Przewaga CPMA nad OSP
wto, 17 czerwiec 2008 09:01:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Nic dodać, nic ująć:
źródło: pbhacker
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
wto, 17 czerwiec 2008 09:01:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Nic dodać, nic ująć:
źródło: pbhacker
nie, 15 czerwiec 2008 12:28:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Bez zbędnego owijania w bawełnę, zapraszam na GTV: 213.114.43.251:27970, gdzie możecie się zdziwić po wejściu, ponieważ za waiting room nie robi jak to zwykle bywa "testbox", tylko cpm24. Wpiszcie spokojnie /gtv_gamelist i podłączcie się gdzie chcecie. Nie liczcie na MVD - przynajmniej na razie nikt go nie włącza...
sob, 14 czerwiec 2008 16:53:01 | Autor: nergal | Quake 3 Arena

Ktoś kto czuje głód po wiosennej edycji OpenCupa CTf 5v5, może się zapisać do letniej ligi CTF, ale w troche odmiennej postaci. Będą to zawody dla czteroosobowych drużyn i na trochę innych mapach, bardziej przystosowanych do 4v4.
Lista zapisanych
Frogs-United 
HUMPED 
Loz Kampoz Fragging Force.ATS 
Clan Affe 
dark saga 
q3w2
q3w7
q3wc6
q3wcp14
q3wcp18
sob, 14 czerwiec 2008 11:09:01 | Autor: lObuz | Quake 3 Arena

Zapisy do ligi iCTF 3on3 zostały przedłużone do soboty 14.06. Więc jeśli jeszcze ktoś chce się zapisać to ma na to 1 dzień. Zostały otwarte zapisy na kanale irc: #fppcenter.com, jeśli komuś nie chcę się rejestrować na stronie www.ictf.fppcenter.com to może właśnie na ircu pisząc mi nazwę klanu, tag, stronę www, nicki graczy oraz ich guidy. Jeśli ktoś ma znajomych za granicą to śmiało może ich poinformować o tej lidze ponieważ dla nich zapisy również otwarte! Na koniec dodam jeszcze, że dla zwycięzców czeka nagroda w postaci serwera www, sponsorowana przez firmę proserwer.pl.
sob, 14 czerwiec 2008 08:17:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Od wczorajszych godzin wieczornych można zauważyć w ostatnio dodanych plikach nową pozycję pod złowrogim tytułem "Killing Obsession II". Uspokajam, nie ma tam zamachów, mordów i straszenia dzieci, z pełną odpowiedzialnością polecam ściągnąć pozycję do swoich zasobów filmów Q3. Przyznaję się bez bicia, że miałem już o tym napisać tydzień temu, z braku czasu (EURO2008 itd.), nadrabiam dopiero teraz. Przyznam się również bez bicia, że nie miałem najmniejszego pojęcia o scenie i zasadach gry na modzie [Excessive Plus]. Przyznaję na koniec, że po obejrzeniu filmu jestem pod wrażeniem tego, co wyczyniają gracze klanu [KO] i polecam innym się o tym przekonać. Będziecie świadkami bardzo zgrabnie złożonego materiału w postaci pięknych akcji ze zgraną muzyką i odpowiednio dobranymi efektami, które potrafią wbić człowieka w fotel. Zastosowano kilka innowacji, których do tej pory w filmach nie widziałem (jeśli ktoś widział, proszę mnie z łaski swojej naprostować), a najbardziej przypadł mi do gustu efekt wystrzału z shotguna. Bez zastanowienia polecam udać się do strony downloadu:
[Killing Obsession II download]
...i podzielić się swoimi odczuciami po obejrzeniu, HF!
Niedawno mój kolega mov9k pisał o jakże ważnym wydarzeniu, jakim niewątpliwie był mecz naszej reprezentacji z reprezentacją sąsiadów z zachodu - Niemiec
. Niestety historia jak to historia lubi się powtarzać. Mecz przegraliśmy 0:2 ale jakby nie było to 'Polacy' nam te bramki strzelili, bardziej dokładnie to jeden z nich i to po asyście drugiego. Marne to pocieszenie ale zawsze coś.
Teraz czekają nas dwa mecze, można powiedzieć mecze o wszystko. Już jutro gramy z Austrią, którą co prawda pokonaliśmy w ostatnich dwóch spotkaniach el. MŚ, ale teraz grają oni u siebie więc sytuacja może nie być tak łatwa. W historii graliśmy z Austrią 7 razy z czego 4 spotkania skończyły się naszym zwycięstwem (3 należały do Austriaków). Trzymajcie jutro kciuki bo nasi naprawdę muszą się postarać.
Polska vs
Austria
12.06.2008, godzina 20:45
GTV: Polsat i Polsat Sport Extra
Moja osobista uwaga - męczy mnie ta 'Polskość' na pokaz. Działa to wręcz odwrotnie - opisy na gadu z flagą, albo na profilach społecznościowych dodawanie zdjęć flagi polskiej itp - po prostu zaopatrzcie się w piwo tudzież colę i dopingujcie naszym reprezentantom sercem. Oni nie wchodzą na naszą-klasę tuż przed wyjściem na murawę i w żaden sposób im w/w flagi w profilach nie ułatwiają sprawy!
Najlepiej to wyjdźcie do w miarę pozytywnego lokalu gdzie można spotkać normalnych kibiców, pomalujcie sobie twarze i przyodziejcie barwy narodowe a do tego 'zatrzyjcie' gardło na okrzykach. Takiego kibicowania Wam życzę i wielkich emocji jutrzejszego wieczoru.
wto, 10 czerwiec 2008 22:59:01 | Autor: Specyk | Quake 3 Arena
Po problemach w postaci trudności umówienia dogodnego dla obydwu drużyn terminu do rozegrania meczu, w końcu przed kilkoma dniami udało się rozegrać finał ligi eF v2 na modzie eFreeze. Do dziś trwają spekulację, dlaczego
ExS zagrało pomimo tego, iż nie zdołało skompletować graczy, jedni twięrdzą, że to dzięki dobrotliwości
K&D, inni argumentują to brakiem czasu przeciwnika. Mecz rozegrany pod dyktando ExS, tylko na jednej mapie K&D potrafiło nawiązać walkę. ExS pokazało się z niezłej gry drużynowej, czego niestety w ekipie K&D zabrakło i prawdopodobnie to oraz indywidualne zdolności "estremalnych soldżerów" było kluczem do sukcesu w tym spotkaniu.
ExS [3:1]
K&D
dm6: [15:5]
*dm8: *[13:15]
*dm5: *[15:10]
*dm7: *[15:8]
Jeden turniej dobiegł końca, a już wkrótce rozpocznie się kolejny. Będzie to liga rozgrywana na wzór PLCA, 4 ligi po 6 klanów (w zależności od zainteresowania rozgrywkami). Organizatorzy czyli
magnetic esports (dawniej BMA) zapraszają do udziału klany spoza eFreeze, gdyż będą one w niższej lidze ze sobą oraz słabszymi klanami na eF po to aby od razu nie zniechęcić się do gry na tym modzie.
Zapisy trwają do czwartku 12.06.2008!
Więcej informacji na stronie ligowej: http://efreezeleague.q3a.eu/magnetic/

Przy okazji weekendu i tego, że być może więcej osób zagląda na ORGa chciałbym przypomnieć o organizacji ligi Polish Division Summer Edition 2v2. W międzyczasie pojawiło się parę problemów, które spieszę wyjaśnić.
Pytanie 1: Czy mogą brać udział tylko teamy klanowe czy również mieszane?
**Jako, że wymogi klanowe byłbyby zbyt dużym ograniczeniem, postanowiłem dopuścić możliwość mieszania między teamami. Także przykładowo gracz z klanu X może grać z graczem z Y.
*Pytanie 2: Ile osób maksymalnie może być w jednym teamie?
*Jako, że zliżają się wakacje to część osób może wyjeżdzać na tydzień, dwa. Dopuszcza się więc robienie teamów większych aniżeli 2-osobowych. Oczywiście nie mówimy tutaj o teamach złożonych z 6-7 graczy. Myślę, że 3-4 osoby to ilość spokojnie pozwalająca znaleźć dwójkę na mecz.
*Pytanie 3: Czy klany mogą wystawiać po parę dwójek?
*Tak. Jeśli tylko klan liczy dużo osób i są chętni to nie ma żadnych przeciwskazań.
Przypoimnam, że zapisy trwają do 22 czerwca włącznie. Chęć uczestnictwa proszę zgłaszać na maila [email protected], a następnie można potwierdzić na **gg: 2808975. Po więcej informacji odsyłam do tego newsa. Zapraszam również do śledzenia na bieżąco zapisanych do ligi tutaj.
Przypominam o najważniejszym wydarzeniu dzisiejszego dnia, o meczu, na który wszyscy Polacy czekają z zapartym tchem. O godzinie 20:45 rozpocznie się spektakl z udziałem podopiecznych Leo Benhakera i Joahima Loewa. Jeszcze nigdy nie udało się nam wygrać z Niemcami, na naszym koncie widnieją jedynie remisy i porażki. Czy dziś historia się powtórzy? Miejmy nadzieję, że nie.
Polska vs
Niemcy
08.06.2008, godzina 20:45
GTV: Polsat i Polsat Sport Extra
Nie zapomnijcie o wywieszeniu flagi!
czw, 05 czerwiec 2008 23:44:01 | Autor: Specyk | Quake 3 Arena
Jedna z najlepszych i cieszących się największym zainteresowaniem liga na modzie eFreeze dobiega końca. Na dzień przed wielkim meczem POLSKA - NIEMCY, w sobotę o godzinie 22:00 czasu polskiego(8pm GMT), odbędzie się finał eF League v2, pomiędzy klanami
ExS i
K&D. Po bardzo długim czasie rozgrywania turnieju, po wielu miesięcach morderczej walki, w końcu doczekaliśmy się upragnionego finału, który jest zwieńczeniem ciężkiej pracy ogranizatorów.
Mecz oczywiście możecie oglądać na żywo na GTV, oraz słuchać transmisji za pośrednictwem shoutcast'a, co ciekawe mecz będzie komentowany w dwóch językach, polskim i rosyjskim.
Droga "ekstremalnych soldżerów" i "zabójczych demonów" do finału wyglądała następująco.
Nam pozostaje tylko życzyć graczom klanów ExS i K&D połamania raila!
Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.
Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208
Dodał: tath
OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))
Głosów: 63