Event Horizon 3
pią, 01 luty 2008 20:24:01 | Autor: rono | Quake 3 Arena
Od dawna wyczekiwany trickmovie ze stajni temporalpictures.
Kolejna, 3 już część pokazów ekipy z "-O-" przed nickiem. Szykuje się
saga na miare "Mody na sukces" :) Ale przejdźmy do rzeczy...
Tworzeniem najnowszego dzieła temporalpictures zajmował sie Ebola, znany również z występu w kilku trickmovie. Jest to jego pierwsza produkcja.
Podjąłem się ściągnięcia wersji MediumQuality, i nie wiem jak jest z innymi źródłami ale z QuakeUnity.com transfer był niezły. Za zadbanie o dobry hosting pliku również należy się pochwała.
Pierwsze rzeczy jakie ujrzymy po załączeniu, to logo wytwórni po którym następuje nieco zbyt długie przestawienie graczy, choć jego oprawie nie mogę niczego zarzucić. Potem rozpoczyna się akcja i już trzeba powiedzieć że jest na co popatrzeć :)
Ogólnikowo rzecz biorąc ujrzymy tu mnóstwo rozmaitych tricków począwszy od wygibasów pojedyńczych graczy poprzez tricki teamowe, i na teamowych FastCapach kończąc ! Naprawdę różnorodność i co najważniejsze oryginalność powoduje czerpanie przyjemności z oglądania. Oczywiście zdarzają się momenty w których uświadamiamy sobie że 'już to gdzieś widziałem', ale tego dzisiaj trudno uniknąć.
Od strony technicznej jest to dobrze wykonana robota bez dwóch zdań. Praca kamer bardzo dobra, często mamy możliwość obejrzenia akcji z różnych ujęć jednocześnie. Przejśia również prezentują się nieźle
Muzyka prezentuje się również całkiem całkiem. Techniczna w miarę spokojna nie narzucająca się nuta. Bardzo przyjemne w odbiorze. Podczas 17 minut trwania, przez 5 minut mamy przyjemność oglądania napisów końcowych. Gdyby nie te akcje które możemy w międzyczasie zobaczyć, możnaby się zanudzić.
Ogólnie rzecz biorąc naprawdę kawał świetnej roboty. Pozycja obowiązkowa dla fanów DeFRaGa i nie tylko...
Występują: sp4rky - nebuLa - Fleshw3lder - KiD - RTB - Flayzerannyx - Stasis - Metaxa - Frank - Varelse - Crim - Amrit - Afu - Khabbi
Czas trwania: 17 minut 12 sekund
Dostępne wersje:
Low Quality, 720p, 390MB
Medium Quality, 720p, 641MB
High Quality, 720p, 1.6GB
Download @ Own-age.com
Tak tak moi drodzy. Zawodnicy nie będą walczyć o super wypasione nagrody, bo na takowe nikogo nie stać. Zresztą, po co im nowe słuchawki lub nowa myszka ;-) Wracając do meritum, mamy nadzieję na dobrą zabawę graczy i jeżeli to będzie możliwe, wysoką frekwencję na GTV. Jeżeli dopisze publika nie omieszkamy zorganizować kolejnych turniejów z cyklu open. Może to zmobilizuje innych do grania. A teraz trochę szczegółów.
Wczoraj wieczorną porą w sieci miała miejsce premiera najnowszej wersji dobrze nam znanego moda Q4Max, oznaczonej numerkiem 0.81. Twórcy skupili się głównie na kosmetycznych poprawkach i dodatkach. Otrzymaliśmy kilka nowych komend dla SuperHuda, co ma na celu jak największe przybliżenie jego działania do pierwowzoru zaimplementowanego w CPMA. Oprócz tego dużej ilości zmian i dodatków doczekał się Freeztag, będący od jakiegoś czasu jednym z gametypów dostepnych w Q4Maxie.
POLSKA vs SZWECJA 

Krótko po świątecznym turnieju Q4 2v2 panowie
dozer postanowili zorganizować kolejną edycję cupa, nie kryjąc zadowolenia na myśl o nowych zmaganiach! Turniej wystartuje pod nazwą Quake4.tdm 2v2 Winter Cup już 10 lutego w niedzielę! Zapisy są cały czas otwarte. Poniżej trochę szczegółów dotyczących przebiegu i reguł!

Jest 28 stycznia roku 1958, godzina 13:50. Duńczyk Ole Kirk Christiansen przekracza właśnie próg urzędu patentowego, by za dokładnie 8 minut opatentować plastikowe klocki z małymi wypustkami. Nie wie jeszcze, że jego wynalazek zapisze się w historii całej ludzkości.
Organizatorzy Nations Cup przygotowali nam bardzo miłą niespodziankę w postaci nagrań wszystkich meczów ligowych z pierwszego tygodnia rozgrywek. Jeśli zapomnieliście o jakimś spotkaniu, które chcieliście obejrzeć na GTV, możecie zaopatrzyć się w paczkę i nadrobić zaległości! A było co oglądać...



