Fazz zmienia klanowe barwy

Dopiero co przedwczoraj informowaliśmy o pozyskaniu przez nowo powstały klan nfinity eSports utalentowanego szweda
Pära "fazza" Södermana. Zaledwie dzień później fazz postanawia opuścić szeregi nfinity na korzyść Team Excello. Cała sytuacja zrodziła się za sprawą nadchodzącego QuakeConu, na który to ochotę ma bohater transferowego zamieszania. Zajście wyjaśnił menadżer nfinity eSport.
Deklaracja Andreasa "Fiska" Johanssona - menadżera nfinity eSport:
Since fazz decided to join us at nfinity eSports, we decided together that we wouldnt send him, since there was no use in it. But Fazz got contacted by excello and changed his mind into going to Quakecon, that's why he's now leaving our squad, since we have no intentions sending a player not enough warm in his clothing yet. We wish fazz and excello best of luck in Quakecon and future events!
Równocześnie z fazzem do Team Excello dołącza dwóch innych jego rodaków. Dywizję TDM wzmocnią:
Ove "Dibbe" Zetterström oraz
Karl "fooKi" Johansson.
Dibbe
Xhep
madix
Cat0r
Nace
fooki
Kujiwa
poj
karl1
fazz
Kapitan Excello -
Karl "karl1" Danielsson - już się cieszy na myśl o nadchodzących eventach, do których ma zamiar zapisać swoich podopiecznych. Takiego line-upu pozazdrościć może każdy klan i nie ma się co dziwić że karl1 spodziewa się sporych sukcesów na scenie Quake Live TDM, ciekawe tylko jak reprezentanci portugalskiej drużyny zaprezentują się w duelowych zawodach QuakeCon. Kto śledzi poczynania madixa i fazza na duelowej arenie Quake Live ten wie, że raczej nie mają oni sporych szans na sukces w amerykańskiej imprezie.
Źródło: teamexcello.com

noctis,
av3k,
GaRpY oraz
Weird. Trzymajmy kciuki za naszego młodego reprezentanta ponieważ do wygrania jest 100€ oraz miejsce na finałach.
Nowo powstały clan
Pelle "fazz" Söderman który ma zasilić szeregi dywizji Quake Live Duel.

Mikael "mitch" Peo’ch - Stary wyjadacz Q3 TDM/CTF, Reprezentant drużyny narodowej Francji Q3/QL.
Krystof "Krysa" Cerny – Jeden z najlepszych czeskich Quakowców, znakomicie radzący sobie w trybie TDM jak i Duel.
"LuGia" oraz dywizję Warsow - 
Hawr1x, dzięki czemu możemy być pewni, że od strony gamingowej wszystko będzie jak należy.
Wczoraj
Najlepsza, według id Software, impreza lanowa w Quake Live (i pierwsza w praktyce, biorąc pod uwagę fakt, że gry mają być rozgrywane na lokalnych serwerach) rozpocznie się 13 sierpnia i potrwa trzy dni. Gracze zgromadzeni w hotelu Gaylord będą zmagać się nie tylko z gorącem i problemami technicznymi, ale również ze sobą w trzech przygotowanych turniejach.
Oto trochę informacji dotyczących nagród, które będą rozdane widzom, podczas Intro Show na
stermy [ 3 : 0 ] av3k





Czeski serwis 




