ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Insta Unlagged Center

czw, 26 maj 2005 11:23:37 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena


Nasza rodzina stale się powiększa. Ostatnio na serwisie www.quake3.imro.pl obserwuje się spore zainteresowanie hostingiem różnego typu. W przeważającej wielkości są to strony klanowe, zrzeszające grupki ludzi, którzy pragną mieć zapewnione pewne oraz atrakcyjne miejsce w internetowej społeczności, promowane zarazem logiem IMRO oraz **ORGa. Rzadziej, był to hosting jakiś lig, lub np. serwisu o tematyce Doom 3. Jednak tym razem mogę z dumą poinformować, że coś, o co dużo większa grupa ludzi zabiegała już od ponad pół roku stało się w końcu faktem. Otóż od wczoraj wieczorem, na pasku z linkami do wszystkich pod serwisów ORGa, pojawiła się nowa pozycja. A jest nią InstaUnlagged.

**

Nie muszę chyba nikomu przedstawiać tematyki, jaką serwis będzie się zajmował. Modyfikacja InstaUnlagged posiada ogromną wręcz scenę, nieco nieznaną w kręgach ludzi preferujących vQ3 lub CPMA. Jednak nie zmienia to faktu, że z tak dużej znalazły się osoby, które umieją prowadzić serwisy informacyjne dotyczące ich ulubionych trybów rozgrywki. Od dawna, enklawą graczy IU był legendarny Wortal Insta Unlagged Center, jednak od wczoraj, jest on nowym odłamem największego Polskiego serwisu o tematyce Quake III. Pod adresem www.quake3.imro.pl/iu można będzie codziennie znaleźć garść najnowszych informacji dotyczących sceny Polskiej jak i zagranicznej. Połączenie sił największego serwisu IU oraz największego serwisu informującego ogólnie o q3 na pewno wyjdzie obu scenom na dobre. Pierwszej z nich zapewni dużo większą siłę przekazywania nowych wiadomości ludziom, których to interesuje. Z kolei nam - rdzennym ORGowiczom, jeszcze więcej odwiedzin i nowych twarzy wnoszących coś do życia strony. Nowy, dość nietypowy jednak według mnie rewelacyjny layout strony zawiera wszystkie najważniejsze działy, które mogą być przydatne dla wszystkich fanów IU jak i tych, którzy zapragną postawić swoje pierwsze kroki w zniewalaniu wrogów samym tylko Rail Gunem. Pozwolę sobie przytoczyć jeszcze kilka ciepłych słów, jakie znalazłem w Newsie Otwarcia nowego Wortalu.

Jest to przełomowy moment w historii naszej sceny. Jak powiedział Wendel, jeden z redaktorów:

"Teraz jak nigdy przedtem będziemy mogli na o wiele większą skale informować was o tym, co dzieje się na scenie. Wszystko lepiej, więcej, szybciej, sprawniej i miejmy nadzieje bardziej profesjonalnie. Znaczek imro w logo naszego wortalu dobitnie ukazuje, że nasz mod zaczyna się rozwijać, a co więcej - przyspiesza i to coraz bardziej."
Podobnego zdania byli inni redaktorzy.

"Pod skrzydłami tak dużego serwisu jak ORG, nasza praca będzie łatwiejsza i przyjemniejsza, a jej efekty dotrą do większej liczby graczy zwiększając tym samym ruch na scenie IU. To jest chyba najwyższy cel każdego z nas!" - Olek

"...mam nadzieję, że w końcu społeczność innych modów będzie patrzeć na nas na równi, a nie z góry jak kiedyś." - macr0n

Nie pozostaje mi nic więcej niż tylko życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim działaczom nowego Insta Unlagged Center. Pragniemy zachęcić wszystkich użytkowników do tłumnego odwiedzania IUC oraz kto wie, być może spróbowania swoich sił w bardzo modnym ostatnio trybie rozgrywki? Zapraszamy!

Razor | 2005-05-26 11:32:02 +0200

witamy na pokladzie.
GL Panowie :)

k3m | 2005-05-26 11:42:01 +0200

gl z kolorowymi laserami.

wuder | 2005-05-26 12:00:41 +0200

powodzenia :-A

cid | 2005-05-26 12:09:48 +0200

Damy radę :}

Gravatar

StaryOrgowicz_94 | 2005-05-26 12:20:53 +0200

Dziękujemy wszystkim za... życzenia? słowa otuchy? tak czy inaczej thx :) postaramy się godnie reprezentowac naszą scene pod skrzydłami orga, jak i na odwrót - należycie reprezentować orga wśród graczy IU :)

HaSu_Szlauf | 2005-05-26 12:58:35 +0200

maja najfajniejsza grafike ze wszystkich :) ^^gl i hf :>

mart | 2005-05-26 13:02:29 +0200

tak grafika jest naprawde nice ... damy rade chłopaki z IU !!!

Gravatar

klr | 2005-05-26 13:04:36 +0200

Czekamy z chęcią na nowych graczy w iu ;]

olek | 2005-05-26 13:09:40 +0200

O, i nawet w newsie o mnie wspomnieli :)
Dzieki za dobre slowo... teraz trzeba sie zabrac za robote :) Zapraszam do czestego odwiedzania InstaUnlagged Center... zaraz wrzuce relacje z lan party 2 w kole!

gu4rd | 2005-05-26 13:20:37 +0200

GL :D zajebisty news Mavel :) No i stronka IU tez zajebista :D

Gravatar

^^SLAYER | 2005-05-26 13:29:07 +0200

Miejmy nadzieję, że teraz IU pójdzie już tylko do przodu, tym bardziej, że w niedługim czasie ma się ukazać InstaUnlagged2... A lay rzeczywiście najlepszy ze wszystkich ;) GL

NeO- | 2005-05-26 13:30:11 +0200

No to ja też wszystkich witam i zapraszam do odwiedzania IU Center, jak i nie tylko :)

Mav_8217 | 2005-05-26 13:36:45 +0200

no dzięki guard... ale maval a nie mavel :D prawie każdy się myli :))

ZP1K | 2005-05-26 13:43:52 +0200

lay wypas, nom gl chłopaki :D

gr. | 2005-05-26 13:47:30 +0200

fajny obrazek

RauL | 2005-05-26 14:12:02 +0200

bardzo fajnie :)

voodoo|norad | 2005-05-26 15:37:47 +0200

Przypadek, ze zobaczylem dzial :) ciesze sie, ze jest, zycze powodzenia :D

gr. | 2005-05-26 15:55:52 +0200

a w sumie to lay tez niczego sobie ladny czarny z niebieskim

THRAWN | 2005-05-26 17:25:41 +0200

hf IUC

baxowy | 2005-05-26 17:54:53 +0200

pozdro dla was :)

Gravatar

astRoid | 2005-05-27 00:51:11 +0200

bueeeee :/ wywalacie rotflowe komenty :P

nawet fazy nie zapales erejzerze:P i wyrzucasz:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63