RA3 Cup vol. 3 - zagramy raz jeszcze!
pon, 15 styczeń 2007 23:10:01 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena
Czekaliśmy na to 2 lata. Tyle właśnie minęło od ostatniej edycji RA3 Cup vol. 2
W pierwszym wydaniu triumfowało Noxis z takimi graczami jak malaka czy sil na czele, w drugim natomiast UVM, które jak wiemy zyskało wtedy potężnego sponsora. Jak będzie tym razem? Zapisały się już takie ekipy jak krS, siR, UVM czy Voodoo. Czyli cała czwórka najlepszych z poprzedniej edycji.
Co można powiedzieć o obecnej edycji? Za organizacje wzięły się jedne z barwniejszych osób naszej sceny, zgr3dek, gav oraz buli.
Informacje o turnieju:
Zapisy: trwają od 13.01.07 do 19.01.07. (Tego dnia nastąpi losowanie grup.) Zapisów można dokonywać jedynie na forum quake.owned.pl w temacie Q3RA3 POLISH CUP#3 2007
Wymogi:
• nazwa klanu
• kto pełni funkcję CL'a i V-Cl'a
• nick i guid (wszystkich gracz biorących udział w CUP'ie)
System rozgrywek: 5v5 (dopuszczalne 4v4)
*Mapy turnieju: ra3map3, ra3map7, ra3map9, ra3map11, ra3map13
**Mod: Rocket Arena 3 1.76
**Nagrody*:
pierwsze miejsce:
3xRadeony 9200, 2xDVD RW i 2xDVD R
drugie miejsce:
2xRadeony 9200, 2xDVD RW i 3xCD RW
trzecie miejsce:
1xDVD RW, 3xDVD R i 2xCD RW
Czy warto wystąpić? Oczywiście, nie ma zbyt wiele takich okazji, dodatkowych wrażeń zapewni nam wyborowa obsada, zobaczymy takich graczy jak eke, v3rb, szaman, spartie czy v!rus.
Nie zwlekaj! Zapisz swój zespół!
źródło: http://quake4.owned.pl/?2:833

Na jednym z najpopularniejszych serwisów filmowych, czyli 
vamp1re – Amerykanin w całym turnieju nie oddał żadnemu przeciwnikowi nawet jednej mapy! Na drugim miejscu uplasował się
msk-pupz, który dwa razy został odprawiony z kwitkiem przez lidera. Na szczęście na podium nie zabrakło też miejsca dla Polaka – trzecie miejsce zajął
pejn, zaraz za nim uplasował się
vafel, a na miejscu 5/6 skończył
vamp1re
msk-pupz
pejn
Szwecji (obrońca tytułu) oraz
Francji (trzecie miejsce w poprzednich rozgrywkach). Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Jednak trochę większe szanse dawałbym Skandynawom, którzy od dwóch sezonów nie znaleźli pogromców (w tym póki co również są niepokonani). Pewni możemy być natomiast jednego. Emocji nie zabraknie!
Szwecja vs Francja
: AppleSeed, nettah, boss, mitch


GiZZY vs
adl
dloob
Oubou.68 vs
RauL.eu
Lsv
Najnowsza myszka od Razera - Deathadder - tym razem trafiła pod lupę
Portal
czm`a z
Coollerem!
raistlinem oraz finałowe starcie
Jibo o którym pisaliśmy już
-
-
Headshot Media wybiło się w ubiegłym roku dzięki świetnym relacjom niemalże z każdej imprezy o tematyce e-sportów. Oczywiście, często ich łupem padało Q3 i Q4, z czego chyba wszyscy możemy być zadowoleni.



