ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



XariS The Movie

śro, 19 luty 2003 20:38:12 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Kolejny polski film w naszej kinotece. XariS nie odszedł od przyjętych standardów, czyli mamy intro, triki, fragi, wszystko na mapach baseq3. Muzyka zróżnicowana, szczegóły w opisie pliku, tam też więcej informacji.

Film jest zakodowany w formacie WMV1, występują z tego powodu problemy z ręcznym przewijaniem. W przypadku problemów z uruchamianiem należy zaopatrzyć się w Media Player 7 lub 8 (ściślej w jego kodeki) lub ściągnąć z działu Pliki/Movie Editing tzw. Nimo Pack.

.:: XariS the Movie (wmv, 91MB)

Promode.pl – 4 dni?

śro, 19 luty 2003 20:18:55 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

"Wielki amatorski projekt, miesiące planowania i projektowania, nie zmordowana walka trzech tytanów, oto by zrealizować to jakże ambitne wyzwanie. Wreszcie widać, przedzierające się przez brudne, ciemne, chmury, światło geniuszu które uświadamia nam że cel został osiągnięty... tak udało się!

Pewnie zadajecie sobie pytanie: czy to już czas, czy to od paru lat zapowiadana strona promode.pl?

Odpowiedź brzmi... nie!

:: promode.one.pl i wszystko jasne :)

Więcej informacji w najbliższym czasie... "

DA vs PPP

śro, 19 luty 2003 19:32:51 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Niestety drugi mecz PPP w CTF Open Cup również się nie powiódł. Chłopaki dostali ponownie 4:0 tym razem z europejskim klanem Digital Anarchy. Wynik taki tradycyjnie dzięki pingom skaczącym do ponad 100. Screeny:

.: wcp5 12:1 dla DA, wcp9 19:1 również dla DA.

W grupie zostały PPP dwa mecze do rozegrania, ponieważ szósty klan zrezygnował z dalszej gry.

Allstars Poland.

śro, 19 luty 2003 18:44:00 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena

Wyciągnałem pare wniosków z komentarzy pod tym newsem i zmieniłem trochę zasade wyboru graczy. Jeżeli macie swojego faworyta to głosujcie na jego klan.

Klany z miejsc 1-2 mogą wystawić do teamu gwiazd po 2 graczy, a teamy z miejsca 3-6 wybierają po jednym. To KLANY wybierają swoich przedstawicieli.

Myślę, że jest to najsprawiedliwsza metoda, zachęcam do głosowania.

EuroCup 7 - pierwsze wyniki

wto, 18 luty 2003 21:15:20 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Dziś o godzinie 18:00 został rozegrany pierwszy mecz EuroCup 7 pomiędzy EYE i M19. Mecz przebiegł bez problemu i po dwóch mapach Ci pierwsi okazali się lepsi wygrywając:

  • q3dm7 - 162:106
  • ospdm5 - 142:100

Tutaj pozostałe mecze:

Środa, 19 lutego

20:00: ic vs souls

Sobota, 22 lutego

20:00: Wutai vs Unmatched

20:00: iron vs pRo

Niedziela, 23 lutego

17:00: ASUS|c58 vs Tulls

19:00: HF vs N4SA

19:30: forZe vs med

20:00: DC vs FOE

True Combat update niebawem!

wto, 18 luty 2003 17:14:56 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Na stronie modu True Combat możemy znaleźć news opisujący prace nad nową wersją modu. Najciekawsze są chyba screeny (only!) nowych map, przygotowanych przez Law'a i ShadowSpawn'a. Obie prezentują się bardzo ciekawie. Screeny poniżej:

  • Nuke - by Law

  • Prison - by ShadowSpawn

Po zapowiedz nowej wersji (tekst + screeny) - 1.0 - możemy udać się tutaj. Fanom, pozostaje tylko oczekiwanie na update.

Artykuł o Freeze Tag'u @ Cached

wto, 18 luty 2003 16:52:20 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Dla wszystkich pragnących się dowiedzieć czegoś więcej WhiteCloud z Cached napisał artykuł opowiadający o nowym gametypie OSP 1.02 - Freeze Tag'u. Można przeczytać w nim o najlepszych graczach FT (mamy ładną tabelkę), ligach, oraz innych rzeczach tegoż dotyczących. Artykuł (w języku angielskim) można przeczytać tutaj.

Board już działa!

wto, 18 luty 2003 16:40:27 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Po krótkiej, jednodniowej przerwie spowodowanej awarią techniczną na tyle poważną, że nie dało usunąć jej się od razu nasz ORGowy Board już działa. Wszystkich przepraszamy za przerwę w jego działaniu i serdecznie zapraszamy do dyskusji.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63