ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



PB Info

nie, 26 styczeń 2003 03:12:21 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Zauważyłem że na nieco zmienionej głównej stronie Punkbustera ekipa Evenbalance zamieszcza wyraźną informację o numerze najnowszej wersji klienta, serwera i modułu autoryzacyjnego Punkbustera. Tak więc w przypadku problemów z łączeniem się na publiczne serwery najpierw sprawdźmy czy mamy najnowszą wersję klienta. Sprawdzamy oczywiście /pb_ver i porównujemy z wersją ze strony. Jeśli się nie zgadzają to znaczy że trzeba uaktualnić naszego PB jednym ze sposobów opisywanych w dziale Artykuły.

Przy okazji - na temat GUID'ów nie wiadomo nic nowego, w każdym razie ekipa EB uznaje często pojawiający się status GUID:UNKN za hack i usuwa jego właściciela z serwera. Może temu zapobiec admin posługując się nową komendą pb_sv_guidrelax o której pisał niedawno pluto. Detekcja ogc... wciąż nie jest włączona i będzie włączona "jak tylko system GUID'ów będzie w pełni sprawny" - czyli zapewne niezbyt szybko. A tymczasem coraz więcej serwerów albo wyłącza PB w ogóle albo wyłącza strictauth, jednak jako redakcja żadnej z tych metod mimo wszystko adminom nie polecamy, ufając że system w końcu spełni swoje zadanie.

CNL2

sob, 25 styczeń 2003 22:08:54 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Ruszyła druga edycja ProMode'owej ligi TDM - Cyber Net League! Już od dziś 20 klanów zaczyna walkę o mistrzostwo Polski CPMA! Mapy, które będą grane w lidze to:

  • pro-q3dm6 * ** **
  • ospdm5 * ** **
  • cpm4 * ** **
  • cpm14 * ** **
  • q3dm14tmp

Miejmy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i tak jak poprzednia edycja ta dotrwa do końca. Wszystkim klanom biorącym udział w CNL2 życzę GL i HF, a organizatorom żadnych W/O. ;)

Więcej na oficjalnej stronie ligi.

Turnieje

pią, 24 styczeń 2003 18:03:16 | Autor: Zell | Quake 3 Arena

Dostałem info na temat dwóch zbliżających się turniejach. Pierwszy (1v1) odbędzie się w Olsztynie w drugi tydzień ferii (dodatkowe info na gg: 1446493), w kafejce Mroowa przy ulicy Wilczyńskiego 11/4a. Wpisowe to tradycyjna kwota 15 zł, a nagrody są całkiem dobre, lecz mogło by być lepiej a mianowicie:
1 miejsce - oryginał q3 i 100 zł
2 miejsce - myszka, lub inne akcesoria
3 miejsce - pare lub paredziesiąt czystych płytek

Drugi turniej odbędzie sie w Sokołowie Podlaskim w kafejce e-gate niestety na PR 1.17 na CPM 1.0, ale rozgrywany w trybie 2v2. Wpisowe wynosi 0 zł, lecz mogłaby to być jakaś kwota ze względu na nagrody które są niezaciekawe:
1 miejsce - karnet 30 godz
2 miejsce - karnet 20 godz
3 miejsce - karnet 10 godz

Po więcej info na temat w/w turniejów zapraszam do działu Turnieje.

Przy okazjii przepraszam za chwilowe nieuaktualnianie tego działu, ale spalił mi się dysk :/ lecz od teraz będe robił to na bieżąco.

Clan Tool v1.5.1

pią, 24 styczeń 2003 09:17:14 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Strona Clan Tools została uaktualniona wraz z nową wersją tego popularnego narzędzia IRC'owego dla klanów. Wszystko zostało mocno zmodyfikowane, a wszystkie bugi (podobno) usunięte. Pełna lista zmian w nowej wersji tutaj, a sam programik ściągniecie stąd.

Trójmiejska Moc

śro, 22 styczeń 2003 23:32:26 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jest już strona turnieju w Gdańsku, w cafe Dune. Jak czytamy w newsach zostało jeszcze 12 miejsc więc kto mieszka niedaleko - niech się zapisze! Na stronie krótki regulamin, lista zapisanych oraz mapka dojazdowa.

http://aod.ckt.pl/dune - strona turnieju w Cafe Dune

Turniej 1v1 - Gryfice

śro, 22 styczeń 2003 15:49:31 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

(TN)clin1c poinformował mnie o kolejnym turnieju 1v1, tym razem w Gryficach. Planowany on jest na 15 lutego (sobota). Rozpoczęcie ok. godziny 10:00. Wpisowe wynosiło będzie najprawdopodobniej 10 zł (choć Clin1c mówi, że może mniej). Do wygrania oryginalne gry, myszki oraz "procent" od zebranych pieniędzy - całkiem atrakcyjnie. Chętnych zapraszam na GG Pana Clin1c'a - #1050983.

Myślę, że może być problem z dojazdem, więc specjalnie dla Was:

.: Gryfice na mapie.

Życzę GL startującym!

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63