ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Życzenia

sob, 24 grudzień 2005 10:04:49 | Autor: bryan | Quake 3 Arena


***W imieniu swoim, oraz pozostałych redaktorów serwisu, chciałbym życzyć Wam, drodzy użytkownicy, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden Wigilijny wieczór.
Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a Gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.

**


Gravatar

tox1c | 2005-12-24 10:06:49 +0100

thx :-) u2 ;)

GrimmY | 2005-12-24 10:14:41 +0100

nawzajem, najlepszego!

szaq | 2005-12-24 10:15:05 +0100

Wszystkiego naj wszystkim, Czego tylko sobie zażyczycie, aby Wasze sny mogły się choć po części spełnić!

szłem | 2005-12-24 10:23:34 +0100

i żeby ość z karpia sie nie wbiła !

[pogo] | 2005-12-24 10:33:21 +0100

najlepszego :)

SharK | 2005-12-24 10:36:06 +0100

no naylepszegoo 4all :)) i dosiego :-DDD

Requiem | 2005-12-24 10:42:06 +0100

Patrzcie, bo zaraz ktos wam newsa turniejowym zakryje! :D

Mimo wszystko wzajemnie!

Mattias | 2005-12-24 10:59:42 +0100

wesolych ;] o/

voodoo|norad | 2005-12-24 11:00:25 +0100

No już ja chciałem to pisać :)
Wszystkiego najlepszego nie od redaktora, ale tak jak Wy od kurde wierzącego ;> pozdrawiam i mam nadzieje, że spędzicie ten wieczór w miłej atmosferze ;*

Pawuj | 2005-12-24 11:32:54 +0100

all naj :D

Mav_8217 | 2005-12-24 11:38:17 +0100

wesołych świąt wszystkim! ;*******

szaq | 2005-12-24 11:58:35 +0100

mav, wieczór będzie zapewne miły i zakończony popasterkową wizytą w Bacardi... sam wiesz co mam na myśli!

gr. | 2005-12-24 12:23:27 +0100

a ja nawet w takim momencie znowu trzynasty

*Luk4S* | 2005-12-24 12:35:39 +0100

wesolych swiat zycze wszytkim D:

forest | 2005-12-24 12:41:15 +0100

wszystkiego naj, a przede wszystkim mniejszej ilosci czasu spedzonej przed monitorem :P

sYnth|Bubu | 2005-12-24 12:50:42 +0100

Wszystkiego naj naj. Nawet dla redakcji eSp : ))

yotoon! | 2005-12-24 13:02:33 +0100

Wszystkiego najlepszego życze!

k3m | 2005-12-24 13:15:43 +0100

Zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych z rodziną, oczywiście bez kompa. Wyłączcie go chociaż na te kilka dni ;)

kos | 2005-12-24 14:11:16 +0100

zdrowia i lepszej pracy życze ;)

akk0 | 2005-12-24 14:39:11 +0100

merry xmas. !

ps. trzeba było napisać newsa na profilu Redakcyjnym;)

caNel | 2005-12-24 14:51:10 +0100

Wesołych i z daleka od komputerow ;)

pablo | 2005-12-24 15:00:42 +0100

WESOLYCH SWIAT!:)

SAI4H | 2005-12-24 15:05:25 +0100

Zdrowych, Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Mav_8217 | 2005-12-24 15:12:33 +0100

no to na pewno będą udane święta szaqś ;]

niufel | 2005-12-24 15:20:16 +0100

HAPPY ŚWIĄT !! :))

putek | 2005-12-24 16:54:26 +0100

dzieki i wszystkiego naj... naj... najlepszego Panowie!!! kolejny rok przeminal, az sie lezka w oku kreci. pozdrawiam serdecznie. milego wieczoru

vacq | 2005-12-24 17:46:33 +0100

AMEN !!!

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-12-24 18:28:53 +0100

no cosh ... karp byl wyjebany w kosmos :D:D:D pozdro wszystkiego wszystkim ;]

PeterSchiff | 2005-12-25 01:21:48 +0100

wesolych tankjuniory :D

p0nchek | 2005-12-25 01:45:22 +0100

Wesolych Swiat wszystkim :)

Razor | 2005-12-25 09:53:46 +0100

rowniez zycze Wesolych swiat :)

Gravatar

cin | 2005-12-25 10:36:29 +0100

wszystkiego najlepszego...by sie wam komputery popsuły i zebyście niesiedzieli tyle przed nimi :D

.gogi | 2005-12-25 11:26:47 +0100

last chrismats i gave u my heart but the very next day u give it away:D
these year to save me from tears ill give it to somne special, special :D:D:D:D:D
wesolych swiat,
pozdro :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63