ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Życzenia świąteczne

pią, 24 grudzień 2004 10:08:11 | Autor: RedakcjaORGa | Quake 3 Arena


Święta Bożego Narodzenia są dla nas czasem szczególnym. Zapominamy o wszystkich kłótniach, niepowodzeniach, czy też o innych nie przyjemnych dla nas sprawach. Z tego miejsca chcielibyśmy Wam życzyć przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, obfitego Mikołaja oraz udanej zabawy sylwestrowej! Niech rok 2005 będzie jeszcze lepszy od poprzedniego!

Dla Was graczy, życzymy wielu niezapomnianych pojedynków, dużo fragów, białych pingów, aby Nowy Rok przyniósł nam jeszcze większego skilla. Abyśmy pokazali innym państwom na całym świecie, że Polska też potrafi się zachować i nie przynieść wstydu!

Wesołych Świąt!!! ;)

Redakcja ORGa - www.q3arena.gry.imro.pl.
**

**
www.quake3.imro.pl.
**

p.s
Przypominamy, że ORG w połowie lutego będzie obchodził swoje już 5 urodziny! :) Tak, tak...to już 5 latek jesteśmy tu z Wami i dla Was i oby tak już pozostało:)

**

markolm | 2004-12-24 10:12:51 +0100

=] zdrowka panowie :)

Mattias | 2004-12-24 10:24:03 +0100

Merry Christmas and a Happy New Year! o/

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-24 10:43:17 +0100

ta, 5 lat, konkurs na nowy lay byl rok temu albo dawniej a i tak go nie ma, buahashda.

Razor | 2004-12-24 10:46:44 +0100

a co ma nowy lay do 5 urodzin orga?! NIC, wiec... :) ie mamy czasu sie tym zajac i juz. Mysle ze sa wazniejsze sprawy na glowie niz zajmowanie sie nowym layem co nie oznacza ze kiedys sie za niego nie wezmiemy...:P

Pawuj | 2004-12-24 10:53:56 +0100

Dawać wszyscy pyski :D Wesołych Świętów i duzo flagów ;D

Argun | 2004-12-24 10:57:04 +0100

Drodzy ORG’owicze :)) Zycze Wam wszystkim wesolych swiat. Niechaj Wasze umiejetnosci gry w q3 (i nie tylko)rosna z dnia na dzien.

MARRY CHRISTMAS AND A HAPPY NEW YEAR!!!

Mav_8217 | 2004-12-24 10:58:57 +0100

Ajm low ju łoll! Pyski ludzie!

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-12-24 11:00:11 +0100

wesolych wesolych i skombinujcie wkoncu nowa choinke bo ta sama co rok temu :D:D:D wkoncu wam zgnije :D:D:D

fileex_ | 2004-12-24 11:04:28 +0100

mikołaj był 6 grudnia :), dopiero 5 lat :/

sYnth|Bubu | 2004-12-24 11:05:39 +0100

Ale fuszera :D:D
Choinka z zeszlego roku :D:D

Gravatar

Fabian | 2004-12-24 11:07:43 +0100

No .. Wesołych Świąt !

[lucas] | 2004-12-24 11:10:02 +0100

dzięki i nawzajem wam też życze wszystkiego naj naj

k3m | 2004-12-24 11:10:04 +0100

Z zeszlego roku sie zachowala i dobrze :d
Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku ! Nie przesadzajcie na sylwka ;d

wuder | 2004-12-24 11:17:56 +0100

Wesołoych i szczęśliwego Beje !!!

Mav_8217 | 2004-12-24 11:25:25 +0100

Kolejną choinkę macie na SOTW :P

W tamtym roku na visorze w logu był śnieg za to!! Ale to mogę wybaczyć, bo i tak na dworze śniegu nie ma :/ Wczoraj wieczorem był i to taki pokaźny, ale dzisiaj zaczęło padać :///

t1tek | 2004-12-24 11:30:53 +0100

Merry Christmas 4 all i udanego %sylwestra% :]

lidek | 2004-12-24 11:37:41 +0100

KARPIE ATAKUJA ARGGGHHHHHH !!!!

Meteero | 2004-12-24 11:40:16 +0100

ale sie świątecznie zrobilo :* ... smacznego jajka i mokrego dyngusa :D

dinh-equador | 2004-12-24 11:40:31 +0100

Dla calej redakcji orga wszystkiego z okazji świąt i sukcesów w 2005 :)!!!

m1ru | 2004-12-24 11:43:42 +0100

Wesołych Świąt :-) i zakręconego sylwka =]

flexone | 2004-12-24 11:52:27 +0100

Wesołych Świąt !!!!!

ATi | 2004-12-24 11:53:13 +0100

Zycze wszystkim wszystkiego naj :)

THRAWN | 2004-12-24 11:58:19 +0100

MERRY XMAS !!!

Gravatar

ezop | 2004-12-24 12:07:44 +0100

sylwester %%%%%%%%%%%%% :-D
Wesołych Świąt

Gravatar

edix | 2004-12-24 12:15:13 +0100

merry X mas : ]

eng | 2004-12-24 12:19:38 +0100

u Ciebie beda % a u mnie ‰ ‰ ‰ ‰ ;)
Mery Xmas ;}

Gravatar

pro_L0rd | 2004-12-24 12:21:57 +0100

no wlasnie myslalem ze ja pierwszy rozkminilem ten motyw z choinka ,ale tu same bystrzaki :D

sYnth|Bubu | 2004-12-24 12:30:06 +0100

L0rd tylko ja :D

SharK | 2004-12-24 12:36:12 +0100

Wesołych :D hmm a czemu sniegu nie ma ? :( to psuje klimat :/ ale i tak bedzie dobrze :ASD

teo | 2004-12-24 12:37:20 +0100

Wesołych i szczęśliwych... :)

akk0 | 2004-12-24 12:41:01 +0100

Szczerze powiedziawszy nie można znaleźć ładniejszej choinki w goglach;o

Wszystkiego najlepszego Panowie i Panie!!! Aby przez nastepne lata dobrze układała nam się współpraca!

Merry Christmas and a Happy New Year!

gu4rd | 2004-12-24 12:44:12 +0100

Wpis jak kazdy inny ale co tam :D Wesolych swiat Bozego Narodzenia spelnienia wszystkich marzen duzo fragow niskiego pingu duzo kasy fajnej laski i czego sobie tylko zapragniecie. Duzo spirytusu na sylwku i szczesliwego nowego roku niechaj bedzie on lepszy niz poprzedni :D

ATi | 2004-12-24 12:58:09 +0100

A kto zmieni wyglad razora w logu na swiatecznego ? :>>>>

Razor | 2004-12-24 12:59:22 +0100

oj spiryt sie bedzie lal litrami! :))))) pozdrawiam i wesolych swiat panowie raz jeszcze...

Razor | 2004-12-24 13:00:23 +0100

yyyyy mnie? :P mnie nie zmieniac! brutale:)

b.3. | 2004-12-24 13:17:05 +0100

A ja sie wylame i zycze wesolych swiat panie i panowie :) i swietnej zabawy sylwestrowej :)

matr0x | 2004-12-24 13:23:51 +0100

Wesolych Swiat wszystkim ;) i szczesliwego nowego kroku :D

fen1x. | 2004-12-24 13:37:29 +0100

Wesolych Swiat .

pat | 2004-12-24 13:41:49 +0100

thx i nawzajem :D

Pawuj | 2004-12-24 13:45:32 +0100

Widzicie? w wigilje nawet matr0x przemówił ;D

www.orca.mila.edu.pl/~p_rybarczyk/zyczenia.mp3
ownage ;d

Mav_8217 | 2004-12-24 13:55:37 +0100

Masakra Pav9l1ty!!!!

Gravatar

ezop | 2004-12-24 14:14:36 +0100

pawuj nawet matrox nawet matrox :D
zyczenia owned :D

gr. | 2004-12-24 14:41:32 +0100

a wiecie ze na esp.pl wigilie obchodza 23 grudnia !?

ps. smacznej choinki & hf w sylwestra :D

pepz | 2004-12-24 14:47:26 +0100

WRESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!! Ileż się można dopominać?!?!?! wrrrrrrrr

:*
Wesołego! :D

acci | 2004-12-24 14:55:08 +0100

Wesołych Świąt! ; D

Gravatar

[w]xEn | 2004-12-24 15:04:08 +0100

wszystkiego dobrego wszystkim pro i am playerom
spokojnych i pogodnych swiat zyczy..
xen o phob ek =)

[BF]M@lin | 2004-12-24 15:08:00 +0100

Hoł hoł hoł, marry christmas, hoł hoł hoł :)

z1p | 2004-12-24 15:49:08 +0100

Wesołego karpia i smacznego nowego roku 4 ALL:)

szaq | 2004-12-24 16:20:35 +0100

Ponieważ Święta Bożego Narodzenia, to okres wybaczania, zrozumienia, miłości i co ważne szczerości - pragnę Wam wszystkim dać pyska, i życzyć spełnienia marzeń w nowym 2005 roku, bo czegóż więcej można wszystkim jak i każdemu z osobna powiedzieć ...
Mordy moje, pyski, buziaki, uściski i miłej zabawy w noc sylwestrową - a co, sobie pozwoliłem na małe co nieco ...

Pawuj | 2004-12-24 17:20:15 +0100

Szak9l1ty
;ASD

Gravatar

Fabian | 2004-12-24 17:23:12 +0100

Nabijaj, nabijaj .. Dobra wybaczam Ci :-).

Gravatar

ajudo | 2004-12-24 17:41:34 +0100

a gdzie snieg na visorze :)

gr. | 2004-12-24 18:05:28 +0100

ej ide jesc :D

p5|H3ssian | 2004-12-24 18:26:35 +0100

Z okazji swiat zycze wszystkim quakerom i redaktorom:
-laczy po cenach japonskich i z japonskim transferem,
-jak najwiecej impressive’ow i excellentow, a hardcore’owcom gauntletow,
-pingow w okolicach -20 ;) ,
-i zajmowania 1 miejsc na turniejach wszelakiego szczebla,
-redaktorom jak najwiecej materialow na arty i newsy oraz cierpliwosci i zaparcia w pracy.

Nam wszystkim natomiast zycze jak najwiecej turniejow, cierpliwosci w cwiczeniu skilla i niech Wam Quad Damage swieci :P

P.S.: Jest godzina 18:27 i siedze w pracy do 23, to pierwsze moje swieta poza chata... Pozdrowienia dla wszystkich pracujacych w ten dzien.

STING | 2004-12-24 18:33:25 +0100

Ja tez dolaczam sie do zyczen! :)
:*

gr. | 2004-12-24 19:47:52 +0100

zjadlem :DDD

Gravatar

edix | 2004-12-24 20:30:40 +0100

ja ide ponownie :>

Gravatar

gOdlak | 2004-12-24 20:47:24 +0100

Wesolych Swiat. Wszystkiego najlepszego :)

Gravatar

modo | 2004-12-24 21:51:45 +0100

Wesolych Swiat:) dostalem sluchawki z mikrofonem:P i pije wodke:D

shiv | 2004-12-24 21:55:36 +0100

A fe w wigilie sie nie pije w domu tylko na pasterce !!! sio pod kosciol =o
Najlepszego wszystkim :))

Gravatar

suBwoofer_pl | 2004-12-24 22:55:12 +0100

tez dostalem sluchawki z mikrofonem d(-)b
co to sie porobilo:P
zyczenia fajne na czasie :D :asd

Mav_8217 | 2004-12-24 23:17:04 +0100

A ja bym sobie w q3 pograł, bo full ludzi na servach a tu mnie wojtas na pasterkę jakąś kce wyciągnąć :]

dur | 2004-12-24 23:43:21 +0100

I tak q3 zawsze był jest i bedzie i nie ma na nie go mocnych . a pod kosciołem nie wypad pić panowie opamiętajcie sie :D:D [ juz lepiej jest bakać] wszystkiego najelpszego i dobrych wynikow na arenie Q3 :D

Pheu | 2004-12-25 00:46:29 +0100

Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji Wesołych Świąt.!! :D A i sylwestra nie zmarnujcie (%). 3mac sie w 2005 roku!!!!

RauL | 2004-12-25 00:51:53 +0100

śweta, świeta i po... plaskim brzuszq ; - DDD

devil_2 | 2004-12-25 01:54:32 +0100

Wesołych i zajebavch świat wam q3arenowcy życze hahaha;d nie jestem w good stanie:P

ATi | 2004-12-25 04:20:35 +0100

świeta sux -.-

Gravatar

m4mut | 2004-12-25 10:30:44 +0100

smacznego jajka :D

b3d | 2004-12-25 19:42:16 +0100

pozdro all i reszta sie powtarza :D:D

Gravatar

GunneR | 2004-12-25 23:11:38 +0100

pozdro all nie bede przepisywal zyczen. 3m cie sie ludziska i gl w nowym 2005 roku:D podniesienia skila itp:P

pepz | 2004-12-26 10:36:26 +0100

Ej to że święta trwają 3 dni nie znaczy, że przez 3 dni ma nie być newsów? ;D

Gravatar

GunneR | 2004-12-26 11:00:41 +0100

pepz spokojnie jutro juz rusza jakies nowe:D o ile sie panowie redaktorzy nie schleja na dobry pocztek tygodnia:D pozdro

Mav_8217 | 2004-12-26 13:35:28 +0100

Moja starsza to jezus - urodziła się w Boże Narodzenie i wczoraj.... umm.... no tak czy owak główka lekko napierdala :)

RauL | 2004-12-26 13:46:55 +0100

moja tez sie urodzila w Boze Narodzenie a dzis ma imieniny :P ps. p5|H3ssian co Ty pracowales w wigilie do 23 i ominela Cie kolacja? 0_o

eng | 2004-12-26 14:27:02 +0100

pepz , Swieta to 25-26 tylko :}

pepz | 2004-12-26 14:46:08 +0100

eng ja 24 też liczę jako dzień świąteczny bo przecież to w sumie najważniejszy dzień w tym okresie ;P

Gravatar

zik | 2004-12-27 14:46:15 +0100

widze ze redaktorzy zrobili sobie wolne ;x

ren | 2004-12-27 17:15:48 +0100

święta i po świętach, yea -ale teraz życze wam udanego śylwestra -, tak ,tak udanego bo podobmo ma padać !

akk0 | 2004-12-27 17:54:55 +0100

popadłem z sen zimowy

obni | 2004-12-27 18:23:57 +0100

Puuusto

ren | 2004-12-27 18:41:46 +0100

Fuck, niema śniegu , co to za święta bez śniegu! uhh ...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63