CPM na wesoło!
śro, 24 styczeń 2007 12:46:01 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena
Najnowsza inicjatywa ESReality oraz kolegów Arqona z #promode :) - NTF Draft Tourney! Zabawa zapowiada się wspaniale a i zaintersowanie wydaje się być ogromne.

Zasady są proste: do piątku trwają zapisy, później organizatorzy zdecydują którzy gracze zostaną kapiatnami, by ci następnie między sobą wybrali drużyny z pozostałych graczy (stąd Draft Tourney). Pora teraz rozszyfrować tajemniczy skrót NTF:
Not Team Fortress - bo tak brzmi rozwinięcie powyższego skrótu, jest to typ rozgrywki, posiadający pewne cechy wspomnianego w nazwie Team Fortress, jednak nie mający z nim za wiele wspólnego. NTF bazuje na trybie CTF z dodanym systemem specjalnych klas. Możliwości tej "zajawki" można by opisywać w nieskończoność, dlatego po prostu musicie spróbować by poznać jej smak. Dla przekornych - dokładny opis Not Team Fortress znajdziecie tutaj.
Zapisy oraz regulamin znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju. Widnieje tam również lista aktualnie zapisanych graczy, która już teraz opiewa na imponujące 89 pozycji! Pamiętajcie, że macie czas do piątku!
Mimo że całośc odbywa się w ramach modu CPM, to właśnie dzięki skomplikowanemu i rozbudowanemu systemowi klas w Not Team Fortress, rozgrywka powinna przypaść do gustu również wszystkim graczom OSP, VQ3 czy RA3, bo każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Jeśli chcecie sprawdzić pingi na turniejowych serwerach lub po prostu zobaczyć z czym to się je, to zapraszam na #cpmpickup, gdzie nieustannie trwają pickupy również w NTF.
Na czas turnieju postawione zostanie GTV z trybem mvd. Gdy tylko zostanie ogłoszone IP, na pewno się o tym dowiecie.
Let the games begin!
Zwycięzcy! Najlepsi z najlepszych! Najodkrytsi z odkrytych! To właśnie
Johana "TOXICA" Quicka oraz
Macieja "avka" Krzykowskiego, dlatego w oczekiwaniu na możliwość ściągnięcia transmisji z całego wydarzenia, zapraszam do przeczytania:
Myszka - niby zwykły dodatek, ot - kolejny kontroler, a jednak tyle
JaC
Dinhz vs
rB
Dj Wheat. Polak pokonał takie wielkie sławy, jak m.in. pogromca Coollera -
Alexei "Cypher" Yanushevsky (29 punktów), czy coraz popularniejszy
Rafik "LoSt CaUzE" Bryant (drugie miejsce z 52 punktami). W imieniu całej redakcji gorąco gratulujemy
Maćkowi!
Johan "TOXIC" Quick, zdobywając aż 90 punktów (pierwsze miejsce od wszystkich serwisów) i zostawiając daleko w tyle konkurencję - z trzecim
Antona "Coollera" Singova (23 punkty) a z drugim miejscem 

Spart1e
GaD
matr0xie. Mało kto wie jednak, że ta żywa legenda nie posiada zbyt dobrego łącza, pozwalającego na komfortową grę. Póki co drogę do półfinału ma otwartą, wkrótce jednak na jego drodze stanie ktoś naprawdę silny i wtedy zaczną się jego kłopoty. Wiara w mistrza może byc zgubna. Drugim faworytem (również moim własnym) jest nie kto inny jak
Spart1e - Szwed, dobry znajomy wielkiego nieobecnego czyli Zika, ma spore szanse na znalezienie się w finale. Po drugiej stronie drabinki będzie wspinał się
GaD - "wypalona gwiazda" aka 






