Chipsy przyszły! Powitajmy ExcessivePlus!
pią, 28 grudzień 2007 18:00:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Cieszy mnie fakt, że nasz serwis rozwija się z każdym dniem! Dziś mamy okazję powitać kolejną pochodną naszego ukochanego Quake'a: Mod ExcessivePlus. O co w nim dokładnie chodzi - nie wiem, bo wiedzieć na razie nie muszę. Od tego mamy nowego redaktora w naszym składzie aby nam wszystko dokładnie wyjaśnił ;-)
Z rzeczy najistotniejszych:
* pierwszy release modu pojawił się 2 sierpnia 2003 roku
* scena ogarnia w okolicach 30-40 klanów, z czego większość jest polskiej narodowości (podobno mamy tam paru niezłych wymiataczy)
* stronka główna o E+: click!
I to w zasadzie tyle na dobry początek. Już niedługo będziecie mogli spodziewać się wprowadzenia w świat nowego dla naszego serwisu modu. Nad całą akcją pieczę będzie sprawował nasz nowy kolega o groźnym nicku: Furiat. W rzeczywistości porządny gościu, który pali się do roboty.
Witam w imieniu Redakcji i życzę dynamicznego rozwoju na naszej Arenie! GL!
inz4ha (Czarne Pantery) doprowadziła finalistkę
Quetz do rozpaczy - sam końcowy wynik świadczy o wszystkim!
subz
mason oraz serwis 
Hawr1x postanowił zorganizować kolejną edycję Nations Cupa w trybie TDM z powodu braku takowego na Clanbase oraz Net-leet.
Slayers In Rage - 6 mp4 - 1gb
Kill Revenge Survive - 6 mp4 - 4x1gb & 2x512mb
evade - 5 mp4 - 512mb




