ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dream come to.. final

sob, 06 styczeń 2007 19:33:01 | Autor: freak | Quake 4

Pierwszy czwartek roku pańskiego 2007, nad wzgórzami w północnej części

gór kaukaskich zbiera się z wolna burza, wojska Chińskiej Republiki

Ludowej wkraczają na landy od wieków zamieszkałe przez dzielnych

górali. Wkrótce rozegra się kolejna bitwa decydująca o losach świata...

My tymczasem byczyliśmy się przed domowymi maszynkami

niekoniecznie-do-liczenia, zajadając czipsy, i popijając je z wolna, w

zależności od gustu coca-colą lub browarem śledząc na żywo wyniki

zapodawane przez scorebota. TBA ponownie wymiatał wszystkich w fazie

grupowej, a część z nas rozpierdzielona na krzesłach oczekiwała

niecierpliwie na rezultaty jedynego naszego reprezentanta w turnieju

4q4.

Wobec tajemniczej absencji Czeola aka Czyściocha, znanego bardziej jako

Cs3^, nie sposób się było pozbyć przeświadczenia, że tego turnieju

żaden Polak raczej nie wygra. Prędko można było jednakże zmienić to

zdanie spoglądając na następujące jedno po drugim zwycięstwa. Kim był

ów gracz, który po drodze do finału dał radę Stripy'emu, Odiumowi i paru innym przeciwnikom?

 

Jego dane osobowe lepiej wbić sobie

raz na zawsze do łba. Michał Bober, 23-letni mieszkaniec Poznania,

zawodnik Quake'a 4, na turniejach zdobywa przeważnie miejsca w top 8 (mimo to w rankingu duelowym Lecha nie kwalifikował się nawet do pierwszej 10), członek klanu Fear Factory nie posiadającego strony klanowej, prywatnie sympatyczny młody człowiek ze śmiesznie odstającymi uszami - to właśnie DreamCatcher.

W dramatycznych chwilach, gdy armia

czerwona XXI wieku usadowiła się ze swoim niszczycielskim arsenałem,

dało usłyszeć się niesamowity huk pocisku! Dream tymczasem raptownie

zamachnął dłonią przed twarzą.. nie, nie to żeby chciał się uchronić

przed czymś. Po prostu ziewając wniebogłosy postanowił wziąć udział w turnieju

on-line 4q4 organizowanym - nie do końca regularnie - przez żabojadów.

20:00 czasu środkowo europejskiego. Inwazja gdzieś w Azji trwa nadal.

Mniejsza o losy świata. Dream bez problemów rozprawia się ze wszystkimi

w swojej grupie. Przerabia na 0 kolejno Stripy'ego (18 do 4, okej), niszczy lowiego 36 do 6 (seksowny wynik, ah!) i mści się za potop

Odiumowi (14 do 6.. he.. he.. he..). Wychodzi z fazy grupowej. Chwila

przerwy na otrzeźwienia i dalej jazda, rozpędzony niczym byk powala

dozo "tego z reason gaming & ESWC top3 swojego kraju" 2 do jaja.

Słodko, w rzeczy samej. No i w końcu dochodzi. W półfinale spotyka go

przeprawa z pozoru nie do przejścia dla tylko "dobrego gracza" w

postaci Xeona. Stary wyjadacz scenowy jednak tym razem nie domógł i poległ 2 do 1 w mapach.

Finał to miejsce w którym brak czasu na zbędną zabawę w chowanego. Triumfator ostatniego Opencupa Premier League czyli Geo we własnej osobie. Demon wcielony i tak dalej. Złe moce nie pozwalają naszemu dzielnemu ryczerzowi na zwycięstwo i oto końcowy rezultat walki dobra ze złem: Drimkaczer vs geo, dwa - zero =( A świat opanowali Chińczycy z Jibo na czele. Gratulacje jak najbardziej się należą, czy się whinuje czy też nie.

Finał: Geo vs Dream - 2:0 - (demka - klik!)

27:19 @ Phrantic
20:10 @ Galang

Ostateczna klasyfikacja:

- Geo

- ! Dream - falcuma / Xeon

Tym samym srebrny wirtualny pucharek ląduje w rękach Polaka. Możesz być

z siebie dumny Michale, ja bym na Twoim miejscu chyba przeprowadził

wywiad ze sobą ;)

sYnth|Bubu | 2007-01-06 21:14:57 +0100

Heh news w stylu [M]anka :) GJ!

MisieX | 2007-01-06 21:27:16 +0100

:ASD

Spoko tekst, nie czytalem

RauL | 2007-01-06 21:32:23 +0100

gj frik!

sYnth|Bubu | 2007-01-06 22:35:44 +0100

[M]aniek miazdzy wiec nie az tak : P

nergal | 2007-01-06 23:57:49 +0100

i tak trzymac dC

m1ru | 2007-01-07 00:12:55 +0100

to po necie tylko same nonamey graja w q4 ?:(

sYnth|Bubu | 2007-01-07 00:39:23 +0100

Kto jest niby noname znawco?

pablo | 2007-01-07 00:55:40 +0100

Już chyba nie jest nołnejmem:) Gratuluje

bryan | 2007-01-07 11:03:52 +0100

genialny pomysl na zredagowanie :)

m1ru | 2007-01-10 02:02:28 +0100

choc jeden z tych graczy pokazal cos na lanie ?
fajnie ... jak Dream zajmuje tutaj 2 miejsce - a w elimkach do pga (?) po dwoch meczach odpada ... no sorry za wysoki poziom w tych turniejach nie moze byc

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63