyć działalność pod banderą Logitecha.

kogo to interesuje z q3/q4 ? :o imo z esp...

pozdro

bryan | 2005-11-07 19:51:27 +0100

o zamieszczenie informacji o takiej tresci proszono mnie "listownie" , wiec nie widze powodu, aby jej nie umiescic na serwisie.

zgr3dek | 2005-11-07 20:22:14 +0100

lolosko
o innych sie nie pisze tylko o nich
bougowie jacyc czy cus :D

bryan | 2005-11-07 20:46:38 +0100

no bo oni cos robia podczas gdy inni pierdza w stolki :)

v!rek | 2005-11-07 20:51:48 +0100

przypominam ze najwazniejsza czescia posta poza dywizja q4 jest oczywiscie KONKURS! :D do roboty ! :DD

Mav_8217 | 2005-11-07 20:51:54 +0100

scar - ja kiedy tylko mogę w swoich wypocinach staram się przemycić jakieś ciekawostki z innych scen... trzeba edukować czytelników ;)

pat | 2005-11-07 22:03:01 +0100

mav masz zadatki na nauczyciela :D

ramm | 2005-11-07 22:42:59 +0100

przecierz to cycat z www.uvm.pl :D co sie scar czepiasz :P

Mav_8217 | 2005-11-07 23:19:01 +0100

pat: o stary, w życiu! Za mało cierpliwości w real-life do nubów ;)

zoom | 2005-11-07 23:53:06 +0100

ej nie wiem czy tylko ja mam problemy z grafa na nowym layu ale prawie w ogole nie widze komentarzy :-/ tzn czcionka jest biala na tym jasnym tle :-/ wy tez tak macie ?

soil | 2005-11-08 00:49:44 +0100

wlasnie, poprawcie ten css bo te komenty strasznie w galy raza :/

bryan | 2005-11-08 15:15:47 +0100

ctrl+f5 ? poprawione wczoraj zostalo. pod opera cos sie pierniczy z tego co nam wiadomo ;)

Gravatar

nopil | 2005-11-08 20:39:08 +0100

zgredek z krs w dupe dostaja to placze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63