GGL CPMa CPM FFA Minicomp
pon, 30 kwiecień 2007 15:33:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena
Dnia wczorajszego został rozegrany kolejny mini - puchar ze stajni GGL CPMa CPM Minicomp. Tym razem
vamp1re przygotował dla nas puchar oparty o tryb Free for All. W zabawie wzięło 12tu uczestników. Nie zabrakło takich nicków jak
LuGia czy
koddy. Jedyny Polak, któremu udało się zgłosić do rozgrywek to
auror. Lista map jak dla trybu FFA może wydawać się nieco nietypowa. Puchar był rozgrywany na takich levelach jak: ztn3dm1, cpm15, cpm19. Wszyscy zawodnicy grali wspomniane mapy. Wygrywał ten player, który zgromadził łącznie najwięcej fragów.
Wyniki:
- Lugia - 257
- koddy - 239
- tom - 233
- liam - 225
- ddk - 223
- greenbastard - 208
- pizz - 195
- auror - 191
- pushpabon - 174
- kyuubi - 173
- ovo - 165
- fern - 136
Ilość fragów na poszczególnych mapach:
ztn3dm1 - 814
cpm15 - 877
cpm19 - 675
total - 2366
Dema w postaci MVD - click.
Ten sam puchar został rozegrany także na fizyce CPMa vq3. Lista map to: cpm21, q3dm17, q3dm12. Ten comp był przeznaczony dla graczy z USA i Kanady. A oto końcowy standing:
Wyniki:
- cK-kyuubi - 307
- [frank] - 297
- alch - 250
- foyo - 234
- icel0re - 219
- serm - 195
- soul - 194
- matt - 191
- rue - 183
- RQ - 146
- blackstallion - 119
- ruck - 102
- megs - 72












Av3k vs
Szykuję się nam kolejna porcja zmagań - Lameriada 5000 Competition ! Sa to zawody defragowe na forum PTC - zaproponował je Radioactive. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i troszeczkę rywalizacji.
Veronie, a finał odbędzie się w
Nowym Yorku.
Mimo pewnych komplikacji udało nam się sukcesem zakończyć kolejną, już 5, rundę rozgrywek 
=[Y]= 

Niemców. Mecz ten został rozegrany bez przeszkód, a Team Poland pewnie wygrał 2:0 i wywalczył 3 punkty. A oto jak przedstawiają się wyniki pierwszej kolejki rozgrywek:
Polska [ 2 : 0 ] Niemcy 
Szwecja [ 2 : 0 ] Finlandia 

United Kingdom [ 2 : 0 ] Finlandia 
coolera, jednak to czego nie zobaczymy na demach, w pełni zrekompensują nam VODy.









