Prezent od arQona pod choinkę - CPMA 1.4!
pią, 22 grudzień 2006 08:16:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena
Jeszcze całkiem niedawno, bo 20 listopada pojawiła się wersja CPMA oznaczona numerkiem 1.39. Była to wersja kluczowa, gdyż wcześniejsza, 1.38 okazała się totalnie chybioną i nie uzyskała aprobaty większości graczy. arQon w nowej wersji swojego modu nawiązuje raczej do CPMA 1.32, nie wprowadzając większych innowacji, a zmiany względem 1.39 są raczej czysto kosmetyczne. Mod jest już zainstalowany na większości serverów "szybko-laserowych" także warto pobrać najnowszy upgrade. Poniżej podaje jeszcze linka do oficjalnego mappacka promodowego, gdyż macie często problemy z łączeniem się z serverami, ponieważ CPMA wymaga posiadania kompletu map.
Pełna lista zmian dla nowej wersji CPMA 1.40:
add: !PreDecorate5-8 and _PostDecorate5-8 superhud elements
add: AttackerIcon and AttackerName superhud elements
add: WeaponList supports the TIME command
add: MODEL, ANGLES, OFFSET, and DRAW3D commands to the superhud
ANGLES are ordered as [+pan | -rotate]
note that most Q3 models DO NOT WORK PROPERLY if r_vertexlight is on
add: 9 new high res, high quality crosshairs as cg_drawCrosshair 11-19
chg: NTF significantly redesigned: see docs/NTF.txt
chg: removed support for RagePro-specific smoke
chg: be more tolerant of invalid models/enemymodels
chg: FragMessage no longer updates for suicides
chg: GTV can CALL votes, but not CAST them, so an unattended GTV doesn't cause problems with vote_percent 100
chg: con_echo doesn't insert newlines between multiple args
chg: chat tokens are disabled for non-mm2
chg: ammo bars scale by weapon capacity
fix: vertical bars didn't scale correctly
fix: the infamous legacy id bug of "callvote; reconnect"
fix: autoAction 1 stats weren't saved properly
fix: grenades always rested axially (id bug)
fix: cg_drawCrosshairNames 2 doesn't draw enemy's name in 1v1
fix: couldn't start CTFS games through the UI
fix: UI ugliness in nonstandard video modes
Niedawno pisałem o ogłoszeniu HSradio w sprawie komentatorów, tymczasem nasze drugie radio jest w podobnej sytuacji...
Wygląda na to, że zaczęła się zła passa dla naszego reprezentanta w ClanBase EuroCup XII Q4 1v1. Po przejściu eliminacji
ortho (bo o nim mowa), nie wygrał jeszcze żadnego pojedynku. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce z
Dabrą (
Ooze. Nikogo nie powinno więc dziwić, że szanse obu playerów przedstawiano jako 75% - 25% na korzyść Szweda, co niestety miało swoje odzwierciedlenie w wyniku spotkania. Oto szczegóły:
Ostatnio dosyć głośno o Jarku, wkońcu to on wpadł na pomysł "Quake Movie Night", który poruszył wielu graczy, tych obecnych i byłych. Nie będę Wam może dużo przedłużał R.I.A.M to kolejna produkcja filmowa Jaracza i Stolarza, wcześniej dali się nam poznać chociażby takimi filmami jak Eviled czy sam trailer do R.I.A.Mu. Oglądając film byłem zaskoczony dosłownie wszystkim, pamiętam słowa Jaracza kilka miesięcy temu kiedy mówił "nie wysyłaj mi nawet demek z dm6" i naprawde starał się ich unikać mimo, że jak wiemy czasem nie jest to możliwe.
mTw. Przytłaczająca większosć "znawców" sceny Quake 4 w Polsce była tego samego zdania wynik inny niż 3:0 dla Pentagramu będzie sensacją... I owa sensacja stała się faktem. Team Fx.Simplus pokonał po dramatycznym meczu Pentagram w stosunku 3:2 i zdobył pierwszy tytuł Mistrza Polski 4v4. A oto szczegóły spotkania
Frag-eXecutors.Simplus
Team Pentagram
Armia Krajowa



