Znamy zwycięzcę
nie, 26 październik 2003 20:09:33 | Autor: bfr_aka_pablonzo | Quake 3 Arena
Przed momentem zakończył ostatni, a zarazem najważniejszy, w tym sezonie Polish Divisions mecz, którego celem było wyłonienie zwycięzcy Division I. Do walki o miano najlepszego, jak już wspominałem wcześniej w poprzednim newsie, stanęły klany t5 i 666. Poniżej wyniki wraz z krótkimi opisami map + demka:
- ospdm5
- mapa wybrana przez 666, lecz od początku przejęta przez t5, 666 bardzo próbowało odbić mapę, lecz prawie każdy quad brany przez kogoś z t5. Nic dodać nic ująć, gg. wynik: 116:85 **.::[** demko z ospdm5
q3dm14tmp
- mapa wybrana przez t5, prawie wszyscy myśleli, że na owej mapce 666 zostanie "zmiażdżone" (patrząc na wynik z ospdm5), ku dziwu wszystkim 666 bardzo ładnie sobie radziło przez dobre pare minut brakowało im zaledwie 10 fragów do wyrównania wyniku. Quady bardzo często brane przez ludzi z 666, tak samo z bs'ami... lecz i tym razem team t5 okazał się lepszy i wygrali mapę, gg. wynik: 128:99 **.::[** demko z q3dm14tmp
gg obydwa teamy, bardzo ładnie zagraliście... troche problemów z pingami, lecz i tak pięknie !
Tym samym klan The Shadows - t5
WYGRYWA !! Ligę Polish Divisions, i staje się od dziś MISTRZEM POLSKI TDM 4v4 !!Gratulujemy !







baxowy | 2003-10-26 20:15:03 +0100
powtorze sie :D
statsy zoomera, reprezentanta polski:
score 47, net - 27
rg: 26%
lg: 19%
sg: 15%
pg: 9 %
ping: 35
prawdziwy skill :D
#658540
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 20:17:02 +0100
e tam gadasz ;p
#658541
igor9k | 2003-10-26 20:17:10 +0100
baks: zalosc...
#658542
mess | 2003-10-26 20:19:48 +0100
ktos tu chyba cierpi z powodu reprezentacji :o
#658543
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 20:22:42 +0100
zaraz wrzuce demko z dm14 ... ;p
#658544
baxowy | 2003-10-26 20:26:16 +0100
igorek: pedalstwo...
#658546
Adik_1 | 2003-10-26 20:29:19 +0100
A co zrobisz jak Ci zoom napisze: skoro mam tak malo to sie zmierz ze mna ? ;)
Duze brawa dla wygranych i ciut mniejsze dla przegranych :P
btw: boloman - zajebista ksywa - mialem z niej polew hehe :)
#658547
ca1 | 2003-10-26 20:31:05 +0100
hmm mistrzem polski?;d
mistrzem ligi bardziej
w ect zobaczymy kto jest mistrzem polski online;asd
#658548
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 20:32:22 +0100
mistrzem polski bylo oficjalnie 666 (po eXc),a teraz t5 pokonalo 666 oficjalnie - wiec t5 jest mistrzem POLSKI.
#658549
JarlB | 2003-10-26 20:33:52 +0100
no to teraz wszyscy z t5 niech se opisy zmieniaja na: MISTRZ Polski online, MISTRZ Polski je, MISTRZ Polski spi itp
:D
#658551
t5-syn | 2003-10-26 20:33:52 +0100
liga jest o mistrzostwo polski a ect tak jak w pilce noznej to raczej o puchar polski jesli sie do tego odniesc
#658552
cB|sND | 2003-10-26 20:39:22 +0100
pwnd & ownd by frg commt k? =D
#658553
.... | 2003-10-26 20:44:12 +0100
Jak dla mnie to wy za bardzo przeżywacie ... Mistrz Polski 4v4 wielkie słowa mało prawdy ... GG t5 & 666
#658554
ff7 | 2003-10-26 20:49:33 +0100
"malo prawdy"
lol zaraz beda komentarze w stylu a urinal to gp tamto itd itd smieszne to sie robi gg dla t5 swietnie grali i nalezalo im sie gg 666 starali sie ale nie tym razem nie zawsze bedzie niedziela ......
#658555
bolomanrsquoek | 2003-10-26 21:05:11 +0100
Adik ! wreszcie ktos rozchminil ze to jajcarski nick ;D
#658556
michaal | 2003-10-26 21:10:45 +0100
"..staje się od dziś MISTRZEM POLSKI TDM 4v4 !!Gratulujemy !"
To jest nieco smieszne panie "brfrona"
exc tdm 4/4 mistrzostwo polski
hum tdm 4/4 mistrzostwo polski
esp.pl tdm 4/4 mistrzostwo polski
tarnow tdm 4/4 mistrzostwo polski
WSI Lódż tdm 4/4 mistrzostwo polski
PD league tdm 4/4 mistrzostwo polski
ECT league tdm 4/4 mistrzostwo polski
To jest smieszne! nazywanie kazdego turnieju, kazdej ligi czy imprezy onn lub offline mistrzostwami polski, tymbardziej ze w przypadku PD organizacją zajeła się grupka młodych ludzi, poczęści nawet dzieci, którzy nie mieli wczesniej więkrzego kontaktu z organizowaniem jakichkolwiek turniejów itd. Liga taka jak ECT zapracowała sobie na tytol mistrza polski @ inet. Wiadomo, że takie klany jak 666, tymbardziej t5 maja odmienne zdanie, gdyż zajeli miejsca na podium.
Pozatym brak uczestnictwa takich czolowych klanow jak urinal, gp czy h/ost tez cos znaczy, wiadomo ze klany maja wlasne zdanie i mogą zrezygnowac z ligi i to tylkoiwylącznie ich sprawa ale to daje do myslenia..
#658557
s3rfer | 2003-10-26 21:12:47 +0100
mistrzem polski?!?! lol o_O pozatym moim skromnym zdaniem to ta liga byla totaaaaaaaaaaaalnie beznadziejnie zorganizowana przez totaaaaaaaaalnie nie odpowiedzialne osoby ktoore podejmowaly totaaaaaaaalnie ;D beznadziejne decyzje. peace ;>
#658558
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 21:13:30 +0100
nie wypowiem sie bo mi sie nie chce.
#658559
t5-syn | 2003-10-26 21:15:12 +0100
jezu podjarka wszystko bierzecie doslownie jak dzieci wiadomo ze jak turniej nazwie sie ze to gra o mistrzostwo polski to bedzie wiecej chetnych i wieksze ambicje naprawde takie młotki z was ?
dobra i tak jestescie najlepsi
#658560
bolomanrsquoek | 2003-10-26 21:17:48 +0100
przytocze slowa Lesia odnosnie reprezentacji "...najwiecej do powiedzenia maja Ci ktorzy nic nie robia i slabo graja" ;E nie doslownie ale taki wydzwiek ;]
#658562
ff7 | 2003-10-26 21:17:58 +0100
a czy pierwsze ECT tez bylo super extra wypas udane ? :o mecz to mecz liga to liga wszystko po to zeby pograc 4 fun i 4 glory :)
#658563
eng | 2003-10-26 21:19:24 +0100
zapomniales walnac linka do dema z dm14 ;eng
#658564
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 21:25:00 +0100
juz ;p
#658567
pepz | 2003-10-26 21:31:12 +0100
bfr0ne masz racje. olej ;d a za demko sory bo mialem zwisy dasjdasd a;d
#658569
gero | 2003-10-26 21:40:43 +0100
fartman, proponuje popracowac nad ortografia
>pozdrawiam
#658571
mess | 2003-10-26 21:42:04 +0100
hmm normlanie mamy mistrza polski nastepnego turnieju... gowno mnie obchodzi ze urinal czy gp to olalo(ich strata), proste i logiczne... wiec SHUT THE FUCK UP
#658572
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 21:42:56 +0100
mam dyslekcje i @#$% klade.
#658573
SL4VE | 2003-10-26 21:46:54 +0100
#658575
SL4VE | 2003-10-26 21:46:54 +0100
#658578
BobeK | 2003-10-26 21:55:24 +0100
Gdyby nie urinal i SL4VE, bylibysmy mistrzami Polski 4v4 TDM vQ3. :(
#658577
eddie | 2003-10-26 21:57:28 +0100
mistrzostwo syfu ja bym to nazwal aaaaaaaaahahah
#658579
rooseck | 2003-10-26 21:58:49 +0100
slv ale jakby wszyscy mieli uwazac na teorie przyczynowo-skutkowa to tu niewiele osob by sie wypowiadalo albo na bordzie.
masz dyslekcje nie zostawal redaktorem
jestes glupi to pisz komentarzy
nie umiesz robic tapet to sie nie bierz za arty
nie masz nic do powiedzenia na ten temat to nie pisz
nie staje ci to nie ru.cha.j
niech pisze...redaguje. moze to pomoze mu w chorobie...
powodzenia
edit: edi jestes moim krakowskim lajkonikiem :D
#658580
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 21:59:21 +0100
=ASD
mialem napisac, ze to mi moze pomoc ale zaraz by mnie wysmiali ...
#658581
zoom | 2003-10-26 22:05:50 +0100
dziekujemy za lige gralo sie fajnie i wielkie gg za final dla t5 ktore okazalo sie lepsze.
Co do baksa to nie bede komentowac bo ten czlowiek to jakis klaun.
#658583
g0ld | 2003-10-26 22:07:01 +0100
gg =d
#658584
kood | 2003-10-26 22:10:43 +0100
mistrz tu, mistrz tam.. a Rywin klamie :o
#658585
JarlB | 2003-10-26 22:24:22 +0100
eddie blagam cie wroc ! przyprowadz ze soba anheliego i bebusa, infa po drodze z rowu wysiagnijcie...ale wroc !
#658587
bolomanrsquoek | 2003-10-26 22:26:45 +0100
wielkie GG 666; reasumujac gp gralo w krakowie zajeli 5/6 miejsce, nie mieli dnia bywa; urinal nie pojechalo na turniej z najmocniejsza obsada - #eXc, wycofalo sie z PD po 2 porazkach, wiec nie ma chyba zadnych watpliwosci kto i co obecnie prezentuje; dziekuje ;D
#658588
SL4VE | 2003-10-26 22:47:32 +0100
bolek... wycofalismy sie z PD od razu po meczu z sYnth, bo nas admini olali. Nie bede juz o tym nic pisal, bo nie chce mi sie wdawac w glupie dyskusje po raz któryś już tam.
eXc... nie mieliśmy jak dojechac :(.
A tak w ogóle to odpierdolcie się ode mnie, bo chcialem kulturalnie napisać gg, a tu się plują jakbym im krzywde zrobil. spierdalac
#658594
akir | 2003-10-26 22:52:30 +0100
widze ze znowu musze zaczac w to grac ;/
#658595
bolomanrsquoek | 2003-10-26 22:53:25 +0100
spox slave :) nowy sezon ect, kolejny sezon o mistrzostwo Polski, niech wygra najlepszy !:D
#658596
chrzomszcz | 2003-10-26 23:18:43 +0100
wyzywajcie sobie baksa ile kcecie - tak przeciez najlatwiej jak sie nie ma nic do obrony - bo przeciez jak graja reprezentanci polski w q3 to widac... ale jest przynajmniej z czego sie posmiac, jak z kazdej polskiej reprezentacji (except siatkarki ;)
btw. kiedy w jakiejs lidze/turnieju ktos @#$% napisze ze wygrany zostaje mistrzem ligi/turnieju
#658600
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-27 00:04:03 +0100
q3arena.gry.wp.pl/pd/?id=1
#658612
enjoy | 2003-10-27 00:12:54 +0100
a moze z tytulem mistrzowskim jest jak z tymi w boksie, ze jak tygrys ma oficjalna walke to zawsze jest tytul na szali :)
i co to za smieszny koles sie wypowiedzial chyba niejaki fartman, ze nie mozna tego uznac za mistrzostwo polski bo organizowaly to dzieci bez doswiadczenia - BIG LOL - myslalem ze jebne bez kitu
#658613
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-27 00:29:32 +0100
ta, a ect od poczatku bylo pro ...
#658614
finsek | 2003-10-27 06:47:25 +0100
kolejne Mistrzostwo Polski.... rozdajecie te mistrzostwa jak nie wiem no ale nic gratuluje t5 i 666 ej bestyjki w ect sie wam zrewanzuja t5;P zobaczyta i gratulacje dla adminof PD ze wytrwali RESTEKPA
#658619
viltZz | 2003-10-27 07:38:14 +0100
balcerowicz moosi odejsc:D
#658625
wizard | 2003-10-27 08:07:26 +0100
czym wiecej mistrzow tym lepiej ! :) wkońcu gramy w mistrzoska gre w której jesteśmy mistrzami !:D
GG t5 ! wraca stara potega ;]
#658628
kos | 2003-10-27 08:41:53 +0100
gg... =PPP!
#658630
matr1x | 2003-10-27 08:43:21 +0100
tak wizard masz racje wraca stara potega
bo wracam do gry :]
#658631
.gogi | 2003-10-27 09:04:30 +0100
haha co miesiac ktos inny oglasza sie mistrzem polski heheeh =D
#658632
zLoo | 2003-10-27 10:51:09 +0100
Walczą do samego konca o miano naj ;p
#658637
wizard | 2003-10-27 10:58:25 +0100
nie chciałem wam tego mowic ale prawdziwym mistrzem jestem ja ... tak tak - moj wujek zawsze do mnie mowi co jest mistrzu wiec widzicie ;]
btw. czemu krop gral z nickiem rivsa?:]
#658638
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-27 11:05:19 +0100
spytaj kogos z 666 ;p
#658641
sxl. | 2003-10-27 14:24:39 +0100
zdecydujcie sie kto jest mistrzem, bo jedni mowia ze turniej eXc byl mistrzostwami, a tutaj w newsie ze zwyciezcy PD sa mistrzami - a tam i tam wygrywaly rozne teamy...
#658652
L3si0 | 2003-10-27 16:51:22 +0100
mozecie byc sobie mistrzami ale i tak kazdy wie ze najlepsi sa the h00ligans :P
ps. tam gdzie bylismy to wygrywalismy, gdzie nas nie bylo inne lamy wygrywaly ;-)
#658676
viltZz | 2003-10-27 18:23:14 +0100
lesuaf a ect4?;p
#658718
p3h | 2003-10-27 18:24:28 +0100
No to gratulacje dla klanu t5
Szkoda ze nie wzielismy udzialu w PD no ale trzeba dac innym szanse te tytula mistrza polski juz nam sie znudzily :P
#658719
Adik_1 | 2003-10-27 18:27:34 +0100
Ehh za przeproszeniem gowno mnie obchodzi kto jest tym mistrzem Polski TDM...ciesze sie, ze wygral team, w ktorej byl mess, bo jakis fajny gosc mi sie z niego wydaje. Blomonam ma zajebiscie smieszna ksywke i tez fajnie, ze wygral. Zoom jest mistrzem Polski cpma 1vs1 i...co za duzo to nie zdrowo :)
#658720
Zaloguj się by dodać komentarz.