Życzenia świąteczne
pią, 24 grudzień 2004 10:08:11 | Autor: RedakcjaORGa | Quake 3 Arena

Święta Bożego Narodzenia są dla nas czasem szczególnym. Zapominamy o wszystkich kłótniach, niepowodzeniach, czy też o innych nie przyjemnych dla nas sprawach. Z tego miejsca chcielibyśmy Wam życzyć przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, obfitego Mikołaja oraz udanej zabawy sylwestrowej! Niech rok 2005 będzie jeszcze lepszy od poprzedniego!
Dla Was graczy, życzymy wielu niezapomnianych pojedynków, dużo fragów, białych pingów, aby Nowy Rok przyniósł nam jeszcze większego skilla. Abyśmy pokazali innym państwom na całym świecie, że Polska też potrafi się zachować i nie przynieść wstydu!
Wesołych Świąt!!! ;)
Redakcja ORGa - www.q3arena.gry.imro.pl.
**
**
www.quake3.imro.pl.
**
p.s
Przypominamy, że ORG w połowie lutego będzie obchodził swoje już 5 urodziny! :) Tak, tak...to już 5 latek jesteśmy tu z Wami i dla Was i oby tak już pozostało:)
**





markolm | 2004-12-24 10:12:51 +0100
=] zdrowka panowie :)
#704043
Mattias | 2004-12-24 10:24:03 +0100
Merry Christmas and a Happy New Year! o/
#704044
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-24 10:43:17 +0100
ta, 5 lat, konkurs na nowy lay byl rok temu albo dawniej a i tak go nie ma, buahashda.
#704045
Razor | 2004-12-24 10:46:44 +0100
a co ma nowy lay do 5 urodzin orga?! NIC, wiec... :) ie mamy czasu sie tym zajac i juz. Mysle ze sa wazniejsze sprawy na glowie niz zajmowanie sie nowym layem co nie oznacza ze kiedys sie za niego nie wezmiemy...:P
#704046
Pawuj | 2004-12-24 10:53:56 +0100
Dawać wszyscy pyski :D Wesołych Świętów i duzo flagów ;D
#704047
Argun | 2004-12-24 10:57:04 +0100
Drodzy ORG’owicze :)) Zycze Wam wszystkim wesolych swiat. Niechaj Wasze umiejetnosci gry w q3 (i nie tylko)rosna z dnia na dzien.
MARRY CHRISTMAS AND A HAPPY NEW YEAR!!!
#704048
Mav_8217 | 2004-12-24 10:58:57 +0100
Ajm low ju łoll! Pyski ludzie!
#704050
voodoo|seRious | 2004-12-24 11:00:11 +0100
wesolych wesolych i skombinujcie wkoncu nowa choinke bo ta sama co rok temu :D:D:D wkoncu wam zgnije :D:D:D
#704052
fileex_ | 2004-12-24 11:04:28 +0100
mikołaj był 6 grudnia :), dopiero 5 lat :/
#704053
sYnth|Bubu | 2004-12-24 11:05:39 +0100
Ale fuszera :D:D
Choinka z zeszlego roku :D:D
#704054
Fabian | 2004-12-24 11:07:43 +0100
No .. Wesołych Świąt !
#704056
[lucas] | 2004-12-24 11:10:02 +0100
dzięki i nawzajem wam też życze wszystkiego naj naj
#704057
k3m | 2004-12-24 11:10:04 +0100
Z zeszlego roku sie zachowala i dobrze :d
Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku ! Nie przesadzajcie na sylwka ;d
#704058
wuder | 2004-12-24 11:17:56 +0100
Wesołoych i szczęśliwego Beje !!!
#704059
Mav_8217 | 2004-12-24 11:25:25 +0100
Kolejną choinkę macie na SOTW :P
W tamtym roku na visorze w logu był śnieg za to!! Ale to mogę wybaczyć, bo i tak na dworze śniegu nie ma :/ Wczoraj wieczorem był i to taki pokaźny, ale dzisiaj zaczęło padać :///
#704060
t1tek | 2004-12-24 11:30:53 +0100
Merry Christmas 4 all i udanego %sylwestra% :]
#704061
lidek | 2004-12-24 11:37:41 +0100
KARPIE ATAKUJA ARGGGHHHHHH !!!!
#704062
Meteero | 2004-12-24 11:40:16 +0100
ale sie świątecznie zrobilo :* ... smacznego jajka i mokrego dyngusa :D
#704063
dinh-equador | 2004-12-24 11:40:31 +0100
Dla calej redakcji orga wszystkiego z okazji świąt i sukcesów w 2005 :)!!!
#704064
m1ru | 2004-12-24 11:43:42 +0100
Wesołych Świąt :-) i zakręconego sylwka =]
#704069
flexone | 2004-12-24 11:52:27 +0100
Wesołych Świąt !!!!!
#704070
ATi | 2004-12-24 11:53:13 +0100
Zycze wszystkim wszystkiego naj :)
#704071
THRAWN | 2004-12-24 11:58:19 +0100
MERRY XMAS !!!
#704074
ezop | 2004-12-24 12:07:44 +0100
sylwester %%%%%%%%%%%%% :-D
Wesołych Świąt
#704075
edix | 2004-12-24 12:15:13 +0100
merry X mas : ]
#704077
eng | 2004-12-24 12:19:38 +0100
u Ciebie beda % a u mnie ‰ ‰ ‰ ‰ ;)
Mery Xmas ;}
#704078
pro_L0rd | 2004-12-24 12:21:57 +0100
no wlasnie myslalem ze ja pierwszy rozkminilem ten motyw z choinka ,ale tu same bystrzaki :D
#704080
sYnth|Bubu | 2004-12-24 12:30:06 +0100
L0rd tylko ja :D
#704085
SharK | 2004-12-24 12:36:12 +0100
Wesołych :D hmm a czemu sniegu nie ma ? :( to psuje klimat :/ ale i tak bedzie dobrze :ASD
#704068
teo | 2004-12-24 12:37:20 +0100
Wesołych i szczęśliwych... :)
#704086
akk0 | 2004-12-24 12:41:01 +0100
Szczerze powiedziawszy nie można znaleźć ładniejszej choinki w goglach;o
Wszystkiego najlepszego Panowie i Panie!!! Aby przez nastepne lata dobrze układała nam się współpraca!
Merry Christmas and a Happy New Year!
#704088
gu4rd | 2004-12-24 12:44:12 +0100
Wpis jak kazdy inny ale co tam :D Wesolych swiat Bozego Narodzenia spelnienia wszystkich marzen duzo fragow niskiego pingu duzo kasy fajnej laski i czego sobie tylko zapragniecie. Duzo spirytusu na sylwku i szczesliwego nowego roku niechaj bedzie on lepszy niz poprzedni :D
#704089
ATi | 2004-12-24 12:58:09 +0100
A kto zmieni wyglad razora w logu na swiatecznego ? :>>>>
#704093
Razor | 2004-12-24 12:59:22 +0100
oj spiryt sie bedzie lal litrami! :))))) pozdrawiam i wesolych swiat panowie raz jeszcze...
#704094
Razor | 2004-12-24 13:00:23 +0100
yyyyy mnie? :P mnie nie zmieniac! brutale:)
#704096
b.3. | 2004-12-24 13:17:05 +0100
A ja sie wylame i zycze wesolych swiat panie i panowie :) i swietnej zabawy sylwestrowej :)
#704097
matr0x | 2004-12-24 13:23:51 +0100
Wesolych Swiat wszystkim ;) i szczesliwego nowego kroku :D
#704098
fen1x. | 2004-12-24 13:37:29 +0100
Wesolych Swiat .
#704099
pat | 2004-12-24 13:41:49 +0100
thx i nawzajem :D
#704100
Pawuj | 2004-12-24 13:45:32 +0100
Widzicie? w wigilje nawet matr0x przemówił ;D
www.orca.mila.edu.pl/~p_rybarczyk/zyczenia.mp3
ownage ;d
#704103
Mav_8217 | 2004-12-24 13:55:37 +0100
Masakra Pav9l1ty!!!!
#704104
ezop | 2004-12-24 14:14:36 +0100
pawuj nawet matrox nawet matrox :D
zyczenia owned :D
#704106
gr. | 2004-12-24 14:41:32 +0100
a wiecie ze na esp.pl wigilie obchodza 23 grudnia !?
ps. smacznej choinki & hf w sylwestra :D
#704090
pepz | 2004-12-24 14:47:26 +0100
WRESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!! Ileż się można dopominać?!?!?! wrrrrrrrr
:*
Wesołego! :D
#704082
acci | 2004-12-24 14:55:08 +0100
Wesołych Świąt! ; D
#704083
[w]xEn | 2004-12-24 15:04:08 +0100
wszystkiego dobrego wszystkim pro i am playerom
spokojnych i pogodnych swiat zyczy..
xen o phob ek =)
#704084
[BF]M@lin | 2004-12-24 15:08:00 +0100
Hoł hoł hoł, marry christmas, hoł hoł hoł :)
#704107
z1p | 2004-12-24 15:49:08 +0100
Wesołego karpia i smacznego nowego roku 4 ALL:)
#704112
szaq | 2004-12-24 16:20:35 +0100
Ponieważ Święta Bożego Narodzenia, to okres wybaczania, zrozumienia, miłości i co ważne szczerości - pragnę Wam wszystkim dać pyska, i życzyć spełnienia marzeń w nowym 2005 roku, bo czegóż więcej można wszystkim jak i każdemu z osobna powiedzieć ...
Mordy moje, pyski, buziaki, uściski i miłej zabawy w noc sylwestrową - a co, sobie pozwoliłem na małe co nieco ...
#704116
Pawuj | 2004-12-24 17:20:15 +0100
Szak9l1ty
;ASD
#704118
Fabian | 2004-12-24 17:23:12 +0100
Nabijaj, nabijaj .. Dobra wybaczam Ci :-).
#704119
ajudo | 2004-12-24 17:41:34 +0100
a gdzie snieg na visorze :)
#704121
gr. | 2004-12-24 18:05:28 +0100
ej ide jesc :D
#704122
p5|H3ssian | 2004-12-24 18:26:35 +0100
Z okazji swiat zycze wszystkim quakerom i redaktorom:
-laczy po cenach japonskich i z japonskim transferem,
-jak najwiecej impressive’ow i excellentow, a hardcore’owcom gauntletow,
-pingow w okolicach -20 ;) ,
-i zajmowania 1 miejsc na turniejach wszelakiego szczebla,
-redaktorom jak najwiecej materialow na arty i newsy oraz cierpliwosci i zaparcia w pracy.
Nam wszystkim natomiast zycze jak najwiecej turniejow, cierpliwosci w cwiczeniu skilla i niech Wam Quad Damage swieci :P
P.S.: Jest godzina 18:27 i siedze w pracy do 23, to pierwsze moje swieta poza chata... Pozdrowienia dla wszystkich pracujacych w ten dzien.
#704125
STING | 2004-12-24 18:33:25 +0100
Ja tez dolaczam sie do zyczen! :)
:*
#704126
gr. | 2004-12-24 19:47:52 +0100
zjadlem :DDD
#704128
edix | 2004-12-24 20:30:40 +0100
ja ide ponownie :>
#704130
gOdlak | 2004-12-24 20:47:24 +0100
Wesolych Swiat. Wszystkiego najlepszego :)
#704132
modo | 2004-12-24 21:51:45 +0100
Wesolych Swiat:) dostalem sluchawki z mikrofonem:P i pije wodke:D
#704134
shiv | 2004-12-24 21:55:36 +0100
A fe w wigilie sie nie pije w domu tylko na pasterce !!! sio pod kosciol =o
Najlepszego wszystkim :))
#704135
suBwoofer_pl | 2004-12-24 22:55:12 +0100
tez dostalem sluchawki z mikrofonem d(-)b
co to sie porobilo:P
zyczenia fajne na czasie :D :asd
#704136
Mav_8217 | 2004-12-24 23:17:04 +0100
A ja bym sobie w q3 pograł, bo full ludzi na servach a tu mnie wojtas na pasterkę jakąś kce wyciągnąć :]
#704137
dur | 2004-12-24 23:43:21 +0100
I tak q3 zawsze był jest i bedzie i nie ma na nie go mocnych . a pod kosciołem nie wypad pić panowie opamiętajcie sie :D:D [ juz lepiej jest bakać] wszystkiego najelpszego i dobrych wynikow na arenie Q3 :D
#704139
Pheu | 2004-12-25 00:46:29 +0100
Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji Wesołych Świąt.!! :D A i sylwestra nie zmarnujcie (%). 3mac sie w 2005 roku!!!!
#704143
RauL | 2004-12-25 00:51:53 +0100
śweta, świeta i po... plaskim brzuszq ; - DDD
#704144
devil_2 | 2004-12-25 01:54:32 +0100
Wesołych i zajebavch świat wam q3arenowcy życze hahaha;d nie jestem w good stanie:P
#704146
ATi | 2004-12-25 04:20:35 +0100
świeta sux -.-
#704148
m4mut | 2004-12-25 10:30:44 +0100
smacznego jajka :D
#704149
b3d | 2004-12-25 19:42:16 +0100
pozdro all i reszta sie powtarza :D:D
#704155
GunneR | 2004-12-25 23:11:38 +0100
pozdro all nie bede przepisywal zyczen. 3m cie sie ludziska i gl w nowym 2005 roku:D podniesienia skila itp:P
#704156
pepz | 2004-12-26 10:36:26 +0100
Ej to że święta trwają 3 dni nie znaczy, że przez 3 dni ma nie być newsów? ;D
#704160
GunneR | 2004-12-26 11:00:41 +0100
pepz spokojnie jutro juz rusza jakies nowe:D o ile sie panowie redaktorzy nie schleja na dobry pocztek tygodnia:D pozdro
#704161
Mav_8217 | 2004-12-26 13:35:28 +0100
Moja starsza to jezus - urodziła się w Boże Narodzenie i wczoraj.... umm.... no tak czy owak główka lekko napierdala :)
#704164
RauL | 2004-12-26 13:46:55 +0100
moja tez sie urodzila w Boze Narodzenie a dzis ma imieniny :P ps. p5|H3ssian co Ty pracowales w wigilie do 23 i ominela Cie kolacja? 0_o
#704165
eng | 2004-12-26 14:27:02 +0100
pepz , Swieta to 25-26 tylko :}
#704167
pepz | 2004-12-26 14:46:08 +0100
eng ja 24 też liczę jako dzień świąteczny bo przecież to w sumie najważniejszy dzień w tym okresie ;P
#704169
zik | 2004-12-27 14:46:15 +0100
widze ze redaktorzy zrobili sobie wolne ;x
#704179
ren | 2004-12-27 17:15:48 +0100
święta i po świętach, yea -ale teraz życze wam udanego śylwestra -, tak ,tak udanego bo podobmo ma padać !
#704184
akk0 | 2004-12-27 17:54:55 +0100
popadłem z sen zimowy
#704187
obni | 2004-12-27 18:23:57 +0100
Puuusto
#704188
ren | 2004-12-27 18:41:46 +0100
Fuck, niema śniegu , co to za święta bez śniegu! uhh ...
#704189
Zaloguj się by dodać komentarz.