ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Znajomy zapach powraca ... ;-)

sob, 23 sierpień 2003 18:52:30 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Pozwolę sobie na 'żywca' przytoczyć treść newsa ze strony klanu Urinal:

"Panowie i panie zapraszamy na sniadanie!!! Mega Turbo Super klan URINAL ZNOWU NA SCENIE!!! Z chlopakami z ByBy oraz ze skeevem doszlismy do wniosku ze glupio byloby tracic cos takiego i zjednoczylismy sie ponownie. URINAL 4EVER MY LORDS!!! Jak Sex Pistols wraca na scecne punkowa, jak i Testament po kilkuletniej nieobecnosci, tak i URINAL VQ3 CLAN WRACA NA SCENE!!! Z miejsca pragnalbym wszystkich przeprosic za cale zamieszanie ale myslalem ze to naprawde koniec jest. Wybaczcie :("

Tak więc po dwu-dniowej nieobecności urynka prawdopodobnie będzie broniła tytułu zdobytego w poprzednich edycjach ECT :)

Gravatar

rizik | 2003-08-23 18:55:38 +0200

Wiedzialem za tak bedzie!!!
ZAJE.BOZA!!!!!

MsT | 2003-08-23 19:00:03 +0200

lol

Logitech|Lopez | 2003-08-23 19:00:04 +0200

happy end ;d

Zell | 2003-08-23 19:02:16 +0200

wywalcie te 2 newsy bo to tylko zasmieca orga...

dinhkertal | 2003-08-23 19:18:41 +0200

no tez tak sadze. W ogole przepraszam za zamieszanie:
myslalem ze dobrze znam slave'a,shieldera i uksza ale sie pomylilem. Myslalem ze jak juz odejda to nie wroca i sie pomylilem. Myslalem ze urinal padnie i sie pomylilem. Popelnilem 3 pomylki i teraz moge powiedziec tylko zebyscie nam zyczyli gl :)

L3si0 | 2003-08-23 19:21:05 +0200

widze ze za wczesnie powiedzialem "hip hip huraaa" :) a tak wogole to te newsy sa zalosne i widze ze q3arena schodzi na psy :/

Gravatar

vTm | 2003-08-23 19:37:33 +0200

popieram lesia nic dodac nic ujac

bryan | 2003-08-23 19:38:07 +0200

lepiej pisac o takich rotacjach niz zeby byl jeden news przez 4 dni :D
dorian : hattrick :D

dinhkertal | 2003-08-23 19:46:04 +0200

no hatrick :) wogole niepotrzebnie sie zaczelo z tym jednym newsem. BTW: skoro wam sie nie podoba ze tutaj som newsy z POLSKIEJ SCENY to sobie czytajcie inny serwis (fpp? esports? gorace18?) :P

Gravatar

raVen | 2003-08-23 19:48:04 +0200

Ehh. spoko że wróciliście. :D

Mój ulubiony klan :D. Heh mam nadzieje że wygracie ECT 5, a kto wie może jeszcze PD :D.

GL & HF ;>

Zawsze chciałem być w potężnym U

pa1n|chosen | 2003-08-23 19:49:36 +0200

piszcie piszcie takie newsy :P przynajmniej wiem co sie dzieje na polskiej scenie q3

raZox | 2003-08-23 19:52:47 +0200

buahaahahehhee ale sie porobilo hihi ale spoko ze juz wszystko OKAY.

Gravatar

SmiLe | 2003-08-23 20:03:15 +0200

Jak powiedziałeś GL dla całego urinal:))!!!

HaSu_Szlauf | 2003-08-23 20:11:16 +0200

Wiedziałem, że tak bedzie :P

Gravatar

qwe | 2003-08-23 20:17:12 +0200

lol i znow bedzie komu dupe mozna zloic :)
eh :)
nic tylko plakac :)

enjoy | 2003-08-23 20:20:12 +0200

jaki oLOLLOLOLOLOLLLLLO

putek | 2003-08-23 20:27:11 +0200

dziex all za dobre slowa i sorex za zamieszanie, jednak potrafilismy dojsc do ładu i składu. L3sio jest smieszny:))))) zaczynam go lubic ;))) fajny taki sobie kolo... ;asd, GL u| BRO's [lop wroc fajooooooooo!!!!] ;asd

putek | 2003-08-23 20:27:55 +0200

a przy najblizszej okazji, nasikam Wam wszystkim na glowy ;)))

Sh1eldeR | 2003-08-23 20:29:15 +0200

Cos mi tu smierdzi.... MOCZEM!

Jaki to milo i wspaniale moc znowu poczuc ten zapach ;P Swojsko sie zrobilo od razu.

Lesio to byl jeden z lepszych sarkazmow jakie moje patrzalki widzialy tu na orgu!

Boze, olac te newsy. Naprawde nic nikomu sie od nich nie stalo! Nic nie wybuchlo ani nikt sobie przez nie nie ulamal zęba. Wszystko jest pod kontrola! ;D

gl urinal

Gravatar

igor9k | 2003-08-23 20:39:29 +0200

skoro wam sie nie podoba ze tutaj som newsy z POLSKIEJ SCENY to sobie czytajcie inny serwis (fpp? esports? gorace18?) :P

A co, na esports.pl nie ma newsow z polskiej sceny? Wszystkie newsy, tj. o urinalu i o hoolsach sa na esports.pl i nie tylko wczesniej, ale duzo ciekawiej opisane... czy to jesy serwis, czy tu sie kopije calego newsa ze stron innych klanow?

putek | 2003-08-23 20:42:06 +0200

igi cicho!!! i tak ORG jest najlepsiejszy :ASD

coober | 2003-08-23 20:44:19 +0200

niuch .. niuch ... , i po co te nerwy :) , mocz skad inad szczochy caly czas pachna/smierdza :)

btw, gratuluje dobrej decyzji :) o reaktywacji.

Ale tym razem nie udalo sie zrobic tyle zamieszania co przy meczu u vs u :D na gtv ! :D szkoda...

widzicie , uryna napedza polska scene:P

btw, dorian : skandalista :P

dinhkertal | 2003-08-23 21:38:50 +0200

nie no igor cii bez najezdzania, napisalem tak zeby pokazac ludziom jacy som gupi. Czytalem swego czasu listy w cdaction i tam piszom zeby dawali lepsze gry, wiecej stron itp itd. A oni odpowiadali im tak samo wiec i jak tak odpowem :)

acci | 2003-08-23 21:40:59 +0200

szkoda, byloby chociaz o 1 vq3owy klan mniej :/

Gravatar

raVen | 2003-08-23 21:44:42 +0200

u|rulez :P :D :>

a możecie wyjaśnić wogóle dlaczego była decyzja o rozpadzie :?

r1vo | 2003-08-23 22:11:13 +0200

cos mi sie wydaje ze niektorzy sie ciesza a niektorzy raczej nie ;d ,(moje zdanie:) inne clanu z czolowki sie cieszyli ze u sie rozpadlo bo beda ogly wygrac ect i pd , a tu zonk u powraca :D GL boyz

Gravatar

ur!mepl | 2003-08-23 22:23:42 +0200

jezu co wy kombinujecie ? :>

rooseck | 2003-08-23 22:25:50 +0200

dobrze ze u wraca. mam tam swojego zajebistego zioma ( u|kaszet :P ale to jest troche chore. o tych njusach mowie. pomyslcie zanim napiszecie.

gacU | 2003-08-23 22:53:27 +0200

nie wiem czy cos wygraja jeszcze, chyba ze bedzie znow walek :)

neo | 2003-08-23 23:05:20 +0200

Dobrze ze wracaja uffff :D

matr1x | 2003-08-23 23:24:15 +0200

GL :P

Yaboll | 2003-08-23 23:42:40 +0200

Ehh cala ta akcja z rozwiazaniem uryny byla sterowana przez komercyjne przeslanki majace na celu rozpromowac klan.
Najlpierw wpielki news o rozwiazaniu, puzniej jak sprawa przycichla nagle odrodzenie.

Bylo poprosic to bym wam za free reklame zrobili, a nie bawic sie jak dzieci w pojawiam sie i znikam (albo na odwrot).

SL4VE | 2003-08-23 23:42:53 +0200

gacek też Cie kocham :*

rooseck | 2003-08-23 23:45:17 +0200

nie masz racji jabolou chyba bo jak nie patrz to lop jest w 666

gacU | 2003-08-23 23:52:37 +0200

slejf co za duzo to nie zdrowo ;]

Gravatar

wizard | 2003-08-24 00:50:42 +0200

its soo gay ( w dobrym tego slowa znaczeniu ;] )

Sh1eldeR | 2003-08-24 01:13:09 +0200

doooobrym znaczeniu? wizardku cos sugerujesz? a moze pojdziemy na pieterko...? :>

SL4VE | 2003-08-24 09:43:11 +0200

spróbujcie iść beze mnie to ... ;]

tylmarande | 2003-08-24 10:51:21 +0200

Buahaha,,,,,,,muahaha..... hahahaha.................ale jazda.....hardcor..... hahaha..... widac ze wy jeszcze dzieci ;) buahahaha...... oj u u u ..... ;p buahaha.....

EDIT: chodzi mi o newsa nie o komentarze:P

gero | 2003-08-24 12:12:21 +0200

zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebisciezajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie
moge was dotknac?

Rozz | 2003-08-24 12:19:37 +0200

Nie wku*rwiaj mnie igor.

mess | 2003-08-24 12:21:18 +0200

dobrze z wrociliscie, przynajmniej bedzie mozna wam tytul odebrac ^^

dinhkertal | 2003-08-24 13:59:00 +0200

hyhy nie dziwne skoro w pd juz mamy 2 loosy to chyba nie wygramy hm? :) ale my staramy sie skupic w ect5 bo pld zalatuje mi lamerstwem (sklad sedziowski nigdy meczy nie sedziowal - widac)

BobeK | 2003-08-24 14:14:16 +0200

Za to ECT zalatuje profesjonalizmem. ;)))

dinhkertal | 2003-08-24 18:08:45 +0200

no juz bardziej niz to plebejskie PLD, przeciez tam sedziowie doslownie MILCZOM :o

BobeK | 2003-08-24 18:10:53 +0200

To przyjmijcie te mecze jak zwykle spary z "milczacymi sedziami". ;]

Gravatar

pack|cD | 2003-08-24 19:29:50 +0200

heh to raczej ect zalatuje lamerią tak jak było w ect4 cześć baksik plebsie

sYnth|Bubu | 2003-08-24 20:36:35 +0200

smieszna postawa :P wiele halasu o nic!

lukas_1 | 2003-08-24 22:24:03 +0200

Kazdy ma czasami taki OKRES w zyciu (szczegolnie jak sie nie jest mezczyznOM :P) ze mu sie cos nie uklada i wtedy jest sklonny cos zniszczyc zeby mu przeszlo ;P I chlopaki akurat mieli OKRES no... 2 dni i po bolu... :)

bolomanrsquoek | 2003-08-25 13:41:23 +0200

"dobrze z wrociliscie, przynajmniej bedzie mozna wam tytul odebrac ^^"

swiete slowa

bolomanrsquoek | 2003-08-25 13:41:31 +0200

jebut

Zenith | 2003-08-25 15:02:56 +0200

hahahah... widze ze mnie 2 dni nie bylo a tu uryna wraca =D

gl i zeby mi to bylo ostatni raz! :DDDD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63