Zomm vq3 v 0.2b
śro, 06 sierpień 2003 17:05:26 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Michał "Play more promode" Zoom podjął decyzję o zwiększeniu swojej aktywności na scenie... vq3. To niezbyt może wstrząsajace wydarzenie ;) łączy się jednak z faktem wartym wspomnienia na naszych łamach, jako że związane jest z przystąpieniem tego gracza do klanu 666. Na pewno powiew świeżości i szczypta szaleństwa wniesione przez Zooma przydadzą się szóstkom, a ich aspiracje i możliwości pozwolą im wspólnie sięgnąć po Chwałę w grze na vq3. Powodzenia.





enjoy | 2003-08-06 17:11:24 +0200
eee kazdy to juz wie bo wczoraj mowili w Wiadomosciach naTVP :o
:))
#649305
nxs.rush | 2003-08-06 17:26:54 +0200
gl w przechodzeniu na smak waniliowy :)
#649306
slawek | 2003-08-06 17:28:15 +0200
"eee kazdy to juz wie bo wczoraj mowili w Wiadomosciach naTVP :o "
Nie każdy. Nie bierzesz pod uwagę tych, którzy nie mają TV.
#649307
bryan | 2003-08-06 17:45:58 +0200
jak np. ja
#649310
slawek | 2003-08-06 17:47:28 +0200
i ja
#649311
k3m | 2003-08-06 18:00:01 +0200
"Grallu bede na turnieju w Krakowie ale w roli speca bo juz skonczylem z graniem i raczej nie pali mi sie do grania :-) niech nowi ludzie cos pokaza na scenie :-p"
hmm...
Tak czy siak, gut lak.
#649313
enjoy | 2003-08-06 19:12:33 +0200
oj sory slawek, rzeczywiscie, ja mam tv ale nie ogladam, a to byl taki maly zart wiec nie bierz tego do siebie :P
#649326
Zenith | 2003-08-06 21:59:24 +0200
a niedawno zoom mowil ze za duzo o 666 pisze =asd
#649342
zoom | 2003-08-06 23:13:43 +0200
bo to koniec z graniem w promode tak jak grallowi napisalem w 666 bede grac tylko od czasu do czasu jako rezerwowy gracz
#649353
zoom | 2003-08-06 23:14:10 +0200
slawek moj nick pisze sie przez 2x o zoom a nie zomm
#649354
vafel | 2003-08-07 09:37:16 +0200
tak michal, przestajesz grac w promode :ppp... po raz 3242342? :P
#649373
zoom | 2003-08-07 11:44:32 +0200
vafel nie gram bo szkoda sie robi jak sie z toba gra :-h
#649399
akir | 2003-08-08 02:40:43 +0200
"ide na promoda bo to za nudne jest"
text dzisiejszy ;D
#649488
SAI4H | 2003-08-08 09:23:27 +0200
o Zomm /o/
#649490
slawek | 2003-08-08 10:14:13 +0200
Zomm - zmień nika :D
#649493
afeg | 2003-08-08 14:38:39 +0200
hehehe widzialem zooma w akcji nawet z nim gralem ale do skilla tych panow z 666 to ma jeszcze dluga droge
#649527
StaryOrgowicz_588 | 2003-08-09 11:00:16 +0200
no ja @#$% ja @#$% nie wyrabiam. co mnie obchodzi ze jakis zoom przeszedł do szostek no @#$% nie macie o czym pisac?
#649619
baxowy | 2003-08-09 13:12:45 +0200
I znow skurwialy packman sie odezwal, jak ci sie nie podoba to spierdalaj kmiocie.
#649634
Zaloguj się by dodać komentarz.