ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



RA3 Cup vol. 3 - zagramy raz jeszcze!

pon, 15 styczeń 2007 23:10:01 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena

Czekaliśmy na to 2 lata. Tyle właśnie minęło od ostatniej edycji RA3 Cup vol. 2

W pierwszym wydaniu triumfowało Noxis z takimi graczami jak malaka czy sil na czele, w drugim natomiast UVM, które jak wiemy zyskało wtedy potężnego sponsora. Jak będzie tym razem? Zapisały się już takie ekipy jak krS, siR, UVM czy Voodoo. Czyli cała czwórka najlepszych z poprzedniej edycji.
Co można powiedzieć o obecnej edycji? Za organizacje wzięły się jedne z barwniejszych osób naszej sceny, zgr3dek, gav oraz buli.
Informacje o turnieju:
Zapisy: trwają od 13.01.07 do 19.01.07. (Tego dnia nastąpi losowanie grup.) Zapisów można dokonywać jedynie na forum quake.owned.pl w temacie Q3RA3 POLISH CUP#3 2007
Wymogi:

• nazwa klanu

• kto pełni funkcję CL'a i V-Cl'a

• nick i guid (wszystkich gracz biorących udział w CUP'ie)
System rozgrywek: 5v5 (dopuszczalne 4v4)
*
Mapy turnieju: ra3map3, ra3map7, ra3map9, ra3map11, ra3map13
**Mod
: Rocket Arena 3 1.76
**Nagrody
*:
pierwsze miejsce:

3xRadeony 9200, 2xDVD RW i 2xDVD R
drugie miejsce:

2xRadeony 9200, 2xDVD RW i 3xCD RW
trzecie miejsce:

1xDVD RW, 3xDVD R i 2xCD RW

Czy warto wystąpić? Oczywiście, nie ma zbyt wiele takich okazji, dodatkowych wrażeń zapewni nam wyborowa obsada, zobaczymy takich graczy jak eke, v3rb, szaman, spartie czy v!rus.

Nie zwlekaj! Zapisz swój zespół!
źródło: http://quake4.owned.pl/?2:833

Suffer 2 - Quake 4 Movie

pon, 15 styczeń 2007 10:19:01 | Autor: MateoMartinezz | Quake 4

Wpadła mi ostatnio w ręce produkcja niejakiego suffer1ng, pod wdzięcznym tytułem Suffer 2. Powiem jedno, na taki fragmovie czekałem od dawna. Niesamowite midairy na dm17, quick raile, szybka akcja to to co zobaczycie w tej produkcji. Jakość i editing nie są tutaj najważniejsze, chociaż bardzo przyzwoite, jednakże pod kątem fragów, ten film bije wszystko dotychczas na głowę. Nic więcej nie napiszę - ściągajcie:




http://www.own-age.com/vids/video.aspx?id=10039

Wywiady z twórcami Machinimy

nie, 14 styczeń 2007 23:58:01 | Autor: yac | Inne

Na jednym z najpopularniejszych serwisów filmowych, czyli own-age, ukazała się seria wywiadów z twórcami produkcji spod znaku „Machinima”. Czym jest „Machinima”? Ideą tego mało popularnego gatunku jest opowiedzenie nam jakiejś historii przy wykorzystaniu możliwości, jakie daje dana gra. Większośc scen w tego typu filmie jest wyreżyserowana, często mamy do czynienia z dialogiami i odgrywanymi scenami składającymi się na całą opowieść. Może to być banalna komedia, poważny dramat, czy też nastrojowy horror. [PT]Tania, jeden z użytkowników own-age postanowił porozmawiać z aż ośmioma autorami filmów tego mini-gatunku. Wywiady prowadzone są z ludźmi tworzącymi za pomocą Counter-Strike’a, Enemy Territory, Unreala i oczywiście naszego Quake’a 3. Zapraszam do lektury.
Interviews - Machinima Round

Turniej Quad Challenge VI: CPMA CPM 1on1 zakończony!

nie, 14 styczeń 2007 23:48:01 | Autor: yac | Quake 3 Arena

Przed 21:00 zakończył się finał rozgrywek Electronic Sports League Quad Challenge VI, rozgrywających się na platformie CPMA. Zwycięzcą został vamp1re – Amerykanin w całym turnieju nie oddał żadnemu przeciwnikowi nawet jednej mapy! Na drugim miejscu uplasował się msk-pupz, który dwa razy został odprawiony z kwitkiem przez lidera. Na szczęście na podium nie zabrakło też miejsca dla Polaka – trzecie miejsce zajął pejn, zaraz za nim uplasował się vafel, a na miejscu 5/6 skończył Aromat. Gratulujemy zwycięzcy, Polakom dobrego występu i z niecierpliwością czekamy na następną edycję turnieju!

Klasyfikacja końcowa:

vamp1re
msk-pupz
pejn

  1. vafel

5/6 Aromat/smoke

Drabinka

Nations Cup - decydujące starcia #2.

nie, 14 styczeń 2007 21:18:01 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Już jutro około godziny 23.00 poznamy drugiego finalistę obecnej edycji Nations Cupa TDM. O miejsce w wielkim finale rywalizować będą reprezentacje Szwecji (obrońca tytułu) oraz Francji (trzecie miejsce w poprzednich rozgrywkach). Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Jednak trochę większe szanse dawałbym Skandynawom, którzy od dwóch sezonów nie znaleźli pogromców (w tym póki co również są niepokonani). Pewni możemy być natomiast jednego. Emocji nie zabraknie!

Szwecja vs Francja

Data: 14.01.2007
Godzina: 21.30
GTV: own3d.at:31337

Prawdopodobne składy:

: Zonic, b0lt, Spart1e, ZTH
: AppleSeed, nettah, boss, mitch

**AKTUALIZACJE:

**
Ospdm5 (wybór )**
Francja **83:145 Szwecja

Ponieważ właśnie siadło GTV, zainteresowanych wynikami na żywo zapraszam na kanał #team-pol.q3, gdzie stoi ScoreBot.

q3dm14tmp (wybór )**
Francja **64:94 Szwecja

GTV wróciło 30 sekund przed końcem drugiej mapy, więc mogliśmy uraczyć was powyższym screenem, po kolejnych problemach technicznych możemy oglądać już trzecią mapę.

pro-q3dm6**
Francja **82:226 Szwecja

Ostatnia mapa była już tylko formalnością. Totalna rzeź niewiniątek i railhorror w jednym. Niesamowita forma zarówno Ironbyte jak i całej jego reprezentacji, której udało się w pewnym momencie zdobyć 18 fragów z rzędu, bez strat po swojej stronie. Jeżeli Skandynawowie utrzymają formę, to nawet sławetne "God save the Queen" nie pomoże Brytyjczykom w finale Clanbase Nations Cup.

www.clanbase.com

CyberAsy 2006 - znamy nominacje

nie, 14 styczeń 2007 21:17:01 | Autor: MisieX | Inne

Ogłoszona została pełna lista nominacji, do pierwszych tak poważnych

nagród e-sportowych w historii Polski, jakimi niewątpliwe są CyberAsy,

organizowane przez Cybersport.pl

Już teraz, aż do 25 stycznia możecie głosować na http://www.cybersport.pl/cyberasy/

Dlaczego warto głosować? Pozwolę sobie na cytat ze strony organizatorów:

- Bo taki jest obowiązek obywatelski każdego e-sportowca i obserwatora scen e-sportowych :P
*

  • Bo dobrze by było, gdyby wyniki nie były wypaczone.*
    *

  • Bo Marian i Gwidon już głosowali - nie możesz być gorszy/a.*
    *

  • Bo dla głosujących przewidzieliśmy nagrody, o których poinformujemy w stosownym czasie. Stosowny czas to następny tydzień.

Aby móc wziąć udział w głosowaniu, należy posiadać konto na stronie organizatorów. Po zalogowaniu, naszym oczom ukaże się ankieta globalna, czyli obejmująca cały e-sport. Po jej wypełnieniu będziemy mogli następnie wybrać jedną grę, spośród: America's Army, Counter Strike, Need For Speed, *Quake 4**, Starcraft, Warcraft, i wypełnić kolejną ankietę, dotyczącą tylko tej gry. W interesującym nas czwartym gwoździu wyodrębniono następujące kategorie:

Najlepszy gracz
Najlepszy klan
Największa niespodzianka
Największe rozczarowanie
Najbardziej złośliwy admin (z nominacją naszego kolegi redakcyjnego - Bryana :D)
Listę nominacji we wszystkich kategoriach i grach odnaleźć możecie tutaj.
Wyniki zostaną ogłoszone na specjalnej gali, która odbędzie się 27 i 28 stycznia, gdzie jak chwalą się organizatorzy "przewidujemy wypasione atrakcje, z których modelki topless, to 'małe piwo'."
 

ESL Quad Challenge VI: CPMa CPM 1on1 - po losowaniu!

nie, 14 styczeń 2007 03:35:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Przed momentem zostały rozlosowane pary ESL Quad Challenge VI: CPMa CPM 1on1! Zawody rozpoczynają się już dziś o godzinie 14:00. W turnieju udział weźmie aż 6 reprezentantów naszego kraju! Przypomnę, że rywalizacja będzie się odbywać tak jak zwykle w podwójnej drabince

"Double Elimination 16" z systemem "Best of three". Podczas, gdy

dojdzie do wyniku 1-1, trzecia mapka zostaje narzucona z tabeli

rozgrywek, którą możemy znaleźć tu.

**Info:
**mod: CPMa 1.40

mode: 1v1

gameplay: CPM

timelimit: 10

mapy: cpm1a, cpm3a, cpm15, cpm22

irc: #esl.q3 @ qnet
Pary 1 rundy:

GiZZY vs adl
Smoke vs dloob
voodoochopstiks vs Master
vamp1re vs pejn
Oubou.68 vs RauL.eu
vafel vs msk-pupz
zuo vs Lsv
sianko vs *Aromat
**Pełny bracket znajdziecie tutaj. *
GL & HF!
**

Nowy hicior do pobrania od Gotfrag TV

sob, 13 styczeń 2007 17:27:01 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena

Portal gotfrag właśnie zamieścił kolejne dwie relacje z niedawno

zakończonego CPL 2006 Winter Championships. Filmy w ramach gotfrag TV

przedstawiają pojedynki z etapu double elimination. Jednym z nich jest

niewątpliwy hicior - pojedynek czm`a z Coollerem!

Drugi film przedstawia nie mniej zacięte starcie Coollera z dalerem.
Poza wyżej wspomnianymi nowościami, od dawna do ściągnięcia są jeszcze spotkania czm`a z raistlinem oraz finałowe starcie czm`a z Jibo o którym pisaliśmy już tutaj. Poniżej linki do wszystkich plików:

czm vs Cooller - klik! (391.75 MB)
Cooller vs daler - klik! (229.41 MB)
czm vs raistlin*  - klik! (241.79 MB)
czm vs Jibo
 * - klik! (376.24 MB)

Pliki są duże, ale filmy są w wysokiej jakości, a całość idealnie okraszają profesjonalne komentarze panów z Gotfrag TV. Co więcej - najlepsze akcje pokazywane są w instant replayach. Dlatego jeżeli tylko łącze wam pozwala, to gorąco polecam!
P.S. Żeby móc ściągnąć relacje, należy posiadać konto na portalu Gotfrag (rejestracja jest darmowa).

Kolejna audycja w Headshot Radiu!

sob, 13 styczeń 2007 15:50:01 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena

Headshot Media wybiło się w ubiegłym roku dzięki świetnym relacjom niemalże z każdej imprezy o tematyce e-sportów. Oczywiście, często ich łupem padało Q3 i Q4, z czego chyba wszyscy możemy być zadowoleni.
Dzisiejszego wieczora usłyszymy ich ponownie!
Już o godzinie 18:00 (czyli szykujcie się powoli, to tylko 2h!) na antenie radia Headshot będziemy mieli okazje słuchać relacji z ostatnich tygodni życia naszej rodzimej sceny, która interesuje nas przecież najbardziej. Komentować będzie nie kto inny, jak nasi redakcyjni koledzy, Mav_ wraz z Thrawnem.

http://s1.hsradio.pl:8000/

Pierwszy kanał radia HS - zapraszamy wszystkich na 18:00!
EDIT: tym, którzy przegapili audycję lub chcieliby przeżyć ją jeszcze raz, podaję link do pliku mp3 - klik!

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63