Życzenia świąteczne
śro, 24 grudzień 2003 13:37:07 | Autor: RedakcjaORGa | Quake 3 Arena

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha, wielu wspaniałych prezentów pod choinką i szampańskiej zabawy w noc sylwestrową aż do samego rana! Niech rok 2004 będzie dla Was jeszcze bardziej szczęśliwy i udany.
Oczywiście życzymy Wam również wielu udanych pojedynków i cudownych fragów, wzrostu skilla, wymarzonych pingów, a przede wszystkim, żeby na naszych polskich arenach grało się przyjemnie i z kulturą.
Wesołych Świąt! :)
Redakcja ORGa - www.q3arena.gry.wp.pl.





bryan | 2003-12-24 13:41:08 +0100
gg. :)
#666350
SAI4H | 2003-12-24 13:43:24 +0100
Redakcja r0x0r. :]
#666352
damndog | 2003-12-24 13:59:00 +0100
wszystkiego NAJ! hej! :DDDDD
#666356
rutt | 2003-12-24 14:06:04 +0100
wesolych swiat i udanej zabawy sylwestrowej !!!!!!
btw: kiedy dacie nowego lay'a?
pozdrawiam ;-)
#666153
k3m | 2003-12-24 14:10:54 +0100
Wesołych! =]
Nie ujebcie sobie reki przy odpalaniu petard i ostroznie z piciem napojow wyskokowych :d
#666157
brak | 2003-12-24 14:15:24 +0100
"nie ujebcie sobie ręki" hehe
#666158
rkniunia | 2003-12-24 14:19:45 +0100
Wesolych wesolych :) proponuje dzisiaj zrobic zjazd orga w Chełmie i sie jajkiem podzielic tzn. oplatkiem :)
#666161
atOm_1 | 2003-12-24 14:33:56 +0100
JA również sie przyłącze do życzeń.
A więc życze Wam śniegu po pachy, smacznej kiełabachy, prezentów kupe, ruzgi na dupe, do nieba choinki i wędzonej szynki oraz szybkiego skoku wprost do Nowego Roku. :))
WESOŁYCH ŚWIĄT & HAPPY NEW YEAR :)
#666164
puma125 | 2003-12-24 14:34:01 +0100
pomocy, kto moze mi pomóc prosze o kontakt na gg:3053832 nawet jak bede niedostępny, mam nagrane wiele dem q3a ale nie wiem jakim programem zrobić z nich jeden film w pliku .avi, pomocy!!!
#666165
rutt | 2003-12-24 14:36:56 +0100
urwal sie z choinki :-p
#666167
SAI4H | 2003-12-24 14:39:34 +0100
Rozpaczliwe wolanie o pomoc. :o
Puma: poczytaj sobie - q3arena.gry.wp.pl/?id=18&akcja=r&ida=323&kat=1
#666169
matr0x | 2003-12-24 14:41:44 +0100
gg! Tzn Wesolych Swiat:D p.s. Co do tej kultury na serverach to nie jestem przekonany:P
#666170
puma125 | 2003-12-24 14:50:37 +0100
Dzięki....chyba jednak dam sobie z tym spokój;P
#666171
inside | 2003-12-24 14:52:03 +0100
Wszyskiego Najlepszego :) a Teraz pozdrowieńka jakie dostałem od kolegi :
Tobie życzę kumplu stary byś na @#$% miał dolary
@#$% lizał im do kości, one lubią takich gości
by Mikołaj zamiast brody miał dwa cyce, robił lody
długie, kręte blond wakrocze i gorące, mokre krocze
:D:D:D
#666173
eng | 2003-12-24 15:09:52 +0100
eh oby sie spelnily te zyczenia :} A ja zycze redakcji mnostwa wypasionych niusow , ktore zadowola najwybredniejszego czytelnika. Let's rock !
#666180
... | 2003-12-24 15:18:39 +0100
wszystkiego najlepszego :)
#666183
sYnth|Bubu | 2003-12-24 15:31:20 +0100
Wesolych swiat :P
#666186
rkniunia | 2003-12-24 15:37:49 +0100
Wielka quejkowa rodzina :)
#666187
b31m0 | 2003-12-24 15:39:43 +0100
end hepi niu jir ;)
#666188
SAI4H | 2003-12-24 15:48:26 +0100
Choinka w newsie jest slicznaaaaa, prawda?:D
#666359
bfr_aka_pablonzo | 2003-12-24 15:51:03 +0100
i zebyscie w sylwestra nie siedzieli w domu przed kompem !!!! bron boze !! macie sie zapi.er.dolic jak swinie !! :D MERRY XMAS ! :d
#666360
trele | 2003-12-24 15:53:51 +0100
Przylaczam sie do tych zyczen! Co do kultury to sam przestaje klapaac morda wiec oczekuje to od innych;)
#666361
vTm | 2003-12-24 16:01:07 +0100
GL w swieta:) i w nowym roku
#666365
SAI4H | 2003-12-24 16:10:34 +0100
Życzenia od Redakcji ORG ProMode! :]
#666369
Mattias | 2003-12-24 16:18:14 +0100
no wesolych wesolych ;]
#666370
fen1x. | 2003-12-24 16:27:55 +0100
wesolych swiat 4 all quakers =]
#666371
... | 2003-12-24 16:35:28 +0100
AND HEPI NIU JIR :D
#666375
mrmef | 2003-12-24 16:42:33 +0100
Aaaaaaaaaa zara pochłonę jakąs rybeee :DSA:DAS: .HAPPPYYYYYYY ALL QUAKERS :DDD
#666378
aromat | 2003-12-24 16:48:46 +0100
Wszytkiego Najlepszego
życzy aRomat = ) lal :D
#666379
FF|DARK_ANGEL | 2003-12-24 16:54:49 +0100
wszystkiego najlepszego ;p
#666381
SAI4H | 2003-12-24 17:06:02 +0100
Wpierdolilem wsszystko co sie nie ruszalo. :D
#666383
Dybikowsky | 2003-12-24 17:28:40 +0100
Szkoda, że zapomniałem dokończyć moda.... przez co nie dałem wam screeny z Engine Areny jako prezent na gwiazdkę :)
#666387
bryan | 2003-12-24 18:11:11 +0100
aj stary ty juz te mody chyba z rok konczysz :) nie spiesz sie =d
#666396
bfr_aka_pablonzo | 2003-12-24 18:18:47 +0100
hah :d
#666397
raZox | 2003-12-24 18:33:53 +0100
Zycze Wam wszystkiego czego sobie zyczycie , (zeby net byl u nas taki jak w szewcji albo w japonii !!!!)
ps. BLAD W NEWSIE "... a przede wszystkich, żeby ..." powinno byc WSZYSTKIM !! :P hehehhehe z tym sylwestrem to racja trza sie zapic do nieprzytomnosci :>>
#666399
... | 2003-12-24 18:49:03 +0100
buah znajdłem wszo ;d
#666400
Zenith | 2003-12-24 20:15:41 +0100
uau tHx :)
widze ze mamy nowego redaktora :ASD
#666412
neo | 2003-12-24 20:17:19 +0100
thx :D
#666415
ur!mepl | 2003-12-24 20:25:53 +0100
pff jacy wy wszyscy mili na swieta :| za dwa dni wszystko wroci do normy :> ale thx :D
#666416
SAI4H | 2003-12-24 20:41:46 +0100
Zenith no ba.. ;D
Redakcja 0wnz ;]
#666418
owl | 2003-12-24 22:23:33 +0100
pod choinke chciałbym dostać KOPA W DUPE!
#666428
raszke | 2003-12-24 22:23:43 +0100
Wesołych Świąt ... :D i szmpanskiej nocy sylwestrowej
#666429
rkniunia | 2003-12-24 23:32:37 +0100
Ahaha dostalem sluchawki pod choinke :ASdsadhsahfsaf :DDD
#666440
riv | 2003-12-25 00:05:55 +0100
Qrna jak to milo... niby taka prymitywna gra- quake3 polega na bezmyslnym strzelaniu do siebie z glupawych broni, odwieczna rywalizacja, a tu okazuje sie ze zrzesza ludzi i poza arena jestesmy przyjaciolmi, skladamy sobie zyczenia, przezywamy te swieta razem. Mam nadzieje ze za rok bedzie podobnie i zycze tego kazdemu z was. Wesolych swiat chlopaki i nie zapomnijcie ze w tych dniach najwazniejsza jest rodzina a q3 moze poczekac... !
#666443
Zenith | 2003-12-25 00:44:25 +0100
sai a ta Redakcja to jest ona nie? =DD
#666446
BobeK | 2003-12-25 01:09:43 +0100
gg urinal ...
:)
#666449
iMMortal | 2003-12-25 02:53:23 +0100
tHx i "all" zdrowych i wesolych !!! :D
#666452
b31m0 | 2003-12-25 03:15:19 +0100
święta święta i po świętach ;] i tak najlepsze z tego wszystkiego jest ŻARCIE! =DD
#666453
BROWAR | 2003-12-25 08:39:36 +0100
!!!!!WESOLYCH SWIAT I PIJANEGO NOWEGO ROKU!!!!!
#666455
Zenith | 2003-12-25 10:40:19 +0100
sin ty zawsze byles chyba takim "optymista" :>
#666461
Insaneq3 | 2003-12-25 12:55:09 +0100
Czerwony grubas utknął w kominie :o
#666469
pushek | 2003-12-25 15:53:16 +0100
dobrego jajka!!!!
#666475
n3on | 2003-12-25 17:55:52 +0100
jak jush gdzes pisałem:
...spiłem mikołaja, w tym roq nie bedzie prezentuFF [...] ;d
#666481
pat | 2003-12-27 21:21:35 +0100
co do skila to moze sie uda jak bede gral ale dobre pingi przy moim laczu to raczej .... bajka ;P
#666559
Zaloguj się by dodać komentarz.