I Ty możesz zostać Clan Leaderem!
sob, 24 styczeń 2009 12:56:00 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Chcesz poczuć smak władzy, pieniędzy i kobitek w formacje jpg? Jesteś urodzonym dowódcą i chciałbyś spróbować swoich sił na stanowisku kierowniczym? A może w poprzednim życiu byłeś Napoleonem i chcesz ponownie rozsławić swe imię? Jeśli tak to wychodzimy na przeciw Twym oczekiwaniom.
Załóż klan, a my pomożemy Ci znaleźć graczy. Wciel się w rolę dowódcy, zbierz armię i staw czoła złemu czarnoksiężnikowi. Uratuj dziewicę i zamieszkajcie w drewnianej chatce na dm6. Tylko teraz, za darmo i po promocyjnej cenie 0zł.
Napisz maila do szefa wszystkich szefów, czyli do mnie, na adres .... W swoim liście opisz kim jesteś i co ludzkość Ci zawdzięcza. Masz kłopoty w pracy? A może żona notorycznie okłada Cię patelnią i wstydzisz się o tym powiedzieć? Ja Cię wysłucham! Ewentualnie możesz też wspomnieć o tym, jakich graczy szukasz (jaki ma być ich poziom) oraz w której lidze widzisz swój przyszły klan. Wspomnij też jaka jest nazwa klanu i czy posiadacie już jakichś członków. A może klan ma już sponsora z branży tekstylnej i każdy nowoprzyjęty dostanie wełniane gacie? Jednym słowem piszta co chceta!
WSKAZÓWKA: Dobrym sposobem na szybkie pozyskanie nowych graczy jest udawanie dziewczyny!
W jaki sposób pomożemy Ci w załozeniu klanu?
Napiszemy osobnego newsa, o każdym klanie, który będzie poszukiwał graczy.
Pomożemy w załozeniu strony klanowej.
Będziemy służyć radą w każdej sprawie.
Jak to jest być Clan Leaderem?
Z pamiętnika anonimowego klanowicza:
Drogi pamiętniczku. Dzisiejszy wieczór spędziłem siedząc w kącie i płacząc. Maniek znowu na mnie nakrzyczał. Nie wiem już co mam robić, koledzy z klanu są dla mnie jak rodzina. Wszyscy wspólnie ciągniemy jarzmo ucisku ze strony [H]itlera (tak go nazywamy gdy nie słucha). Dziś znowu się zważyłem, mam już tylko 45kg, Maniek mówi, że jedzenie jest dla słabeuszy. Kończę, bo właśnie zaczynamy grę, a spóźnienia nie są tolerowane. Buziaczki.
Team Poland. Ich przeciwnikami natomiast będzie jeden z czołowych obecnie klanów TDM w europie
Satan’s Proxies. Całość zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż obydwie drużyny posiadają w swoich składach graczy z niebywałymi umiejętnościami. Przypomnijmy, iż na zwycięzców spotkania czeka już w finale WB dominująca ostatnimi czasy drużyna
miel.
Prawie rok minął już od czasu ostatniej edycji 
Alex “Cypher” Yanushevski. Drugim graczem mającym pewne miejsce w finale jest zwycięzca ESWC Master w Atenach,
Shane “Rapha” Hendrixson.

zaprezentowanych nowości jest nowa mysz dla graczy o pieszczotliwej nazwie Mamba. Została ona oparta na nowym sensorze laserowym 3,5G potrafiącym pracować z rozdzielczością 5600DPI przy szybkości próbkowania 1ms. Nowością jest możliwość dołączenia do myszy kabla, co zaspokoi potrzeby również osób niezbyt przychylnie patrzących na rozwiązania bezprzewodowe. W urządzenie wbudowano własną pamięć określaną jako Razer Synapse, w której przechowywane są informacje o profilach graczy, konfiguracja przycisków makro, itp. Komfort użytkowania ma stać – jak to u Razera - na bardzo wysokim poziomie. Zresztą dobrze znany profil myszy powinien być gwarantem ergonomii. Bateria według producenta wystarczy na pracę od 14 do 72 godzin, w zależności obciążenia. Cena myszy ma wynieść słone 130 USD, jednak wszystko wskazuje na to, że znajdzie się sporo osób których ta kwota nie odstraszy.
blaze i
Death
Niemców i zawsze grających taktycznie
Ukraińców. Jutro bardziej wyrównane widowisko
Rosja kontra
Austria, inaczej można powiedzieć pojedynek duelowców
Holandii w której składzie są w większości gracze słynący z rozgrywek CTF, przed nimi dość mało wymagający przeciwnik
Hiszpania. Pewniakiem do zwycięstwa w kolejnym meczu są
Czechy, pozostałe nie mają mocnych faworytów, tym bardziej mogą ciekawić, choć nie muszą stać na wysokim poziomie.
Wielka Brytania,
Francja,
Szwecja. Drużyna z
Belgii wykorzystała już swoją wildcard, jej spotkanie przeniesione zostało na inny tydzień.
Islandia
Chorwacja
Białoruś vs
Słowenia
Dania vs
Węgry vs
Serbia



