ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



JustPlay.Q4

nie, 21 styczeń 2007 23:59:01 | Autor: voodoo|norad | Quake 4

JustPlay, to organizacja, która do tej pory nie kojarzyła się zbyt wielu fanom serii Quake'a. Dlatego dzisiejsza wiadomość może Was troche zaskoczyć. Czemu? Otóż dokładnie wczoraj "zmontowali" nowy skład, dodatkowo niezwykle mocny, a wielu zawodników to dosłownie - ikony polskiej sceny.
Wśród graczy znajdziemy reprezentantów takich klanów jak Logitech UVM, pa1n czy t5 (q3), jest również była gwiazda sceny Rocket Areny - soru.

Jak prezentuje się cały skład?

aromat
Suri
nergal
scaNdal
`xar
zubr
soru
Co tu cieszy najbardziej? Że widzimy ekipę, która chce i gra nie tylko mecze 1v1, ale również TDM, którego brakuje chyba nam wszystkim. Czy to znak, że Polska scena tej platformy rusza do przodu? OBY!

Na koniec oświadczenia zarządu oraz jednego z graczy nowej sekcji JP!
ThieF: „W związku z porażką naszej byłej dywizji Quake 3, zdecydowałem że postawimy na nowszą odsłonę wstrząsu – Quake 4. Liczę, że nasza nowa drużyna nas nie zawiedzie. Powodzenia !”
Suri: „Bardzo cieszymy się, że multiklan JustPlay przygarnął nas pod swoje skrzydła. Takie posunięcie ze strony JP, napewno przyczyni się do rozwoju naszej sceny. Myślę, że z takim składem mamy szanse powalczyć nawet na zagranicznej scenie Q4. Pozdro ;)”

voodoo|norad | 2007-01-22 00:35:50 +0100

gl panowie

xar | 2007-01-22 01:10:58 +0100

thx =]

m1ru | 2007-01-22 01:39:38 +0100

no bez jaj z tymi ikonami i gwiazdami ...

GL w kazdym badz razie

move | 2007-01-22 08:22:00 +0100

t5? Który?

bryan | 2007-01-22 08:30:46 +0100

gl ;)

sYnth|Bubu | 2007-01-22 11:03:29 +0100

Niezwykle mocny... w takim razie musiało się SPORO pozmieniac ;)

voodoo|norad | 2007-01-22 12:50:41 +0100

Scan grał dla t5, mess również o ile sie nie myle ;]

nergal | 2007-01-22 14:16:55 +0100

bubu wiadomo ze Ciebie nikt nie przebije debesciaku!
oczywiscie potrafie sie postawic na Twym miejscu i poczuc zwałem ze nie napisali od miesiecy nic o Tobie ;)

ogolnie zachecam do grania w quake4 hehe:F
pozdro

nergal | 2007-01-22 14:22:56 +0100

m1ru whineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

xar | 2007-01-22 15:37:17 +0100

ta gra tam mess :D

sYnth|Bubu | 2007-01-22 15:50:55 +0100

rofl
A co ja mam tu do rzeczy? Poprostu poza scanem to zaden z tych graczy niczym sie nie wyroznial wtedy jak MY (Mistrzowie Polski TDM) gralismy.

rotfl

ryyyAv | 2007-01-22 16:48:43 +0100

UVM logitech uvm juz nie ma ;)

Dinhmcz | 2007-01-22 16:57:52 +0100

ah to synth :D

sYnth|Bubu | 2007-01-22 17:03:08 +0100

To nie bylo sYnth tylko Fx.

nergal | 2007-01-22 21:04:59 +0100

Marian nie kompromituj sie swoja niewiedza:F
bubu tak Wy byliscie skazania na sukces kazdy to wie, masz racje

Gravatar

cin | 2007-01-22 22:14:55 +0100

ale i tak jakby na to wszystko spojrzeć scenka q4 jest pare x mniejsza od q3 :S jak dla mnie to to wogóle niema grywalności i czegoś mi w niej brakuje :/

THRAWN | 2007-01-23 09:32:26 +0100

ThieF: "W związku z porażką naszej byłej dywizji Quake 3, zdecydowałem że postawimy na nowszą odsłonę wstrząsu - Quake 4. Liczę, że nasza nowa drużyna nas nie zawiedzie. Powodzenia !"

to cos takiego było?;o

soru | 2007-01-23 15:18:44 +0100

cin a kiedy ostatnio grales w q4?:)
smiem watpic czy grales na 1.3 :-)
id pracuje nad patchem - eliminuja bugi, q4max tez nie stoi w miejscu - jest coraz lepiej:]

sYnth|Bubu | 2007-01-23 21:34:05 +0100

"jest coraz lepiej"
Szkoda ze za pozno. I ludzi brak... q4 stal sie gra stricte duelowa TDM leci na leb na szyje zkazdym sezonem cb kuh3 itd...

Dinhmcz | 2007-01-24 00:23:50 +0100

sory Bubu kojrzysz mi sie jednoznacznie :)

bubu tak Wy byliscie skazania na sukces kazdy to wie, masz racje
o lol Jurek ponoć nie lizesz

nergal | 2007-01-24 00:54:28 +0100

hehe marian
nie widzisz ironii?
patataju? bede trendi :F

pawson | 2007-01-24 07:59:14 +0100

To na ra3 można być gwiazdą ? AS:D

Dinhmcz | 2007-01-24 17:41:25 +0100

tu cie zabolało , widze ironie

nergal | 2007-01-24 21:44:34 +0100

gnieciesz mnie fikusnymi tekstami, dude!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63