ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Znamy zwycięzcę

nie, 26 październik 2003 20:09:33 | Autor: bfr_aka_pablonzo | Quake 3 Arena

Przed momentem zakończył ostatni, a zarazem najważniejszy, w tym sezonie Polish Divisions mecz, którego celem było wyłonienie zwycięzcy Division I. Do walki o miano najlepszego, jak już wspominałem wcześniej w poprzednim newsie, stanęły klany t5 i 666. Poniżej wyniki wraz z krótkimi opisami map + demka:

  • ospdm5
    • mapa wybrana przez 666, lecz od początku przejęta przez t5, 666 bardzo próbowało odbić mapę, lecz prawie każdy quad brany przez kogoś z t5. Nic dodać nic ująć, gg. wynik: 116:85 **.::[** demko z ospdm5
  • q3dm14tmp

    • mapa wybrana przez t5, prawie wszyscy myśleli, że na owej mapce 666 zostanie "zmiażdżone" (patrząc na wynik z ospdm5), ku dziwu wszystkim 666 bardzo ładnie sobie radziło przez dobre pare minut brakowało im zaledwie 10 fragów do wyrównania wyniku. Quady bardzo często brane przez ludzi z 666, tak samo z bs'ami... lecz i tym razem team t5 okazał się lepszy i wygrali mapę, gg. wynik: 128:99 **.::[** demko z q3dm14tmp

gg obydwa teamy, bardzo ładnie zagraliście... troche problemów z pingami, lecz i tak pięknie !

Tym samym klan The Shadows - t5 WYGRYWA !! Ligę Polish Divisions, i staje się od dziś MISTRZEM POLSKI TDM 4v4 !!Gratulujemy !

baxowy | 2003-10-26 20:15:03 +0100

powtorze sie :D

statsy zoomera, reprezentanta polski:

score 47, net - 27

rg: 26%
lg: 19%
sg: 15%
pg: 9 %

ping: 35

prawdziwy skill :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 20:17:02 +0100

e tam gadasz ;p

Gravatar

igor9k | 2003-10-26 20:17:10 +0100

baks: zalosc...

mess | 2003-10-26 20:19:48 +0100

ktos tu chyba cierpi z powodu reprezentacji :o

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 20:22:42 +0100

zaraz wrzuce demko z dm14 ... ;p

baxowy | 2003-10-26 20:26:16 +0100

igorek: pedalstwo...

Gravatar

Adik_1 | 2003-10-26 20:29:19 +0100

A co zrobisz jak Ci zoom napisze: skoro mam tak malo to sie zmierz ze mna ? ;)

Duze brawa dla wygranych i ciut mniejsze dla przegranych :P

btw: boloman - zajebista ksywa - mialem z niej polew hehe :)

ca1 | 2003-10-26 20:31:05 +0100

hmm mistrzem polski?;d
mistrzem ligi bardziej
w ect zobaczymy kto jest mistrzem polski online;asd

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 20:32:22 +0100

mistrzem polski bylo oficjalnie 666 (po eXc),a teraz t5 pokonalo 666 oficjalnie - wiec t5 jest mistrzem POLSKI.

Gravatar

JarlB | 2003-10-26 20:33:52 +0100

no to teraz wszyscy z t5 niech se opisy zmieniaja na: MISTRZ Polski online, MISTRZ Polski je, MISTRZ Polski spi itp

:D

t5-syn | 2003-10-26 20:33:52 +0100

liga jest o mistrzostwo polski a ect tak jak w pilce noznej to raczej o puchar polski jesli sie do tego odniesc

Gravatar

cB|sND | 2003-10-26 20:39:22 +0100

pwnd & ownd by frg commt k? =D

Gravatar

.... | 2003-10-26 20:44:12 +0100

Jak dla mnie to wy za bardzo przeżywacie ... Mistrz Polski 4v4 wielkie słowa mało prawdy ... GG t5 & 666

ff7 | 2003-10-26 20:49:33 +0100

"malo prawdy"

lol zaraz beda komentarze w stylu a urinal to gp tamto itd itd smieszne to sie robi gg dla t5 swietnie grali i nalezalo im sie gg 666 starali sie ale nie tym razem nie zawsze bedzie niedziela ......

bolomanrsquoek | 2003-10-26 21:05:11 +0100

Adik ! wreszcie ktos rozchminil ze to jajcarski nick ;D

michaal | 2003-10-26 21:10:45 +0100

"..staje się od dziś MISTRZEM POLSKI TDM 4v4 !!Gratulujemy !"

To jest nieco smieszne panie "brfrona"

exc tdm 4/4 mistrzostwo polski
hum tdm 4/4 mistrzostwo polski
esp.pl tdm 4/4 mistrzostwo polski
tarnow tdm 4/4 mistrzostwo polski
WSI Lódż tdm 4/4 mistrzostwo polski
PD league tdm 4/4 mistrzostwo polski
ECT league tdm 4/4 mistrzostwo polski

To jest smieszne! nazywanie kazdego turnieju, kazdej ligi czy imprezy onn lub offline mistrzostwami polski, tymbardziej ze w przypadku PD organizacją zajeła się grupka młodych ludzi, poczęści nawet dzieci, którzy nie mieli wczesniej więkrzego kontaktu z organizowaniem jakichkolwiek turniejów itd. Liga taka jak ECT zapracowała sobie na tytol mistrza polski @ inet. Wiadomo, że takie klany jak 666, tymbardziej t5 maja odmienne zdanie, gdyż zajeli miejsca na podium.
Pozatym brak uczestnictwa takich czolowych klanow jak urinal, gp czy h/ost tez cos znaczy, wiadomo ze klany maja wlasne zdanie i mogą zrezygnowac z ligi i to tylkoiwylącznie ich sprawa ale to daje do myslenia..

s3rfer | 2003-10-26 21:12:47 +0100

mistrzem polski?!?! lol o_O pozatym moim skromnym zdaniem to ta liga byla totaaaaaaaaaaaalnie beznadziejnie zorganizowana przez totaaaaaaaaalnie nie odpowiedzialne osoby ktoore podejmowaly totaaaaaaaalnie ;D beznadziejne decyzje. peace ;>

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 21:13:30 +0100

nie wypowiem sie bo mi sie nie chce.

t5-syn | 2003-10-26 21:15:12 +0100

jezu podjarka wszystko bierzecie doslownie jak dzieci wiadomo ze jak turniej nazwie sie ze to gra o mistrzostwo polski to bedzie wiecej chetnych i wieksze ambicje naprawde takie młotki z was ?
dobra i tak jestescie najlepsi

bolomanrsquoek | 2003-10-26 21:17:48 +0100

przytocze slowa Lesia odnosnie reprezentacji "...najwiecej do powiedzenia maja Ci ktorzy nic nie robia i slabo graja" ;E nie doslownie ale taki wydzwiek ;]

ff7 | 2003-10-26 21:17:58 +0100

a czy pierwsze ECT tez bylo super extra wypas udane ? :o mecz to mecz liga to liga wszystko po to zeby pograc 4 fun i 4 glory :)

eng | 2003-10-26 21:19:24 +0100

zapomniales walnac linka do dema z dm14 ;eng

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 21:25:00 +0100

juz ;p

pepz | 2003-10-26 21:31:12 +0100

bfr0ne masz racje. olej ;d a za demko sory bo mialem zwisy dasjdasd a;d

gero | 2003-10-26 21:40:43 +0100

fartman, proponuje popracowac nad ortografia
>pozdrawiam

mess | 2003-10-26 21:42:04 +0100

hmm normlanie mamy mistrza polski nastepnego turnieju... gowno mnie obchodzi ze urinal czy gp to olalo(ich strata), proste i logiczne... wiec SHUT THE FUCK UP

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 21:42:56 +0100

mam dyslekcje i @#$% klade.

SL4VE | 2003-10-26 21:46:54 +0100

  1. masz dyslekcje (dysortografie) to nie zostawaj redaktorem.

SL4VE | 2003-10-26 21:46:54 +0100

  1. s3rfer, zgadzam się.
  2. gg t5, gg 666 - gratuluje miejsc na podium
  3. mistrzostwem polski bym tego nie nazwał, ale wygraliscie i szacunek się wam należy. Z resztą jak zwał tak zwał, gratuluję wytrwałości z organizatorami :)

BobeK | 2003-10-26 21:55:24 +0100

Gdyby nie urinal i SL4VE, bylibysmy mistrzami Polski 4v4 TDM vQ3. :(

Gravatar

eddie | 2003-10-26 21:57:28 +0100

mistrzostwo syfu ja bym to nazwal aaaaaaaaahahah

rooseck | 2003-10-26 21:58:49 +0100

slv ale jakby wszyscy mieli uwazac na teorie przyczynowo-skutkowa to tu niewiele osob by sie wypowiadalo albo na bordzie.

masz dyslekcje nie zostawal redaktorem
jestes glupi to pisz komentarzy
nie umiesz robic tapet to sie nie bierz za arty
nie masz nic do powiedzenia na ten temat to nie pisz
nie staje ci to nie ru.cha.j

niech pisze...redaguje. moze to pomoze mu w chorobie...

powodzenia

edit: edi jestes moim krakowskim lajkonikiem :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 21:59:21 +0100

=ASD

mialem napisac, ze to mi moze pomoc ale zaraz by mnie wysmiali ...

zoom | 2003-10-26 22:05:50 +0100

dziekujemy za lige gralo sie fajnie i wielkie gg za final dla t5 ktore okazalo sie lepsze.
Co do baksa to nie bede komentowac bo ten czlowiek to jakis klaun.

g0ld | 2003-10-26 22:07:01 +0100

gg =d

kood | 2003-10-26 22:10:43 +0100

mistrz tu, mistrz tam.. a Rywin klamie :o

Gravatar

JarlB | 2003-10-26 22:24:22 +0100

eddie blagam cie wroc ! przyprowadz ze soba anheliego i bebusa, infa po drodze z rowu wysiagnijcie...ale wroc !

bolomanrsquoek | 2003-10-26 22:26:45 +0100

wielkie GG 666; reasumujac gp gralo w krakowie zajeli 5/6 miejsce, nie mieli dnia bywa; urinal nie pojechalo na turniej z najmocniejsza obsada - #eXc, wycofalo sie z PD po 2 porazkach, wiec nie ma chyba zadnych watpliwosci kto i co obecnie prezentuje; dziekuje ;D

SL4VE | 2003-10-26 22:47:32 +0100

bolek... wycofalismy sie z PD od razu po meczu z sYnth, bo nas admini olali. Nie bede juz o tym nic pisal, bo nie chce mi sie wdawac w glupie dyskusje po raz któryś już tam.
eXc... nie mieliśmy jak dojechac :(.

A tak w ogóle to odpierdolcie się ode mnie, bo chcialem kulturalnie napisać gg, a tu się plują jakbym im krzywde zrobil. spierdalac

akir | 2003-10-26 22:52:30 +0100

widze ze znowu musze zaczac w to grac ;/

bolomanrsquoek | 2003-10-26 22:53:25 +0100

spox slave :) nowy sezon ect, kolejny sezon o mistrzostwo Polski, niech wygra najlepszy !:D

chrzomszcz | 2003-10-26 23:18:43 +0100

wyzywajcie sobie baksa ile kcecie - tak przeciez najlatwiej jak sie nie ma nic do obrony - bo przeciez jak graja reprezentanci polski w q3 to widac... ale jest przynajmniej z czego sie posmiac, jak z kazdej polskiej reprezentacji (except siatkarki ;)
btw. kiedy w jakiejs lidze/turnieju ktos @#$% napisze ze wygrany zostaje mistrzem ligi/turnieju

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-27 00:04:03 +0100

q3arena.gry.wp.pl/pd/?id=1

enjoy | 2003-10-27 00:12:54 +0100

a moze z tytulem mistrzowskim jest jak z tymi w boksie, ze jak tygrys ma oficjalna walke to zawsze jest tytul na szali :)
i co to za smieszny koles sie wypowiedzial chyba niejaki fartman, ze nie mozna tego uznac za mistrzostwo polski bo organizowaly to dzieci bez doswiadczenia - BIG LOL - myslalem ze jebne bez kitu

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-27 00:29:32 +0100

ta, a ect od poczatku bylo pro ...

finsek | 2003-10-27 06:47:25 +0100

kolejne Mistrzostwo Polski.... rozdajecie te mistrzostwa jak nie wiem no ale nic gratuluje t5 i 666 ej bestyjki w ect sie wam zrewanzuja t5;P zobaczyta i gratulacje dla adminof PD ze wytrwali RESTEKPA

viltZz | 2003-10-27 07:38:14 +0100

balcerowicz moosi odejsc:D

Gravatar

wizard | 2003-10-27 08:07:26 +0100

czym wiecej mistrzow tym lepiej ! :) wkońcu gramy w mistrzoska gre w której jesteśmy mistrzami !:D
GG t5 ! wraca stara potega ;]

kos | 2003-10-27 08:41:53 +0100

gg... =PPP!

matr1x | 2003-10-27 08:43:21 +0100

tak wizard masz racje wraca stara potega
bo wracam do gry :]

.gogi | 2003-10-27 09:04:30 +0100

haha co miesiac ktos inny oglasza sie mistrzem polski heheeh =D

zLoo | 2003-10-27 10:51:09 +0100

Walczą do samego konca o miano naj ;p

Gravatar

wizard | 2003-10-27 10:58:25 +0100

nie chciałem wam tego mowic ale prawdziwym mistrzem jestem ja ... tak tak - moj wujek zawsze do mnie mowi co jest mistrzu wiec widzicie ;]
btw. czemu krop gral z nickiem rivsa?:]

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-27 11:05:19 +0100

spytaj kogos z 666 ;p

sxl. | 2003-10-27 14:24:39 +0100

zdecydujcie sie kto jest mistrzem, bo jedni mowia ze turniej eXc byl mistrzostwami, a tutaj w newsie ze zwyciezcy PD sa mistrzami - a tam i tam wygrywaly rozne teamy...

L3si0 | 2003-10-27 16:51:22 +0100

mozecie byc sobie mistrzami ale i tak kazdy wie ze najlepsi sa the h00ligans :P
ps. tam gdzie bylismy to wygrywalismy, gdzie nas nie bylo inne lamy wygrywaly ;-)

viltZz | 2003-10-27 18:23:14 +0100

lesuaf a ect4?;p

p3h | 2003-10-27 18:24:28 +0100

No to gratulacje dla klanu t5
Szkoda ze nie wzielismy udzialu w PD no ale trzeba dac innym szanse te tytula mistrza polski juz nam sie znudzily :P

Gravatar

Adik_1 | 2003-10-27 18:27:34 +0100

Ehh za przeproszeniem gowno mnie obchodzi kto jest tym mistrzem Polski TDM...ciesze sie, ze wygral team, w ktorej byl mess, bo jakis fajny gosc mi sie z niego wydaje. Blomonam ma zajebiscie smieszna ksywke i tez fajnie, ze wygral. Zoom jest mistrzem Polski cpma 1vs1 i...co za duzo to nie zdrowo :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63