LAN4FUN 8 - ostatni dzwonek!

Przede wszystkim trochę informacji na temat samego LANa. Wszystko rozpoczyna się już w sobotę od godziny 9:00 rano w PWSBiA w Warszawie. Jest to impreza typu BYOC (Bring Your Own Computer), a wpisowe na nią wynosi 75 złotych. Na miejscu będzie można do niedzieli grać w co tylko się chce, nie tylko w Quake'a III, ale także w Counter-Strike, Americas Army, Warcraft III czy wiele, wiele innych. Wszystko zależy od Was!
Zapisać można się na stronie www.lanparty.pl. Należy w tym celu stworzyć konto i zająć sobie miejsce. Następnie wykonać przelew na konto organizatorów z wpisowym i... tyle. Do zobaczenia na LANie!
A co organizatorzy przygotowali dla amatorów zmagań q3? Otóż lista nagród turnieju Quake III Arena CPMA 1v1 przedstawia się następująco:
I Miejsce - TELEWIZOR 14" "TV Manta 1403"
II Miejsce - KARTA GRAFICZNA "PALIT 7300 SONIC 128MB DDR3 500/1100"
III Miejsce - PODKŁADKI POD MYSZKI "RAZER MANTIS"
GRA " CD PROJEKT "
A czego życzą organizatorzy wszystkim przyjezdnym?
"Przede wszystkim powodzenia.. dużo fragów i mam nadzieję że pojawi się parę osób z polskiej sceny Quake3 :)" - Igor Odejewski
Na koniec przedstawiam garść przydatnych linków dla zainteresowanych:
Strona główna imprezy
Rejestracja (dostępna po stworzeniu konta!)
Pełny regulamin Quake III
Dojazd
Nagrody na L4F
Uczestnicy
Seattle. Lista gier nie została jeszcze jednak zamknięta, i może się zmienić.
Zgodnie z niedawno uruchomionym odliczaniem na
zeh, założył topic z wciąż aktualizowaną listą znanych map, które zostały wysłane na maila konkursowego. Oprócz "
Lukina, znajdziecie tam wiele innych lokacji do najnowszej części gwoździa, zarówno autorstwa starych wyjadaczy jak i osób stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie.
Quad At Home, natomiast ekipa
Thrawna będzie rywalizować z 

















Bryan - zasłużył sobie na to niechlubne wyróżnienie
Francją a
Niemcami zostanie rozegrany o godzinie 21.30. Natomiast wielki finał, w którym na przeciw siebie staną ekipy
Szwecji oraz
Wielkiej Brytanii odbędzie się 30 minut wcześniej. W meczu o trzecie miejsce ciężko wskazać jednoznacznego faworyta. Oba zespoły prezentują podobny poziom, a o wyniku może decydować "forma dnia". Inaczej mają się sprawy jeżeli chodzi o spotkanie finałowe. Tutaj Skandynawowie są faworytami i inny wynik niż ich wygrana 3:0, 3:1 będzie sporą niespodzianką. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do włączenia GTV od 21.00 i emocjonowania się tymi pojedynkami. Emocji na pewno nie zabraknie.
Szwecja
Wielka Brytania
Francja
Szwecja vs
Wielka Brytania



Francja vs
Najlepszy gracz



