ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Życzenia świąteczne

śro, 24 grudzień 2003 13:37:07 | Autor: RedakcjaORGa | Quake 3 Arena


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha, wielu wspaniałych prezentów pod choinką i szampańskiej zabawy w noc sylwestrową aż do samego rana! Niech rok 2004 będzie dla Was jeszcze bardziej szczęśliwy i udany.

Oczywiście życzymy Wam również wielu udanych pojedynków i cudownych fragów, wzrostu skilla, wymarzonych pingów, a przede wszystkim, żeby na naszych polskich arenach grało się przyjemnie i z kulturą.

Wesołych Świąt! :)
Redakcja ORGa - www.q3arena.gry.wp.pl.

bryan | 2003-12-24 13:41:08 +0100

gg. :)

SAI4H | 2003-12-24 13:43:24 +0100

Redakcja r0x0r. :]

damndog | 2003-12-24 13:59:00 +0100

wszystkiego NAJ! hej! :DDDDD

Gravatar

rutt | 2003-12-24 14:06:04 +0100

wesolych swiat i udanej zabawy sylwestrowej !!!!!!

btw: kiedy dacie nowego lay'a?
pozdrawiam ;-)

k3m | 2003-12-24 14:10:54 +0100

Wesołych! =]
Nie ujebcie sobie reki przy odpalaniu petard i ostroznie z piciem napojow wyskokowych :d

brak | 2003-12-24 14:15:24 +0100

"nie ujebcie sobie ręki" hehe

rkniunia | 2003-12-24 14:19:45 +0100

Wesolych wesolych :) proponuje dzisiaj zrobic zjazd orga w Chełmie i sie jajkiem podzielic tzn. oplatkiem :)

atOm_1 | 2003-12-24 14:33:56 +0100

JA również sie przyłącze do życzeń.

A więc życze Wam śniegu po pachy, smacznej kiełabachy, prezentów kupe, ruzgi na dupe, do nieba choinki i wędzonej szynki oraz szybkiego skoku wprost do Nowego Roku. :))

WESOŁYCH ŚWIĄT & HAPPY NEW YEAR :)

Gravatar

puma125 | 2003-12-24 14:34:01 +0100

pomocy, kto moze mi pomóc prosze o kontakt na gg:3053832 nawet jak bede niedostępny, mam nagrane wiele dem q3a ale nie wiem jakim programem zrobić z nich jeden film w pliku .avi, pomocy!!!

Gravatar

rutt | 2003-12-24 14:36:56 +0100

urwal sie z choinki :-p

SAI4H | 2003-12-24 14:39:34 +0100

Rozpaczliwe wolanie o pomoc. :o
Puma: poczytaj sobie - q3arena.gry.wp.pl/?id=18&akcja=r&ida=323&kat=1

matr0x | 2003-12-24 14:41:44 +0100

gg! Tzn Wesolych Swiat:D p.s. Co do tej kultury na serverach to nie jestem przekonany:P

Gravatar

puma125 | 2003-12-24 14:50:37 +0100

Dzięki....chyba jednak dam sobie z tym spokój;P

inside | 2003-12-24 14:52:03 +0100

Wszyskiego Najlepszego :) a Teraz pozdrowieńka jakie dostałem od kolegi :

Tobie życzę kumplu stary byś na @#$% miał dolary
@#$% lizał im do kości, one lubią takich gości
by Mikołaj zamiast brody miał dwa cyce, robił lody
długie, kręte blond wakrocze i gorące, mokre krocze
:D:D:D

eng | 2003-12-24 15:09:52 +0100

eh oby sie spelnily te zyczenia :} A ja zycze redakcji mnostwa wypasionych niusow , ktore zadowola najwybredniejszego czytelnika. Let's rock !

... | 2003-12-24 15:18:39 +0100

wszystkiego najlepszego :)

sYnth|Bubu | 2003-12-24 15:31:20 +0100

Wesolych swiat :P

rkniunia | 2003-12-24 15:37:49 +0100

Wielka quejkowa rodzina :)

b31m0 | 2003-12-24 15:39:43 +0100

end hepi niu jir ;)

SAI4H | 2003-12-24 15:48:26 +0100

Choinka w newsie jest slicznaaaaa, prawda?:D

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-24 15:51:03 +0100

i zebyscie w sylwestra nie siedzieli w domu przed kompem !!!! bron boze !! macie sie zapi.er.dolic jak swinie !! :D MERRY XMAS ! :d

Gravatar

trele | 2003-12-24 15:53:51 +0100

Przylaczam sie do tych zyczen! Co do kultury to sam przestaje klapaac morda wiec oczekuje to od innych;)

Gravatar

vTm | 2003-12-24 16:01:07 +0100

GL w swieta:) i w nowym roku

SAI4H | 2003-12-24 16:10:34 +0100

Życzenia od Redakcji ORG ProMode! :]

Mattias | 2003-12-24 16:18:14 +0100

no wesolych wesolych ;]

fen1x. | 2003-12-24 16:27:55 +0100

wesolych swiat 4 all quakers =]

... | 2003-12-24 16:35:28 +0100

AND HEPI NIU JIR :D

mrmef | 2003-12-24 16:42:33 +0100

Aaaaaaaaaa zara pochłonę jakąs rybeee :DSA:DAS: .HAPPPYYYYYYY ALL QUAKERS :DDD

aromat | 2003-12-24 16:48:46 +0100

Wszytkiego Najlepszego
życzy aRomat = ) lal :D

FF|DARK_ANGEL | 2003-12-24 16:54:49 +0100

wszystkiego najlepszego ;p

SAI4H | 2003-12-24 17:06:02 +0100

Wpierdolilem wsszystko co sie nie ruszalo. :D

Gravatar

Dybikowsky | 2003-12-24 17:28:40 +0100

Szkoda, że zapomniałem dokończyć moda.... przez co nie dałem wam screeny z Engine Areny jako prezent na gwiazdkę :)

bryan | 2003-12-24 18:11:11 +0100

aj stary ty juz te mody chyba z rok konczysz :) nie spiesz sie =d

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-24 18:18:47 +0100

hah :d

raZox | 2003-12-24 18:33:53 +0100

Zycze Wam wszystkiego czego sobie zyczycie , (zeby net byl u nas taki jak w szewcji albo w japonii !!!!)

ps. BLAD W NEWSIE "... a przede wszystkich, żeby ..." powinno byc WSZYSTKIM !! :P hehehhehe z tym sylwestrem to racja trza sie zapic do nieprzytomnosci :>>

... | 2003-12-24 18:49:03 +0100

buah znajdłem wszo ;d

Zenith | 2003-12-24 20:15:41 +0100

uau tHx :)

widze ze mamy nowego redaktora :ASD

neo | 2003-12-24 20:17:19 +0100

thx :D

Gravatar

ur!mepl | 2003-12-24 20:25:53 +0100

pff jacy wy wszyscy mili na swieta :| za dwa dni wszystko wroci do normy :> ale thx :D

SAI4H | 2003-12-24 20:41:46 +0100

Zenith no ba.. ;D
Redakcja 0wnz ;]

Gravatar

owl | 2003-12-24 22:23:33 +0100

pod choinke chciałbym dostać KOPA W DUPE!

raszke | 2003-12-24 22:23:43 +0100

Wesołych Świąt ... :D i szmpanskiej nocy sylwestrowej

rkniunia | 2003-12-24 23:32:37 +0100

Ahaha dostalem sluchawki pod choinke :ASdsadhsahfsaf :DDD

riv | 2003-12-25 00:05:55 +0100

Qrna jak to milo... niby taka prymitywna gra- quake3 polega na bezmyslnym strzelaniu do siebie z glupawych broni, odwieczna rywalizacja, a tu okazuje sie ze zrzesza ludzi i poza arena jestesmy przyjaciolmi, skladamy sobie zyczenia, przezywamy te swieta razem. Mam nadzieje ze za rok bedzie podobnie i zycze tego kazdemu z was. Wesolych swiat chlopaki i nie zapomnijcie ze w tych dniach najwazniejsza jest rodzina a q3 moze poczekac... !

Zenith | 2003-12-25 00:44:25 +0100

sai a ta Redakcja to jest ona nie? =DD

BobeK | 2003-12-25 01:09:43 +0100

gg urinal ...
:)

iMMortal | 2003-12-25 02:53:23 +0100

tHx i "all" zdrowych i wesolych !!! :D

b31m0 | 2003-12-25 03:15:19 +0100

święta święta i po świętach ;] i tak najlepsze z tego wszystkiego jest ŻARCIE! =DD

Gravatar

BROWAR | 2003-12-25 08:39:36 +0100

!!!!!WESOLYCH SWIAT I PIJANEGO NOWEGO ROKU!!!!!

Zenith | 2003-12-25 10:40:19 +0100

sin ty zawsze byles chyba takim "optymista" :>

Insaneq3 | 2003-12-25 12:55:09 +0100

Czerwony grubas utknął w kominie :o

pushek | 2003-12-25 15:53:16 +0100

dobrego jajka!!!!

n3on | 2003-12-25 17:55:52 +0100

jak jush gdzes pisałem:
...spiłem mikołaja, w tym roq nie bedzie prezentuFF [...] ;d

pat | 2003-12-27 21:21:35 +0100

co do skila to moze sie uda jak bede gral ale dobre pingi przy moim laczu to raczej .... bajka ;P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63