RA3 Nations Cup - grupy rozlosowane!
nie, 13 styczeń 2008 19:51:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Rozgrywki nacji w RA3 zbliżają się wielkimi krokami! Niedawno informowaliśmy Was o ogłoszeniu składu Team Poland,
a już wczoraj dowiedzieliśmy się z kim nasi zagrają w grupach. Na
stronie Clanbase pojawiły się rozpiski rozlosowanych grup (A i B). W
losowaniu wzięło udział 10 teamów z Europy:
Polska,
Finlandia,
Szwecja,
Niemcy,
Francja,
Hiszpania,
Holandia,
Czechy,
Belgia,
Austria.
Łatwo przeliczyć, że w każdej z grup będzie rywalizować 5 teamów. Trzy
najlepsze reprezentacje w grupie awansują do play-off'ów.
Polacy trafili do grupy wraz z faworytami - Szwecją oraz dobrze grającą Francją. O pozostałych rywalach niewiele można powiedzieć, ponieważ w ostatnim Open Cupie, najbardziej wyróżniały się klany ze Szwecji, Francji i Niemiec...
Poniżej tabele:
Gr. A
Gr. B










Dodam na koniec, że rozgrywki zaczynają się z dniem 21 stycznia 2008 (oby oczko przyniosło szczęście i brak walkowerów). Organizatorzy zarządzili aby wszystkie mecze zaplanować przed 20 stycznia w celu uniknięcia poślizgów w przyszłych kolejkach. Spotkania grupowe będą rozgrywane w systemie Best of Three, w Play-Off's zmieni się to na Best of Five.
Do boju Polsko!
Pamiętacie
chance,
Wiadomość głównie dla niezarejestrowanych użytkowników ORG'a: Od dzisiaj macie możliwość przeglądania na stronie głównej (bezpośrednio po załadowaniu strony) aż 15 newsów! W porównaniu do ostatniej ilości - 6 - jest to prawie 3x wyższa wartość. Zwiększyliśmy ją, ponieważ nasi redaktorzy dostali wścieklizny... Piszą średnio od 3 do 12 newsów dziennie, co powoduje, że wiele ciekawych informacji zwyczajnie ucieka Waszej uwadze. Zmiana nieznacznie wpłynęła na czas otwierania strony - ładuje się kilka setnych sekundy wolniej. Za utrudnienia - PRZEPRASZAMY :D
Cooller,
Jibo,
bloodlike,
polterizer,
Jacko,
dash,
Deus,
Extreme, 
: 
:
:








































