Życzenia świąteczne od ORGa
sob, 19 kwiecień 2003 11:12:21 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Z okazji świąt Wielkiej Nocy chcieliśmy życzyć Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń, spokojnego spędzenia tych świąt i mokrych jajek na Śmigus Dyngus. :))
Redakcja ORGa.





sechu | 2003-04-19 11:19:50 +0200
Dzieki wszystkiego najlepszego !
#639959
White]Smurff | 2003-04-19 11:37:41 +0200
Eh ja tez calej redakcji sle najserdeczniejsze zyczenia wielkanocne ... oraz chcialbym poinformowac ze w lany poniedzialek chroncie swe kompy - beda powodze w domach na pewno :-D
#639960
Namc0 | 2003-04-19 11:51:49 +0200
A Ja wam życzę mokrego kurczaczka, smacznego śmingusa-dyngusa :)
#639963
Mattias | 2003-04-19 11:52:04 +0200
thx i wzajemnie :)
W poniedziałek cały dzien na dworze a nie przed kompami :D
#639964
Senior | 2003-04-19 12:09:52 +0200
wzajemnie - pogodnych i radosnych
#639744
eXe|R.W.G. | 2003-04-19 12:22:52 +0200
Co będe się rozwlekał, WZAJEmNIE!!!
#639967
Dud9k | 2003-04-19 12:36:42 +0200
na wzajem ...
#639970
ognos | 2003-04-19 12:43:36 +0200
na wzajem :d
#639972
SAI4H | 2003-04-19 12:55:12 +0200
Nawzajem sai, nawzajem.. :>
#639973
vult | 2003-04-19 13:26:53 +0200
nazwajem :F
#639985
Lowr!dEr | 2003-04-19 13:32:28 +0200
Smacznego jądra !! =]
#639986
White]Smurff | 2003-04-19 13:37:18 +0200
eh no nawzajem z duzym jajem :PPP
#639987
fredi | 2003-04-19 14:02:03 +0200
No nawzajem i też się dołanczam do życzeń.
A co do Dyngusa to chłopaki ma być tak że w poniedziłek zamiast lufy guna macie wiaderka i zamiast platfory macie osiedla i latacie jak na mapie i oblewacie wszystkich.
Więc GL
#640005
Dybikowsky | 2003-04-19 14:07:02 +0200
Szkoda, że przed wielkanocem nie żdążyłem nawet na pomysł na mod'a "Kurka Wodna Q3" ;)
#640007
Zenith | 2003-04-19 14:12:39 +0200
o dzieki za pamiec :PPP
nawzajem :D
#640011
skejwen | 2003-04-19 15:08:50 +0200
Życzę Wam aby Wasze jaja skisły...
]:->
Prawdziwy Paganisto Śmietanista
#640027
lee4ever | 2003-04-19 15:22:11 +0200
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Wasza laska NAM nago tańczy BLAHAHAHAH :)
#640031
zLoo | 2003-04-19 15:22:18 +0200
dzienx :-)))
#640032
l3zza_2 | 2003-04-19 16:07:18 +0200
Wzajemnie !
#640040
shiv | 2003-04-19 16:18:22 +0200
Wszystkiego najlepszego , smacznego jaja i udanych Swiat dla redakcji orga oraz wszystkich Queykowcow :)
I specjalne zyczenia dla tej nielicznej grupy jaka sa tutaj kobiety , udanych pisanek i milego poniedzialku:P
#640043
tix | 2003-04-19 17:02:41 +0200
śmigus dygus !!!!
#640051
MaxDamage | 2003-04-19 19:15:42 +0200
Jesio ja wam zycze tez wsio najlepsiejszego !!!
#640087
StaryOrgowicz_510 | 2003-04-19 21:19:08 +0200
hehe... a ja życze całej redakcji ORGa wszystkiego najlepszego, zdroofka, szczescia, pomyślności i duuuuzoooo duuuuzzoooo fragow dla wszystkich q3 Fanatyków :D Pozdro !!
#640120
Blacha | 2003-04-19 22:05:06 +0200
Hehe, trudno tutaj byc oryginalnym, wiec po prostu takze zycze Wam wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji swiat! Specjalna uwaga do pań - prosze o szczegolna ostoznosc w kontaktach z jajkami. :)))
#640131
doxepin | 2003-04-19 23:00:36 +0200
Wesołych jajek życzę :DDD
#640150
cih | 2003-04-20 22:12:15 +0200
bardzo serdecznie dziękuję ;)
#640296
doxepin | 2003-04-21 00:23:14 +0200
nie ma za co... :>
#640313
Zaloguj się by dodać komentarz.