ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



GGL Nominuje!

śro, 03 styczeń 2007 21:26:01 | Autor: MisieX | Quake 4

Zgodnie z tradycją rozpoczętą w 2002 przez naszego rodaka Michała "Carmaca" Blicharza, serwis ggl.com przedstawił swoje nominacje na najlepszego gracza oraz największe odkrycie minionego roku, dla każdej z najważniejszych gier e-sportowych.
Jako, że nasz serwis zajmuje się tematyką Quake, więc jedynie do tych informacji się ograniczę, a są one wielce interesujące ze względu na pojawienie się w nich Polaka! Na pewno domyślacie się o kogo chodzi. Oczywiście mowa o niestrudzonym Macieju "Avku" Krzykowskim, graczu Quake 4 w klanie Serious Gaming. Oto szczegóły nominacji ggl (obie części "wstrząsu" zostały potraktowane zbiorczo):

 **Najlepszy gracz Quake:

**
Anton "Cooller" Singov (Mousesports)

Johnathan "Fatal1ty" Wendel

Johan "TOXIC" Quick (SK Gaming)

Jason "socrates_" Sylka (compLexity, Mousesports)

Alessandro "stermy" Avallone (Free Players)

**Odkrycie roku w Quake:

**
Maciej "av3k" Krzykowski (Serious Gaming)

Alexei "Cypher" Yanushevsky (Fnatic)

Ivo "forever" Lindhout (Tek9, clanless)

Rafik "LoSt CaUzE" Bryant (Tek9, Warezabouts, Team EG)

Michael "winz" Bignet (Against All Authority)

Do jury, mającego rozstrzygnąć oficjalnie kto zwycięży w każdej kategorii, zaproszono wiele serwisów o charakterze szeroko pojętego e-sportu z całego świata, tym bardziej cieszy polskie przedstawicielstwo, jakim niewątpliwie jest również zaproszony serwis eSports.pl
Dziwić może nieco brak wśród nominowanych Paula "czm" Nelsona, ale nie nam o tym decydować. Chętnych do zapoznania się z listą nominacji wśród wszystkich gier zapraszam tutaj - klik!

sYnth|Bubu | 2007-01-03 22:32:18 +0100

IMO nie moze byc inaczej jak tox/av3k

Mav_8217 | 2007-01-03 22:45:00 +0100

Zgadzam się z bubu. O ile wybór toxica jest w kategorii "gracz roku" dość oczywiste, to avkowi może ew. zagrozić jeszcze w jego kategorii Cypher. Ale chyba jednak młodzian z Ostródy prezentował nieco stabilniejszą formę w tym sezonie.

A brak czm'a wcale mnie nie dziwi. Inni grali cały rok, on tylko jeden turniej. No przestań Misiex ;p

Gravatar

ciem | 2007-01-04 09:02:36 +0100

mava, ale misiex napisal wyraznie, ze 'MOZE dziwic', a nie, ze 'dziwi' ;)

Pawuj | 2007-01-04 10:17:52 +0100

"Okrycie roku w Quake:"
;)

THRAWN | 2007-01-04 10:41:15 +0100

(&@#$!@ czm )#!@

oczywiste jest ze tox gracz roku a av3k odkrycie ;o

f1x | 2007-01-04 13:38:22 +0100

to nominacje w q3, q4 czy mieszane:P?

sYnth|Bubu | 2007-01-04 13:42:54 +0100

Wygląda na to ze Quake 4.

freak | 2007-01-04 14:47:56 +0100

Moim skromnym zdaniem, jeśli chodzi o kategorię "rewelacji" to raczej powinna ona przypaść Cypherowi za jego wicemistrzostwo na ESWC, i kilka mistrzostw na turniejach ASUSa w Moskwie w Q3, jak i zarówno Q4. Av3k znany mi jest od paru lat już. No, chyba, że Carmac dopisze do "Quake" cyfrę "4".

sYnth|Bubu | 2007-01-04 15:07:53 +0100

Nie no z 2 strony racja. Jezeli chodzi tylko o q4 to av3k a jezeli o calosc to Cypher...
av3k jakby nie patrzec od dawna znany byl grajac w q3.

gr. | 2007-01-04 18:22:55 +0100

cypher odkrycie roku? a to dobre

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63