Ważne info odnośnie cpm_maxfps.
pon, 28 kwiecień 2008 22:01:01 | Autor: AL|EN | Quake 3 Arena
Po raz pierwszy w wieloletniej historii modu Cpma programistom umkneło wpisanie jeszcze jednej zmiany do changeloga najnowszej wersji:
**Edit: one important difference that didn't make the changelog is the
removal of the FPS cap. LCD users should try using com_maxfps 166, the
game should be smoother.**
Czyli ograniczenie ilości klatek na sekundę zostało zniesione aby poprawić komfort grania na monitorach LCD - zalecana wartość to 166 (lub 2x75=150).
Test LCD: Ustawić com_maxfps 166 przy 75hz i pograć 3 dni, włączyć ponownie com_maxfps 125 i napisać w komentarzach czy odczuło się różnice.
WAŻNE
Zmiana ilości FPS nie wpływa na fizykę w żaden sposób. Przypominam również o usunięciu zbędnego pliku zzz_Old_LightingGun.pk3 z folderu cpma.



av3k
Spart1e
K1llmaster
Forever vs
Wh3nom - [
ESWC w San Jose nabiera tempa. Do rogrywek, w których główną nagrodą jest możliwość uczestniczenia w tej największej imprezie
Quake'owej tego roku, stanęło 23 zawodników. Spośród tej liczby najbardziej wyróżniają się nicki
chaOTicza,
diabz, będzie to prawdopodobnie łatwa wygrana anglika, i rozstawienie w grupie się nie zmieni.
Cypher vs
stalker - [
Razer to firma, która dba o gracza na wielu płaszczyznach. Najnowsza inicjatywa ma na celu podniesienie skuteczności w celowaniu (raczej nieświadomy skutek z ich strony), jak i również możliwość wygrania nowej myszki Razer Salmosa "Speed Of The Light". Wygrać może każdy. Wystarczy jedynie wejść na stronę główną, a następnie kliknąć na ikonkę o obiecującym tytule "Win a Razer Salmosa".




