Znajomy zapach powraca ... ;-)
sob, 23 sierpień 2003 18:52:30 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Pozwolę sobie na 'żywca' przytoczyć treść newsa ze strony klanu Urinal:
"Panowie i panie zapraszamy na sniadanie!!! Mega Turbo Super klan URINAL ZNOWU NA SCENIE!!! Z chlopakami z ByBy oraz ze skeevem doszlismy do wniosku ze glupio byloby tracic cos takiego i zjednoczylismy sie ponownie. URINAL 4EVER MY LORDS!!! Jak Sex Pistols wraca na scecne punkowa, jak i Testament po kilkuletniej nieobecnosci, tak i URINAL VQ3 CLAN WRACA NA SCENE!!! Z miejsca pragnalbym wszystkich przeprosic za cale zamieszanie ale myslalem ze to naprawde koniec jest. Wybaczcie :("
Tak więc po dwu-dniowej nieobecności urynka prawdopodobnie będzie broniła tytułu zdobytego w poprzednich edycjach ECT :)





rizik | 2003-08-23 18:55:38 +0200
Wiedzialem za tak bedzie!!!
ZAJE.BOZA!!!!!
#651333
MsT | 2003-08-23 19:00:03 +0200
lol
#651335
Logitech|Lopez | 2003-08-23 19:00:04 +0200
happy end ;d
#651336
Zell | 2003-08-23 19:02:16 +0200
wywalcie te 2 newsy bo to tylko zasmieca orga...
#651337
dinhkertal | 2003-08-23 19:18:41 +0200
no tez tak sadze. W ogole przepraszam za zamieszanie:
myslalem ze dobrze znam slave'a,shieldera i uksza ale sie pomylilem. Myslalem ze jak juz odejda to nie wroca i sie pomylilem. Myslalem ze urinal padnie i sie pomylilem. Popelnilem 3 pomylki i teraz moge powiedziec tylko zebyscie nam zyczyli gl :)
#651340
L3si0 | 2003-08-23 19:21:05 +0200
widze ze za wczesnie powiedzialem "hip hip huraaa" :) a tak wogole to te newsy sa zalosne i widze ze q3arena schodzi na psy :/
#651341
vTm | 2003-08-23 19:37:33 +0200
popieram lesia nic dodac nic ujac
#651342
bryan | 2003-08-23 19:38:07 +0200
lepiej pisac o takich rotacjach niz zeby byl jeden news przez 4 dni :D
dorian : hattrick :D
#651343
dinhkertal | 2003-08-23 19:46:04 +0200
no hatrick :) wogole niepotrzebnie sie zaczelo z tym jednym newsem. BTW: skoro wam sie nie podoba ze tutaj som newsy z POLSKIEJ SCENY to sobie czytajcie inny serwis (fpp? esports? gorace18?) :P
#651345
raVen | 2003-08-23 19:48:04 +0200
Ehh. spoko że wróciliście. :D
Mój ulubiony klan :D. Heh mam nadzieje że wygracie ECT 5, a kto wie może jeszcze PD :D.
GL & HF ;>
Zawsze chciałem być w potężnym U
#651346
pa1n|chosen | 2003-08-23 19:49:36 +0200
piszcie piszcie takie newsy :P przynajmniej wiem co sie dzieje na polskiej scenie q3
#651347
raZox | 2003-08-23 19:52:47 +0200
buahaahahehhee ale sie porobilo hihi ale spoko ze juz wszystko OKAY.
#651348
SmiLe | 2003-08-23 20:03:15 +0200
Jak powiedziałeś GL dla całego urinal:))!!!
#651351
HaSu_Szlauf | 2003-08-23 20:11:16 +0200
Wiedziałem, że tak bedzie :P
#651353
qwe | 2003-08-23 20:17:12 +0200
lol i znow bedzie komu dupe mozna zloic :)
eh :)
nic tylko plakac :)
#651354
enjoy | 2003-08-23 20:20:12 +0200
jaki oLOLLOLOLOLOLLLLLO
#651355
putek | 2003-08-23 20:27:11 +0200
dziex all za dobre slowa i sorex za zamieszanie, jednak potrafilismy dojsc do ładu i składu. L3sio jest smieszny:))))) zaczynam go lubic ;))) fajny taki sobie kolo... ;asd, GL u| BRO's [lop wroc fajooooooooo!!!!] ;asd
#651359
putek | 2003-08-23 20:27:55 +0200
a przy najblizszej okazji, nasikam Wam wszystkim na glowy ;)))
#651360
Sh1eldeR | 2003-08-23 20:29:15 +0200
Cos mi tu smierdzi.... MOCZEM!
Jaki to milo i wspaniale moc znowu poczuc ten zapach ;P Swojsko sie zrobilo od razu.
Lesio to byl jeden z lepszych sarkazmow jakie moje patrzalki widzialy tu na orgu!
Boze, olac te newsy. Naprawde nic nikomu sie od nich nie stalo! Nic nie wybuchlo ani nikt sobie przez nie nie ulamal zęba. Wszystko jest pod kontrola! ;D
gl urinal
#651361
igor9k | 2003-08-23 20:39:29 +0200
skoro wam sie nie podoba ze tutaj som newsy z POLSKIEJ SCENY to sobie czytajcie inny serwis (fpp? esports? gorace18?) :P
A co, na esports.pl nie ma newsow z polskiej sceny? Wszystkie newsy, tj. o urinalu i o hoolsach sa na esports.pl i nie tylko wczesniej, ale duzo ciekawiej opisane... czy to jesy serwis, czy tu sie kopije calego newsa ze stron innych klanow?
#651363
putek | 2003-08-23 20:42:06 +0200
igi cicho!!! i tak ORG jest najlepsiejszy :ASD
#651364
coober | 2003-08-23 20:44:19 +0200
niuch .. niuch ... , i po co te nerwy :) , mocz skad inad szczochy caly czas pachna/smierdza :)
btw, gratuluje dobrej decyzji :) o reaktywacji.
Ale tym razem nie udalo sie zrobic tyle zamieszania co przy meczu u vs u :D na gtv ! :D szkoda...
widzicie , uryna napedza polska scene:P
btw, dorian : skandalista :P
#651365
dinhkertal | 2003-08-23 21:38:50 +0200
nie no igor cii bez najezdzania, napisalem tak zeby pokazac ludziom jacy som gupi. Czytalem swego czasu listy w cdaction i tam piszom zeby dawali lepsze gry, wiecej stron itp itd. A oni odpowiadali im tak samo wiec i jak tak odpowem :)
#651372
acci | 2003-08-23 21:40:59 +0200
szkoda, byloby chociaz o 1 vq3owy klan mniej :/
#651373
raVen | 2003-08-23 21:44:42 +0200
u|rulez :P :D :>
a możecie wyjaśnić wogóle dlaczego była decyzja o rozpadzie :?
#651374
r1vo | 2003-08-23 22:11:13 +0200
cos mi sie wydaje ze niektorzy sie ciesza a niektorzy raczej nie ;d ,(moje zdanie:) inne clanu z czolowki sie cieszyli ze u sie rozpadlo bo beda ogly wygrac ect i pd , a tu zonk u powraca :D GL boyz
#651377
ur!mepl | 2003-08-23 22:23:42 +0200
jezu co wy kombinujecie ? :>
#651379
rooseck | 2003-08-23 22:25:50 +0200
dobrze ze u wraca. mam tam swojego zajebistego zioma ( u|kaszet :P ale to jest troche chore. o tych njusach mowie. pomyslcie zanim napiszecie.
#651380
gacU | 2003-08-23 22:53:27 +0200
nie wiem czy cos wygraja jeszcze, chyba ze bedzie znow walek :)
#651382
neo | 2003-08-23 23:05:20 +0200
Dobrze ze wracaja uffff :D
#651383
matr1x | 2003-08-23 23:24:15 +0200
GL :P
#651384
Yaboll | 2003-08-23 23:42:40 +0200
Ehh cala ta akcja z rozwiazaniem uryny byla sterowana przez komercyjne przeslanki majace na celu rozpromowac klan.
Najlpierw wpielki news o rozwiazaniu, puzniej jak sprawa przycichla nagle odrodzenie.
Bylo poprosic to bym wam za free reklame zrobili, a nie bawic sie jak dzieci w pojawiam sie i znikam (albo na odwrot).
#651388
SL4VE | 2003-08-23 23:42:53 +0200
gacek też Cie kocham :*
#651389
rooseck | 2003-08-23 23:45:17 +0200
nie masz racji jabolou chyba bo jak nie patrz to lop jest w 666
#651390
gacU | 2003-08-23 23:52:37 +0200
slejf co za duzo to nie zdrowo ;]
#651392
wizard | 2003-08-24 00:50:42 +0200
its soo gay ( w dobrym tego slowa znaczeniu ;] )
#651406
Sh1eldeR | 2003-08-24 01:13:09 +0200
doooobrym znaczeniu? wizardku cos sugerujesz? a moze pojdziemy na pieterko...? :>
#651414
SL4VE | 2003-08-24 09:43:11 +0200
spróbujcie iść beze mnie to ... ;]
#651426
tylmarande | 2003-08-24 10:51:21 +0200
Buahaha,,,,,,,muahaha..... hahahaha.................ale jazda.....hardcor..... hahaha..... widac ze wy jeszcze dzieci ;) buahahaha...... oj u u u ..... ;p buahaha.....
EDIT: chodzi mi o newsa nie o komentarze:P
#651428
gero | 2003-08-24 12:12:21 +0200
zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebisciezajebiscie zajebiscie zajebiscie zajebiscie
moge was dotknac?
#651434
Rozz | 2003-08-24 12:19:37 +0200
Nie wku*rwiaj mnie igor.
#651435
mess | 2003-08-24 12:21:18 +0200
dobrze z wrociliscie, przynajmniej bedzie mozna wam tytul odebrac ^^
#651436
dinhkertal | 2003-08-24 13:59:00 +0200
hyhy nie dziwne skoro w pd juz mamy 2 loosy to chyba nie wygramy hm? :) ale my staramy sie skupic w ect5 bo pld zalatuje mi lamerstwem (sklad sedziowski nigdy meczy nie sedziowal - widac)
#651448
BobeK | 2003-08-24 14:14:16 +0200
Za to ECT zalatuje profesjonalizmem. ;)))
#651453
dinhkertal | 2003-08-24 18:08:45 +0200
no juz bardziej niz to plebejskie PLD, przeciez tam sedziowie doslownie MILCZOM :o
#651471
BobeK | 2003-08-24 18:10:53 +0200
To przyjmijcie te mecze jak zwykle spary z "milczacymi sedziami". ;]
#651472
pack|cD | 2003-08-24 19:29:50 +0200
heh to raczej ect zalatuje lamerią tak jak było w ect4 cześć baksik plebsie
#651480
sYnth|Bubu | 2003-08-24 20:36:35 +0200
smieszna postawa :P wiele halasu o nic!
#651487
lukas_1 | 2003-08-24 22:24:03 +0200
Kazdy ma czasami taki OKRES w zyciu (szczegolnie jak sie nie jest mezczyznOM :P) ze mu sie cos nie uklada i wtedy jest sklonny cos zniszczyc zeby mu przeszlo ;P I chlopaki akurat mieli OKRES no... 2 dni i po bolu... :)
#651504
bolomanrsquoek | 2003-08-25 13:41:23 +0200
"dobrze z wrociliscie, przynajmniej bedzie mozna wam tytul odebrac ^^"
swiete slowa
#651576
bolomanrsquoek | 2003-08-25 13:41:31 +0200
jebut
#651577
Zenith | 2003-08-25 15:02:56 +0200
hahahah... widze ze mnie 2 dni nie bylo a tu uryna wraca =D
gl i zeby mi to bylo ostatni raz! :DDDD
#651593
Zaloguj się by dodać komentarz.